Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 06 дек 2017 01:37

delqnski47 написа:Ама то няма причина да им се дразните.

Мен не ме дразнят, слушам ги с половин ухо по време на игра, безлични и безразлични са ми.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 06 дек 2017 09:21

THE G.A.M.E написа:
JackPackage написа:
Тия дрисли от Диема явно бая пари взимат от ниския - такава пропаганда срещу нас не помня някога да е имало - всеки гол ни се поставя под съмнение, дузпите ни не били дузпи и ония лайнари коментаторите им в ефира го играят последна инстанция :x :evil: :evil: :evil:
Коментаторът на последният мач с Пирин, даже се похвали, че бил получил СМС-и, че "дузпата е смешна". :lol:
Ама от кого са тия СМС-и, май го хвана срам да сподели. :mrgreen:

Получил ги е от диктора на "Народна армия" :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот levski4ever86 » 06 дек 2017 09:35

delqnski47 написа:Ама то няма причина да им се дразните. :roll: Нито са ви обиждали отбора,нито нищо.

Да си дават "безпристратното" мнение в ефир, да манипулират зрителите и да се изказват като последна истанция винаги против Левски си е един вид обида.
Нямам спомен в мач на друг отбор коментаторите да плямпат през целото време как имало нещо нечестно и да натъртват колко много бил помогнал съдията.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 06 дек 2017 11:49

modor написа:Получил ги е от диктора на "Народна армия" :lol:

:lol:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 06 дек 2017 12:20

E, в Диемата е пълно с утайки.
Започвам от оная прасюга Врачев, който до скоро пишеше по стената си "К""@$ за Левски", "говеда" и т.н. и няколко години по-късно ми коментира Левски - ЦСКА-София и ми изказва мнения за Левски. Тва е все едно Делянски, да почне да го грижа за Левски и да дава съвети как да се оправим :lol:
Друг, който коментира мачовете на Левски - Илиян Енев. Локомотивец, който не плещи глупости от времето на Караибрахим и ТВ 7.
Номер 3 Перуката Гено. Който получавал смс-и, а хората от студиото му казали, че дузпата била измислена. Тоя ми бил левскар.
Коментаторите са напълно прирастни в ненавистта си към Левски.
Виж от другата страна правя евала на един млад причознавачи, който коментира мачовете на Тирето.
За мен решение има - тия отрепки да се псуват и обиждат при всеки досег на Герена, боят също е решение.
Доста е неприятно да гледаш мач на любимия си тим, а коментатора да е пристрастен към другия отбор.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14395
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 06 дек 2017 12:37

Истината е, че някои хора не могат да се примирят с втората поред убедителна победа на Левски и се чудят за какво(кое) да се хванат.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 06 дек 2017 13:51

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23913
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 06 дек 2017 14:55

bilyaletdinov написа:E, в Диемата е пълно с утайки.
Започвам от оная прасюга Врачев, който до скоро пишеше по стената си "К""@$ за Левски", "говеда" и т.н. и няколко години по-късно ми коментира Левски - ЦСКА-София и ми изказва мнения за Левски. Тва е все едно Делянски, да почне да го грижа за Левски и да дава съвети как да се оправим :lol:
Друг, който коментира мачовете на Левски - Илиян Енев. Локомотивец, който не плещи глупости от времето на Караибрахим и ТВ 7.
Номер 3 Перуката Гено. Който получавал смс-и, а хората от студиото му казали, че дузпата била измислена. Тоя ми бил левскар.
Коментаторите са напълно прирастни в ненавистта си към Левски.
Виж от другата страна правя евала на един млад причознавачи, който коментира мачовете на Тирето.
За мен решение има - тия отрепки да се псуват и обиждат при всеки досег на Герена, боят също е решение.
Доста е неприятно да гледаш мач на любимия си тим, а коментатора да е пристрастен към другия отбор.

Може да е левскар,но тогава да е имал приятелка от ЦСКА. 8-) Недейте го напада човека,вкарайте се в неговото положение.Гола в леглото и те чака....няма как,дет се вика.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 06 дек 2017 14:59

Когато си мислиш че Пеевски47 няма как да напише нещо по-тъпо..... :| :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44180
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 06 дек 2017 15:00

delqnski47 написа:Може да е левскар,но тогава да е имал приятелка от ЦСКА. 8-) Недейте го напада човека,вкарайте се в неговото положение.Гола в леглото и те чака....няма как,дет се вика.


Той да не е вашата бояджийка Сиса, бе? :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Cooler, dimoto1, krumeto и 36 госта