Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12491
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 21 юни 2018 11:08

Доволен съм от жребието и гърмя веднага една отпуска за датите около втори кръг, колкото и да си слагам главата в торбата. Вилнюс изглежда интересен град, а двупосочният билет за самальота е към 500 лева. Решено е вече - любимият Левски ще ме води на екскурзийка. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12962
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 21 юни 2018 11:25

Добър жребий.
Последна промяна от Eminem на 21 юни 2018 11:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 21 юни 2018 11:36

Всичко различно от достигане на 3ти кръг и отстраняване на Жалгирис ще е провал за.мен.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот csimoen2 » 21 юни 2018 12:23

blue avalanche написа:
csimoen2 написа:Колеги, някой ако е гледал контролата моля да даде мнение за Кабов и Боримиров, дали е имало въобще смисъл от преостъпването им?

Боримиров даже в Локо Сф не го искат, а с радост ни го върнаха. Можеш да си представиш за каква некадърност става въпрос.
Кабов - 17 мача в Ботев Вр, 0 гола, 0 асистенции. Щом в Б група е с такава "визитка", как мислиш ще вирее в ППЛ??
Конкретно за мача: и двамата - трагични! Старите кучета на ходом вкараха 4 гола. Кабов не се срещна 4 пъти с топката.
А това са мачовете, в които, УЖ, трябва да се доказват!
Някои казаха, че Кабов в Ботев бил играл "прилично". Само, че "прилично" и "не лошо" може да върши работа във Витоша, Септември, Пирин... В Левски - НЕ!


Благодаря, колега, същото питане имам и за Мариани? :)

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот sinfen14 » 21 юни 2018 13:37

Всякакво мнение за играчи на база 1 контрола(то даже не е и една,понеже почти никой не игра 90 минути) са крайно непоказателни и прибързани,но все пак...За Мариани може единствено да се каже,че се включи активно,комбинираше на скорост и като цяло е футболист,който прави нещата бързо.Ще внесе острота в атаката.Другото което направи впечатление е,че докато беше на терена изпълняваше всички статични положения(корнери и 1 фаул),въпреки присъствието на Гомес на терена.Сега дали той ще е щатния изпълнител на статични и в официалните мачове - ще видим.
Юношите - Боримиров със сигурност може да претендира за титлата "най-некадърен юноша на Левски за последните да кажем 15 години".Ужасен.Покъртителен.Този човек няма нищо общо с футбола и това се видя дори срещу отбор като Хебър.Кабов в големи периоди се изключваше от играта,като цяло не мога да изкажа мнение за него.Ако трябва да отличим някой от малките - Петър Иванов и Мартин Петков.Петър спаси 2 не лоши ситуации,дефакто единствените опасности пред нашата врата.Петков пък се включи с огромно желание,явно обича да играе дясно крило и влиза навътре,тъй като е левичар.Пропусна 1 100% възможност,още веднъж стреля хубаво над вратата след двойна комбинация.Има скорост,има техника,има дрибъл НО - личи си,че е на 17.Има много работа още и засега може да бъде полезен като се включва като резерва в някой вече решен мач в първенството.

За жребия - добър,категорично.И двата съперника са преодолими.Открива ни се шанс за пръв път от 2010 година да прескочим втори кръг.Аз след малко по обстоен мой си анализ и проучване,смятам че Вадуц е по-тежкия съперник от Жалгирис.Определено са неприятен съперник,особено предвид,че ще са ни първи официален мач за сезона и няма да сме на 100% готови.Огромното ни предимство е това,че те напрактика ще подменят целия състав.9 човека ги напускат,а още двама спират с футбола.С известни затруднения но смятам,че ще ги елиминираме.Звездата им е Марко Девич,който направи солидна кариера в Украйна но пък вече е на 34.
Жалгирис са типичен "северен" отбор.Високи,здрави и надъхани момчета,които ще ни засипят с центрирания.Хубавото е,че новия ни вратар и централните ни защитници също не отстъпват на ръст и физика,така че.....Най-добрите им играчи са познатите у нас Жереми Манзоро и Серж Нюаджи,както и един словашки нападател,който им е голмайстор...Тук очаквам 2 победи.Като цяло жребият ни за втори кръг е страхотен и този път за разлика от предни години извадихме страхотен късмет на жребия.Да ни се падне Жалгирис при възможни варианти Аз Алкмаар,Аталанта и Бърнли.....

Съвсем леко отклонение и за другите БГ представители - Видеотон е доста неприятен съперник като за едва втори кръг.Лудогорец са фаворити,но унгарците имат страхотен млад треньор + 2-3 много добри сръбски играчи.Няма да им е особено леко на Разград.
Тиретата ще минат без проблем първи кръг,но австрийците във втори са доста неприятен съперник.Също няма да им е особено лесно...Славия,ако изобщо стигне до Хайдук в което честно казано силно се съмнявам,нямат никакви шансове.Дори може да се очаква да бъдат разгромени....Това е скромното ми мнение.Успех на всички. ;)

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 21 юни 2018 14:28

Всеки, който си мисли,че мачовете срещу Вадуц ще бъдат протоколни е хубаво да иде да се прегледа! Отборът им е добре окомлектован и като нищо може да запишем някоя загуба в Лихтенщайн.Така,че Ромислав и всички останали дето са с много приповдигнато настроение след жребия да поохладят страстите.

За всички,които са решили да пътуват до Лихтенщайн,ще трябва да си извадят виза, защото Швейцария не е в ЕС и ще е много трудно влизането и излизането. Вариант е,ако от клуба организират самолетна екскурзия примерно.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 21 юни 2018 14:40

Между другото въобще не очаквам, че ще започнем с Полачек още от ЛЕ. Вероятно Митрев ще започне, тъй като се познава със защитата. Предполагам на малко по-късен етап ще бъде включен новия.

gihuelo
Мнения: 5937
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот gihuelo » 21 юни 2018 14:45

eelche написа:Всеки, който си мисли,че мачовете срещу Вадуц ще бъдат протоколни е хубаво да иде да се прегледа! Отборът им е добре окомлектован и като нищо може да запишем някоя загуба в Лихтенщайн.Така,че Ромислав и всички останали дето са с много приповдигнато настроение след жребия да поохладят страстите.

За всички,които са решили да пътуват до Лихтенщайн,ще трябва да си извадят виза, защото Швейцария не е в ЕС и ще е много трудно влизането и излизането. Вариант е,ако от клуба организират самолетна екскурзия примерно.

Влиза се само срещу лична карта и по-лесно , отколкото в дискотека в студентски град.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 21 юни 2018 14:46

eelche написа:За всички,които са решили да пътуват до Лихтенщайн,ще трябва да си извадят виза, защото Швейцария не е в ЕС и ще е много трудно влизането и излизането. Вариант е,ако от клуба организират самолетна екскурзия примерно.


Не е вярно, не ти трябва никаква виза за Швейцария - аз мин. година ходих в Женева и нищо подобно няма, пътувах с паспорт, но може и с лична карта ако не се бъркам ;)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 21 юни 2018 18:55

JackPackage написа:
eelche написа:За всички,които са решили да пътуват до Лихтенщайн,ще трябва да си извадят виза, защото Швейцария не е в ЕС и ще е много трудно влизането и излизането. Вариант е,ако от клуба организират самолетна екскурзия примерно.


Не е вярно, не ти трябва никаква виза за Швейцария - аз мин. година ходих в Женева и нищо подобно няма, пътувах с паспорт, но може и с лична карта ако не се бъркам ;)

Защо Швейцария, тези не играят ли мачовете си в Лихтенщайн? Или при участие в ЕКТ играят в някой град в Швейцария?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks и 30 госта