Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2747
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Der Schmarotzer » 26 апр 2018 07:59

alexdb написа:.... Ама от хибрид между ловчанлия-етрополец- и бивш чорбар освен наглост друго няма.

А, има, има и се нарича шизофрения :-)
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 0%B8%D1%8F
да не забравя - предава се по наследство. Припомнете си първото им припознаване още в далечния сезон 1949-50г. Когато пропознават ДНА-Пловдив/днешния Ботев Пд.
Снощи докторите Бушев, Обертанов, Паулиньов, Яблонски, Ейолфсонов и сие им потвърдиха диагнозата. Само дето доктор Митрев май е липсвал по време на урока за шизофренията и се опита да постави друга диагноза....
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот DrAvalanche » 26 апр 2018 08:13

bsz1916 написа:Тук на няколко места четох , че Тиам е осакатил Каранга за да си отмъсти , но на мен ми се струва , че въпреки че се хвърли безразсъдно и си заслужи червения картон , краката на Тиам минаха покрай крака на Каранга и не го закачиха . По скоро Каранга се самоконтузи когато се обърна рязко и стреля над вратата . Може и нещо да не съм забелязал - поправете ме ако греша .
Реално Тиам удари Каранга със средния си крак. Сигурно неправилно е резтълкувал размахването на надуваем фалос след мача в който Каранга му счупи носа. Сега просто реши да му покаже малко real stuff :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zeitung23
Мнения: 51
Регистриран на: 09 апр 2018 18:05

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот zeitung23 » 26 апр 2018 08:16

Аххаха ихааа чакам мача в неделя елате повече хора 15000 2000 човека сега тамън сте горещи, и ще ви охладим 2-1 за Берое и готово и Левски и Берое ще играят в Европа. Ще ви дадат мача с Славия на финала тамън ще сте 35 хиляди. Иначе Ако го загубите Делио трябва си отива

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Corwin » 26 апр 2018 08:18

Betchualeng Arnaikem написа:
Corwin написа:Два месеца иху-аху и накрая дойдоха гадните говеда и опасоха ГМО-то.
Роси запуши ушите на критиците си (включително аз). Литекс бяха дошли да запишат участие, включително и публиката им (радващо е, че върнахме отколешната традиция да си тръгват в 70-тата минута).
Не знам дали защото бях в Сектор А, но покъртително слаб сектор Б.

Роси е запушил устите само на тия, дето живеят за някой успех срещу Тирето и евентуално феновете на тенекии (макар че всъщност финала тепърва предстои).

На мен пък веднага ми хрумва въпрос: защо аджеба не играем редовно по същия начин в ППЛ, ми трябва да го правим почти само за Купата (с малко изключения)? Можело, ама не се правеше и в резултат на това сме в битка за ... ТРЕТО място с Берое, а се оказва, че ако подхождаме правилно на терена втория (дет ни води с нам колко точки) не знае къде се намира.


Факт. Поради тази причина аз само млъквам сега (защото отборът даже и ИГРА в тия мачове), но пък има време, докато почна да му скандирам името.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот ELFen » 26 апр 2018 08:41

zeitung23 написа:Аххаха ихааа чакам мача в неделя елате повече хора 15000 2000 човека сега тамън сте горещи, и ще ви охладим 2-1 за Берое и готово и Левски и Берое ще играят в Европа. Ще ви дадат мача с Славия на финала тамън ще сте 35 хиляди. Иначе Ако го загубите Делио трябва си отива

[offtopic]Момко, седни малко почети тая пуста граматика :shock:[/offtopic]
Последна промяна от ELFen на 26 апр 2018 08:41, променено общо 1 път.
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Afganec
Мнения: 40
Регистриран на: 10 яну 2018 14:47

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот Afganec » 26 апр 2018 08:41

В един момент, на коментаторчето му стана неудобно, та каза : Очевидно в последните минути рефера допуска по-свободна игра....имаше предвид "по-свободна" игра за тирето :lol:
Защото всяко докосване на син състезател се свиреше в полза на тирето, но на техните нарушения рефера започваше да маха с ръце като кокошка в опит да излети - няма нищо, няма нищо, продължавайте ! Абсолютно тенденциозно и тънко се свиреше срещу Левски !

Влизането срещу Каранга беше грубичко, но краката и бутоните на Тиам не засегнаха краката на Каранга, контузията му дойде при падането, докато отмъстително се опитваше да ритне Тиам, падна и усука коляното си... Имаше един от техните, направи абсолютно същото нарушение като на Тиам, но картона беше само жълт.

Иначе кво...чакаме ГГ да изпълни съвета на Милко : Като не стане, кой откъдето е и толкоз. :lol:
Така или иначе, розовите пак няма да играят в Европа.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот ChuckNorris » 26 апр 2018 09:01

groti написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Corwin написа:Два месеца иху-аху и накрая дойдоха гадните говеда и опасоха ГМО-то.
Роси запуши ушите на критиците си (включително аз). Литекс бяха дошли да запишат участие, включително и публиката им (радващо е, че върнахме отколешната традиция да си тръгват в 70-тата минута).
Не знам дали защото бях в Сектор А, но покъртително слаб сектор Б.

Роси е запушил устите само на тия, дето живеят за някой успех срещу Тирето и евентуално феновете на тенекии (макар че всъщност финала тепърва предстои).

На мен пък веднага ми хрумва въпрос: защо аджеба не играем редовно по същия начин в ППЛ, ми трябва да го правим почти само за Купата (с малко изключения)? Можело, ама не се правеше и в резултат на това сме в битка за ... ТРЕТО място с Берое, а се оказва, че ако подхождаме правилно на терена втория (дет ни води с нам колко точки) не знае къде се намира.

Левски е с изключително къса скамейка и ограничен откъм опции в някои позиции. Това е и причината той да прави толкова експерименти, а и да губим толкова точки. Не знам кога ще се обърне внимание на този въпрос. В защита сме на ръба. Алтернатива на вратаря нямаме. По крилата добре че са Паулиньо и Обертан. Първият полусезон беше страшно. Ако имаме качествена алтернатива на посочените футболисти и запазим ядрото на отбора следващия сезон вече ще сме сила


+1
Изключително точно мнение на колегата groti.

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот football.total » 26 апр 2018 09:16

С две думи положението на пребоядисаните е

НЯМА КУПААА НЯМА ТИТЛА
НЯМА ВЕЧЕ ЦСКА
ИМА ЛОВЕЕЕЧ ИМА МИКРЕ
ИМА ЛИТЕКС СОФИЯ

:mrgreen: :) :mrgreen:

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот phd » 26 апр 2018 09:22

delqnski47 написа:Все пак футболистите бяха на моето мнение - те просто нямаха желание да се борят за тва тенеке.Моето мнение за Купата е същото,казал съм го отдавна.На вас по ви трябва като че ли.


Драгият оранжев модератор е напълнил синия подфорум с глупости.
Кого искаш да убедиш, че тенекетата са безсмислени? Себе си ли?
За какво въобще излязохте в тия мачове? За какво се пънахте по форуми и медии? За какво откривате теми тук и ходите на стадиона да ги гледате? Защо си нацвъкал толкова мнения в темите за двата мача, щом нямат значение?
Не мислиш, че е важно, че сте отпаднали за купата от Левски? Ами добре, щом ти е по-леко така :lol:
А какво ще кажеш за това, че ви отказахме от титлата? Ааа, да, още едно тенеке, безсмислена работа :lol:

Тъжното при някои припознавачи е, че казват на черното - бяло и на оражевото - червено не само по отношение на припознатия си отбор, ами и на всичко останало наоколо :lol:

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Мнениеот DrAvalanche » 26 апр 2018 09:50

Припозналите да потърпят още година. След това ще могат да припознаят и числото. Ще си менкат клубовете според това кой се движи по-добре в момента.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта