Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5218
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 10 авг 2018 23:35

Друго си е 5-6 месеца (дори повече) някои да повтарят като латерни как купата е наша, влизаме в групите на ЛЕ, Роси ни прави шампиони, ще мачкаме наред... и накрая равенства с Бистрица и подобни, загубен финал от Славия, трето място на 24 точки разлика от първия, отпадне от ЕКТ от сервитьорите Вадуц... :oops: Да, определено тези хора отбират от футбол!

Сори, но не всички можем да си траем когато е видно, че нещо не е както трябва и предстои да рухне. Лично аз няма да подкрепям и да боготворя хора, които повече вредеят, отколкото помагат на Левски и винаги ще си казвам всичко така, както го виждам и усещам. Разбира се, когато направят нещо както трябва (като например преподписването с Горанов) ще бъдат поздравени.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 11 авг 2018 01:02

koisa написа:
THE G.A.M.E написа:В нито едно изречение не съм писал за 'късмет" или "съдба", ама чукча писател, не читател. :lol:

Напротив, посочих ясни причини 1-во: Тактически, 2-ро: Индивидуални грешки.
А "заучените фразички", са си баш на място. В Историята и Спорта нема "ако". Щото, то АКО бяха катастрофирали на път за стадиона и не бяха стигнали на време, щяхме да се класираме служебно.
Пък вашите ( на плювачите и хората, които по принцип са си черногледи ) "възгледи" са ясни - "Нищо нема да стане"... Ебаси познването, ебаси чудото... Нещо като - "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах" !
Щеше да е смешно, ако не беше жалко.

И за пореден път... Няма "адвокати", има ЛЕВСКАРИ, които подкрепят Клуба и отбора.
Знам, че това за плювачите и по природа негативно настроени хора, е мега-трудно за схващане, ама поне опитайте. ;)

Много си зле, Саше... Но за теб това е като ходенето до тоалетната, няма как да го избегнеш... :lol:
Дори оранжевия модератор в пост под моя схвана, че говориш за някакви случайности, което са си баш от типа "късмет" и "съдба". Но нали си адвокатче, трудно схващаш дори какво пишеш. :lol:

Колкото до възгледите или това, което очаквах, че ще се случи... За твое съжаление, не беше от типа: "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах", а беше точно и ясно обяснено многократно. Единственото, което не познах е, че ще се случи още първия мач. :oops: Но сашетата адвокати никога, ама никога няма да си признаете, че за пореден път показахте грешна преценка. :geek: Това е една от причините да ровите всекидневно в кошницата с оправданията. Да изкривявате нещата така, както ви е удобно и после да изкарвате другите "плювачи" и "черногледи". :geek: Сякаш някой ви е виновен, че не можете да гледате на нещата реално и от време на време без сините очила.

Абе разбирам Вадуц и Славия да са ни надиграли по някакъв показател, да са ни били, да са ни разкостили, да са ни скрили топката или кавото си избереш там като израз да е станало, да се правиш на велик пророк, ама истината е ,че двата мача висяха на по една дузпа и 3-4 изпуснати чисти положения.
Само ми е чудно, ако Гомез или Буш си бяха вкарали дузпите какво щеше да говориш сега, и как щеше да ни убеждаваш че си голям познавач-реалист, а останалите адвокати -тъпунгери.
Възгледи, грешни преценки и прочие глупости отиват в коша , когато грозната статистика показва 7 !!! , повтарям 7 пропуснати дузпи от Левски , решаващи за крайния изход на мача.
Ама щом сте на едно мнение с оранжевия модератор, сигурно си на прав път ;)
Пътят към Ловеч.

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 11 авг 2018 03:17

damyanov1963 написа:
rane написа:
damyanov1963 написа:
blue avalanche написа:
damyanov1963 написа:
blue avalanche написа:И това всичко(победата на Локо Сф на Дин К и баскетболните лакърдии) има общо с темата, защото...????

Ами за разнообразие. Не ти ли е интересна историята на Левски, макар и на женския му баскетболен отбор, та викаш, че са лакърдии?
За мен например лакърдий са непрекъснатото редене на схеми на играчи и безумните прогнози, за резултати, как сме щели да бием някой отбор. Даже, когато написах, че сме стигнали до там, да треперим от Вадуц, бях обвинен, мисля че от теб, ако бъркам моля за извинение, че само аз треперя, а тия сме щели да ги размажем...
Нека се знае, че не винаги сме били евроидиоти и че ние сме побеждавали и отстранявали големи отбори и то когато тия, които сега ни подиграват, едва ли ще стигнат някога там, откъдето ние сме се върнали!

Историята на Левски ме интересува и я знам. Но това, че Ат.Михайлов и Дойчев са били отстранени или са вкарали голове - не! ;)

Дадох го само, като пример, какво щеше да се случи с отбора, ако ги бяхме отстранили, тия от кривой рог ;)
То и ние сме отстранявали Динамо Киев през онези мракобесни времена. Тогава какви са последствията за треньори, играчи и ръководители на Левски?

Ами който е гледал мача, знае за какво става въпрос. Повече няма какво да обяснявам.
И какви са били последствията за Левски след отстраняването на Динамо Киев??

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот olfix » 11 авг 2018 07:31

Някой знае ли каква е всъщност тази контузия на Нашименто,продължаваща толкова време???

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 11 авг 2018 09:05

Абе той и Гонзо изпусна две дузпи, ама му падна главата на Овчия.
Самият факт, че се хващате за мачовете със Славия и Вадуц е показателен. Къде успяхте да видите позитивното след като не можахме да бием дори резервите на Разград, а единствената ни победа от 6 мача срещу припознавачите, дойде в мач, в който не им играха 5 титуляра?
Забравям победата на Берое и Ботев. Еми как след като те няма никакъв в смислените и натопорчени мачове очаквате да стане нещо?
И на всичкото отгоре жабарчето беше пазено като майка орлица след като записваше резил след резил. Ще ми говори Томислав Русев след отпадането на Вадуц какви му били кусурите. Еми, ПМ, къде бяхте вие когато трябваше да му зададете някой друг неудобен въпрос и да отправите критиките, които бяха напълно основателни?
Доста сте нагли поддръжниците на Росито. Да говорите за късмет и съдба след като в Левски с най-класния и скъп отбор в последните години едвам се класира за Европа, загуби от юношките на Славия и не успя да бие Тирето и Лудогорец за първенството. Няма късмет, а има закономерност, която беше отричана цифра време.
Сигурно Спас Русев е виновен, че в отбора има 7 вътрешни халфа и 2 бека :lol:
Ама това е минало. Лошото е, че ръководството показа, че не се учи от грешките и продължава с глупостите. Харесвам Стоянович и се надявам да успее, лошото е, че няма да му вземат футболисти, а най-много да разкарат още някой.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот fullmoon » 11 авг 2018 09:26

bilyaletdinov написа:......


Мача с "Витоша" - Бистрица май много бързо беше забравен, избирателна или къса памет, все тая.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 11 авг 2018 10:01

olfix написа:Някой знае ли каква е всъщност тази контузия на Нашименто,продължаваща толкова време???


Това и за мен е най-голямата мистерия в момента в клуба. Всички пишат за "много тежка контузия" от края на миналия сезон, ама така и не става ясно, поне за мен де, каква точно е и защо не може да се възстанови вече около 3 месеца... Връзки ли е скъсал, какво е направил... :?
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4002
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Странджата » 11 авг 2018 10:32

Няма смисъл да спорите - в края на краищата тук всеки пише с мисълта, че вижда как Левски ще стане по-добър. И това е най-важното. А дали недоволството от клубната политика или нейното одобрение са начинът - това не са алтернативи - всеки съобразно манталитета си се грижи за доброто на Левски. И нека да бъде така, но без спорове кой е по левскар - те водят само до раздразнение и отчуждение.
Хайде, да бием и днес, а после пак - старата песен на нов глас. Ама с един и същ рефрен - Само Левски!

THE G.A.M.E
Мнения: 50032
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 авг 2018 13:01

koisa написа:Много си зле, Саше... Но за теб това е като ходенето до тоалетната, няма как да го избегнеш... :lol:
Дори оранжевия модератор в пост под моя схвана, че говориш за някакви случайности, което са си баш от типа "късмет" и "съдба". Но нали си адвокатче, трудно схващаш дори какво пишеш. :lol:

Колкото до възгледите или това, което очаквах, че ще се случи... За твое съжаление, не беше от типа: "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах", а беше точно и ясно обяснено многократно. Единственото, което не познах е, че ще се случи още първия мач. :oops: Но сашетата адвокати никога, ама никога няма да си признаете, че за пореден път показахте грешна преценка. :geek: Това е една от причините да ровите всекидневно в кошницата с оправданията. Да изкривявате нещата така, както ви е удобно и после да изкарвате другите "плювачи" и "черногледи". :geek: Сякаш някой ви е виновен, че не можете да гледате на нещата реално и от време на време без сините очила.
Най-обичм хора с нулев капацитет за анализи, да се опитват да правят такива. :|
Ако исках да пиша за "късмет" и "съдба", щях да го напиша в прав текст.
На кое съм адвокат ? :roll:

"Грешна преценка", значи, когато подкрепяш отбора си в трудните моменти, е "грешна преценка" ? :o
Ясен си що за фен си, глорихънтърче.
Вземи смени отбора... А и спорта. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 50032
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 авг 2018 13:06

bilyaletdinov написа:Абе той и Гонзо изпусна две дузпи, ама му падна главата на Овчия.
Самият факт, че се хващате за мачовете със Славия и Вадуц е показателен. Къде успяхте да видите позитивното след като не можахме да бием дори резервите на Разград, а единствената ни победа от 6 мача срещу припознавачите, дойде в мач, в който не им играха 5 титуляра?
Въобще не става въпрос за позитивност или критика, става въпрос за ПОДКРЕПА, когато отбора и Клуба като цяло имаха нужда от нея.
А тука някои пригласяха на етрополци, зелени, жълти и нам си кви, и то не с критики, а с храчки, каквито не си позволяват и най-големите Левски-мразци.

Не визирам конкретно теб, предполагам те ще се разпознаят... Или припознаят.

Аз се гордея с позицията си по време на пребиваването на Роси.
И с тази за Стоев и с тази за Петрович.
Няма да отстъпя и от тази за Славиша... А някои ( вече го писах ) ... Пак ще се врътнат като евтини курви, при първият удобен случай.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта