Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50032
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 авг 2018 12:01

koisa написа:Естествено... Не съм и очаквал нещо различно от тезата, че съдбата, късмета и случайността са виновни... :lol: Какъв план се е следвал, явно само ти и още няколко адвокати знаете... Аз видях поредната грешка, в това да се остави треньор, който е очеизвадно, че не става за Левски, но няма смисъл пак да обяснявам едно и също... То се видя кой беше крив и кой прав с прогнозите... А, и думите на Славиша няколко пъти вече съвпаднаха с моите. Може би и той е лаик. :lol: Тия заучени фразички за неточни науки и подобни простотии може да си ги повтаряте цял живот, но това няма да промени нищо. Само и единствено някои ще си облекчавате душичките с тях след поредния провал... :geek:
В нито едно изречение не съм писал за 'късмет" или "съдба", ама чукча писател, не читател. :lol:

Напротив, посочих ясни причини 1-во: Тактически, 2-ро: Индивидуални грешки.
А "заучените фразички", са си баш на място. В Историята и Спорта нема "ако". Щото, то АКО бяха катастрофирали на път за стадиона и не бяха стигнали на време, щяхме да се класираме служебно. :lol: :lol:
Пък вашите ( на плювачите и хората, които по принцип са си черногледи ) "възгледи" са ясни - "Нищо нема да стане"... Ебаси познването, ебаси чудото... Нещо като - "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах" ! :lol: :lol:
Щеше да е смешно, ако не беше жалко.

И за пореден път... Няма "адвокати", има ЛЕВСКАРИ, които подкрепят Клуба и отбора.
Знам, че това за плювачите и по природа негативно настроени хора, е мега-трудно за схващане, ама поне опитайте. ;)
Последна промяна от THE G.A.M.E на 10 авг 2018 12:18, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50032
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 авг 2018 12:06

Elliah написа:Подготовката е проведена с идея за спечелване на първенството. Явно Роси аристократично си е мислел, че мачовете от първи и втори кръг на Лига Европа ще ги вземем и на ходом. Не че не можеше и да стане, но при условие, че титла от първенството е тотален мираж, не виждам защо треньорския щаб са подходили така. Много сериозна грешка, за която няма оправдания и обяснение. При все,че такава подготовка смъква и морала на играчите (не че е бил на някакви висоти). Съответно италианеца си замина съвсем заслужено. Да е мислил, кога и какво да прави.
Точно това си мисля и аз.
Славиша каза, че играчите са форсирани и претринирани.
От нещо подобно се оплакваха някои хора и в първите 2-3 мача от пролета, но после видяхме, че газихме физически до края на мачовете и сезона, дори и с човек по малко като бяхме. :mrgreen:

Причината да се претоварят футболистите физически... Си е чисто и просто, че Роси е смятал, че няма да имаме проблеми срещу Лихтенщайн, без значение от функционалното състояние на играчите.
А реалноста бе, че като гости не успяхме да ги натиснем като хората, щото умората се видя ясно.
Вече в София бяхме по добре в този аспект, но пък пропуските ни изядоха главата.

По принцип смятам, че нашите имат въздух в дробовете, но сега трябва да се справим с контузиите и всичко ще си дойде на мястото.
Последна промяна от THE G.A.M.E на 10 авг 2018 12:21, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50032
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 авг 2018 12:09

delqnski47 написа:Да ме прощавате,че пак се меся в разговор тук :lol: ,но нали се сещаш,че тея случайности срещу вас някой път са били и във ваша полза.Така че тва не е повод за оправдание.
Помниш ли как стигнахте до тъй наречения ''щампионски'' мач със Славия?Като бихте Лудогорец с гол от рикошет. :lol:
И не знам що тука някои се правите на ударени.Славия взе Купа и отстрани един съперник в Европа. :lol: Не е случайно,че ги давам за пример.
И ти па ти, къде видЕ оправдания ? :lol:
То и да има такива, са без значение, щото във футбола се гледат резултатите.

Истината е, че Левски е по-добрият... Много по добрият отбор от Лихтенщайн, но просто не успя да го покаже.
Така както Аржентина е по добрият отбор от Исландия, ама мачът в групите на Световното завърши 1:1.
Т'ва е положението.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот specter » 10 авг 2018 16:10

Футболистът на Левски Паулиньо днес стана баща. Съпругата на бразилеца Габриела роди момиченце - Мая Алвеш Де Менезеш Мело. Двамата изказват своята благодарност на доктор Тодор Димитров, който освен отличен лекар е и голям левскар.

Ръководството, футболистите и служителите на ПФК Левски пожелават здраве и щастие на малката Мая и да радва гордите си родители!


Честито! :)
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5218
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 10 авг 2018 17:42

THE G.A.M.E написа:В нито едно изречение не съм писал за 'късмет" или "съдба", ама чукча писател, не читател. :lol:

Напротив, посочих ясни причини 1-во: Тактически, 2-ро: Индивидуални грешки.
А "заучените фразички", са си баш на място. В Историята и Спорта нема "ако". Щото, то АКО бяха катастрофирали на път за стадиона и не бяха стигнали на време, щяхме да се класираме служебно.
Пък вашите ( на плювачите и хората, които по принцип са си черногледи ) "възгледи" са ясни - "Нищо нема да стане"... Ебаси познването, ебаси чудото... Нещо като - "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах" !
Щеше да е смешно, ако не беше жалко.

И за пореден път... Няма "адвокати", има ЛЕВСКАРИ, които подкрепят Клуба и отбора.
Знам, че това за плювачите и по природа негативно настроени хора, е мега-трудно за схващане, ама поне опитайте. ;)

Много си зле, Саше... Но за теб това е като ходенето до тоалетната, няма как да го избегнеш... :lol:
Дори оранжевия модератор в пост под моя схвана, че говориш за някакви случайности, което са си баш от типа "късмет" и "съдба". Но нали си адвокатче, трудно схващаш дори какво пишеш. :lol:

Колкото до възгледите или това, което очаквах, че ще се случи... За твое съжаление, не беше от типа: "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах", а беше точно и ясно обяснено многократно. Единственото, което не познах е, че ще се случи още първия мач. :oops: Но сашетата адвокати никога, ама никога няма да си признаете, че за пореден път показахте грешна преценка. :geek: Това е една от причините да ровите всекидневно в кошницата с оправданията. Да изкривявате нещата така, както ви е удобно и после да изкарвате другите "плювачи" и "черногледи". :geek: Сякаш някой ви е виновен, че не можете да гледате на нещата реално и от време на време без сините очила.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23913
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 10 авг 2018 18:49

koisa написа:
THE G.A.M.E написа:В нито едно изречение не съм писал за 'късмет" или "съдба", ама чукча писател, не читател. :lol:

Напротив, посочих ясни причини 1-во: Тактически, 2-ро: Индивидуални грешки.
А "заучените фразички", са си баш на място. В Историята и Спорта нема "ако". Щото, то АКО бяха катастрофирали на път за стадиона и не бяха стигнали на време, щяхме да се класираме служебно.
Пък вашите ( на плювачите и хората, които по принцип са си черногледи ) "възгледи" са ясни - "Нищо нема да стане"... Ебаси познването, ебаси чудото... Нещо като - "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах" !
Щеше да е смешно, ако не беше жалко.

И за пореден път... Няма "адвокати", има ЛЕВСКАРИ, които подкрепят Клуба и отбора.
Знам, че това за плювачите и по природа негативно настроени хора, е мега-трудно за схващане, ама поне опитайте. ;)

Много си зле, Саше... Но за теб това е като ходенето до тоалетната, няма как да го избегнеш... :lol:
Дори оранжевия модератор в пост под моя схвана, че говориш за някакви случайности, което са си баш от типа "късмет" и "съдба". Но нали си адвокатче, трудно схващаш дори какво пишеш. :lol:

Колкото до възгледите или това, което очаквах, че ще се случи... За твое съжаление, не беше от типа: "България никога нема да стане Световен Шампион" и после - "Аз нали ви казах", а беше точно и ясно обяснено многократно. Единственото, което не познах е, че ще се случи още първия мач. :oops: Но сашетата адвокати никога, ама никога няма да си признаете, че за пореден път показахте грешна преценка. :geek: Това е една от причините да ровите всекидневно в кошницата с оправданията. Да изкривявате нещата така, както ви е удобно и после да изкарвате другите "плювачи" и "черногледи". :geek: Сякаш някой ви е виновен, че не можете да гледате на нещата реално и от време на време без сините очила.

Точно.Даже и аз схванах.... Игра,стегни се,момче. :lol: :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 10 авг 2018 19:00

rane написа:
damyanov1963 написа:
blue avalanche написа:
damyanov1963 написа:
blue avalanche написа:
damyanov1963 написа:Ами много интересно, как тука ги нсправихме разногледи, даже не дадоха дузпа и нс Руси Гочев, а там сами се направихме такива. Пропуснах да отбележа, че след отстраняването на Дансмо Киев от Локо Сф, освен спрените права на Шпайдела, бяха отстранени от отбора и Начко Михайлов и Нако Дойчев, които вкараха головете.
Ще дам и един друг пример. През 84-а, когато женският баскетболен отбор на Левски стана Еврошампион, на финала в Будапеща победи едни италиянки(тогава за пръв път български отбор имаше публика от няколко стотин души в чужбина), които бяха отстранили ТТТ Рига. На следващата година Левскарките смачкаха всички до полуфинала, където се паднаха с ТТТ и отпаднаха...

И това всичко(победата на Локо Сф на Дин К и баскетболните лакърдии) има общо с темата, защото...????

Ами за разнообразие. Не ти ли е интересна историята на Левски, макар и на женския му баскетболен отбор, та викаш, че са лакърдии?
За мен например лакърдий са непрекъснатото редене на схеми на играчи и безумните прогнози, за резултати, как сме щели да бием някой отбор. Даже, когато написах, че сме стигнали до там, да треперим от Вадуц, бях обвинен, мисля че от теб, ако бъркам моля за извинение, че само аз треперя, а тия сме щели да ги размажем...
Нека се знае, че не винаги сме били евроидиоти и че ние сме побеждавали и отстранявали големи отбори и то когато тия, които сега ни подиграват, едва ли ще стигнат някога там, откъдето ние сме се върнали!

Историята на Левски ме интересува и я знам. Но това, че Ат.Михайлов и Дойчев са били отстранени или са вкарали голове - не! ;)

Дадох го само, като пример, какво щеше да се случи с отбора, ако ги бяхме отстранили, тия от кривой рог ;)
То и ние сме отстранявали Динамо Киев през онези мракобесни времена. Тогава какви са последствията за треньори, играчи и ръководители на Левски?

Ами който е гледал мача, знае за какво става въпрос. Повече няма какво да обяснявам.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 10 авг 2018 19:40

Роси направи огромна грешка, като се предовери на кондиционния си треньор. Форсирани тренировки, уморени играчи, куп контузии и всичко отиде в канавката. Същото се случва и на Армията- и там контузиите валят като дъжд. Не е нормално това, става дума за хора. Не за машини. Мускули, сухожилия, кости имат някакъв предел на натоварване, отвъд който става белята.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 10 авг 2018 21:45

Честито на Паулиньо!
Да им е живо и здраво детенцето и много да ги радва малката.
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/38940394_2219700271391542_5389155079884374016_n.jpg?_nc_cat=0&oh=aa4c59d7f8c5e83e962d56ac24220cc8&oe=5C0013F4
Image

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 10 авг 2018 22:48

Привържениците на Левски, които НЕПРЕКЪСНАТО повтарят като латерна:
Сега ще паднем
Сега ще се издъним
Сега ще рухнем
имат реалния шанс един ден да познаят! И да кажат: "Ето!!! Ние ви казвахме! Ние ви предупреждавахме! Вие сте матросовци и нищо не отбирате от футбол!"
Дерзайте! Всичко е пред вас! Времето е ваше!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта