Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот viroglav » 29 май 2010 00:42

Blue Mind написа:нищо няма да затворят... :)



Ще , ще ... Ако не тази година , то догодина със сигурност ... :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот edmon_dantes » 29 май 2010 01:41

viroglav написа:
Blue Mind написа:нищо няма да затворят... :)



Ще , ще ... Ако не тази година , то догодина със сигурност ... :lol: :lol: :lol:

Иска ти се, драги, ама не си познал. Хайде марш на вашия стадион, а... къде е той? Мир на праха му!
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот Old_death » 29 май 2010 08:01

tprodanov на 28 Май 2010 18:29

Вироглав, я ако може да ми задоволиш личното любопиство и да посочиш кои са глупостите? Че има такива е безпорен факт, но някак си ми се струва, че ти няма да можеш да посочиш нито една?


Да ти покажа ли аз една глупост при прочит на примависта?ЦСКА дължи 2 милиона неплатени вноски за наеми.При месечен наем от 80000 на месец може лесно да се сметне,че това са наемите за две години.Сравни ги сега с посочените от автора 15 години неплатени наеми за стадиона!Гледайте си в паничката!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот red__army » 29 май 2010 11:07

...за проблемите със стадионите трябва.....изцяло към държавата.Ясно че не сме толкова заможна държава, за да очакваме общините и държавата да строят стадиони.Обаче е верно че отговорноста за безопасноста на стадионите и зрителите е изцяло на държавата и органите които се грижат за това,затова е радостно че държавата инициира тези проверки.Сега обаче става дума за безотговорното отношението на държавата относно собственоста на стадионите....хем няма пари да потдържат,ем не ги дават под няква форма на клубовете,хем като стане дума за това започват увъртане,бавене,изчакване и всичко като че ли зависи от политическата конюктура......днес,утре,промяна на закона,гласуване в парламента....разни алабалистики,само да се види кой ще го прави и дали няма много да дръпне от това.Както и в Европа,стадион от чисто спортни прояви не може да се издържа,затова всички модерни стадиони там са изградени с площи които са за търговска дейност-ресторанти,заведения,магазини(не търговски център),офиси,спортен хотел...особенно ако е в София,Варна,Пловдив....за Ловеч ясно малък град,само стадиона е достатъчен.Сега е времето държавата да вземе решение за концесии на стадионите,при ясни правила и съответен контрол естествено щото все пак живеем в България,и щото футбол по нашите стадиони няма да може да се играе въобще не само в Европа.

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот lucio » 29 май 2010 11:46

Дааа, наистина дойде време да се направи закон, просто няма начин вече.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот TristaNNN » 29 май 2010 18:14

Не ми се вярва да е истина, но пък знае ли човек - уж Гонг пише верни неща... :roll:
За козирката не е толкова фатално, спокойно може да се затвори А сектор и да се почне ремонт полека-лека. По този начин хем мачове ще има, хем Вироглав ще спи спокойно и няма да се тревожи за здравето на хората :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот Dust » 29 май 2010 19:03

Пхаха, айде почна се - БФС отлага лицензирането на стадионите :lol:
Ех, не можем да се откъснем от Бг действителността си, а мотива е, че ако Герена и стадиона на Славия не получат лиценз следващият сезон нямало да започне, и като не започне, както от това?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Общинската комисия затваря и стадионите на Левски и Славия?

Мнениеот tut » 30 май 2010 17:07

абре един въпрос .... някой да е виждал комисията на уефа, която е проверила герена?? или е бил краси кръстев, който много патриотично е одобрил герена а преди година не подкрепи шампиона на България ....... и ми е много интересно как за просрочени данъци уефа не разрешава да се играе в европа а за укрити такива дава .........

НАПРЕД АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта