efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 20 мар 2022 09:00

alexdb написа:Не знам защо има недоволни.
С тези възможности и тези играчи Левски показва класа. Да има спадове и лоши дни за някои играчи. Важното е, че отборът играе като колектив, контолираше мача през цялото време. Да, имаше пропуски, да имаше грешни отигравания, да второто имахме по-малко положения, но противника нямаше инициативата в нито един момент. Можехме да бием и с повече, но това няма значение.
От мачовете до момента пролетта показваме, че сме надградили много. За съжаление изпуснахме Тирето заради лошия терен, Каузата успя да ни бие късметлийски, но не е болка за умиране. Есента мислехме дали имаме силици да оцелеем в А група, а сега сме в топ 6 и мечтаем за купа и ЕКТ. След мача с Морето ще видим дали вече не сме в ТОП 3. Щото ако мачът е като с Ботев, каквото ми се ще да видя сме точно там.
На първо време за нас е най-важното да запазим основните си играчи, най-вече Кордоба, Миланов и Кръстев. Цунами, Сундберг и Уелтън май са с по-дълги договори. Ако успеем да направим това, може да мислим и за надграждане.

Да, Цунами, Уелтън и Сонко са с договори по 2,5 години, те са добре. За Кордоба пише, че ще го откупим, Миланов май каза, че договора е само формалност. С Кръстев обаче нещата няма да са лесни, неговата заплата сигурно е голяма, а и те белгийците като видят, че се е разиграл най-много да си го приберат да играе при тях.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Jordan1914 » 20 мар 2022 09:27

alexdb написа:Не знам защо има недоволни.
С тези възможности и тези играчи Левски показва класа. Да има спадове и лоши дни за някои играчи. Важното е, че отборът играе като колектив, контолираше мача през цялото време. Да, имаше пропуски, да имаше грешни отигравания, да второто имахме по-малко положения, но противника нямаше инициативата в нито един момент. Можехме да бием и с повече, но това няма значение.
От мачовете до момента пролетта показваме, че сме надградили много. За съжаление изпуснахме Тирето заради лошия терен, Каузата успя да ни бие късметлийски, но не е болка за умиране. Есента мислехме дали имаме силици да оцелеем в А група, а сега сме в топ 6 и мечтаем за купа и ЕКТ. След мача с Морето ще видим дали вече не сме в ТОП 3. Щото ако мачът е като с Ботев, каквото ми се ще да видя сме точно там.
На първо време за нас е най-важното да запазим основните си играчи, най-вече Кордоба, Миланов и Кръстев. Цунами, Сундберг и Уелтън май са с по-дълги договори. Ако успеем да направим това, може да мислим и за надграждане.

То не е толкова оплакване, просто имахме цели 17 положения снощи, а вкарахме само 1 гол, тия им трябва някой късметлийска топка, някой фал в наказателното и оня със свирката веднага щеше да надуе гайдата за дузпа и айде отиде! Втори пореден мач, не те свирят очевидни фарове срещу наши футболисти, а че трябваше да изгони техния 15 номер за втори жълт при фала отзад срещу Кръстев и тогава мача щеше да е погром, но пак не го направи! Вчера Лудогорец получиха несъществуващ корнер от който в последствие изравниха! Днес тирето така ще бъде бутано срещу Ботев, че не ми се мисли!

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 20 мар 2022 11:31

В наш интерес е тирето да бият днеска Ботев, следващия кръг гостуват и на Лудогорец. Ако паднат и двата мача, а ние бием Пирин отиваме на 1 точка от тях. Имаме директен мач с Черно море на Герена последния кръг, така че може плейофите да ги стартираме с равни точки или плюс една две в полза за Ботев и Черно море. Там вече последните 5 кръга не се знае каква въртележка може да стане и да завършим трети.

tmanolov
Мнения: 4244
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот tmanolov » 20 мар 2022 12:14

Blue_Blood84 написа:В наш интерес е тирето да бият днеска Ботев, следващия кръг гостуват и на Лудогорец. Ако паднат и двата мача, а ние бием Пирин отиваме на 1 точка от тях. Имаме директен мач с Черно море на Герена последния кръг, така че може плейофите да ги стартираме с равни точки или плюс една две в полза за Ботев и Черно море. Там вече последните 5 кръга не се знае каква въртележка може да стане и да завършим трети.

Не мисля, че имаме шансове за третото и мисля, че отборът от Делиормана ще направи всичко по силите си да не сме трети и да отпаднем за купата, най-малкото зашото виждат подемът при нас и не искат конкуренция догодина, а тирето никога не са им били конкуренция. Ако ние влезем в ЕКТ и направим някой лев от там, ще стане страшно, защото имаме и публика, която да помогне, ако трябва. Тирето това го нямат, БотевЪ също са припозната еднодневка, затова си мисля, че нямаме никакви шаносве за третото място и тот точно Лудогорец ще направи всичко възможно да не го вземем - да видим!

Отличен мач снощи, нямаше какво повече да искаме, освен още 2-3 гола, които щяха да са заслужени. Жалко, че беше толкова лошо времето и бяхме само 5000 на мача, но нищо, с Черно море ще сме повече, макар че пак са го направили в ултра тъп час - всичко в това първенство се прави против нас във всеки момент, в който надигнем глава. Но с делиормански мастии начело, това ще е положението!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот bilyaletdinov » 20 мар 2022 12:20

Tая работа с Кръстев не виждам как ще стане, а и не трябва. Момчето не е играч за България. Само като погледнеш как подава говоря за скорост на топката и чисто в перспектива. Дрибъл - без да гледа топката с глава следяща играта, контрол на топката. Няма място това момче в България, няма и във втора белгийска дивизия.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 20 мар 2022 13:50

Blue_Blood84 написа:
alexdb написа:Не знам защо има недоволни.
С тези възможности и тези играчи Левски показва класа. Да има спадове и лоши дни за някои играчи. Важното е, че отборът играе като колектив, контолираше мача през цялото време. Да, имаше пропуски, да имаше грешни отигравания, да второто имахме по-малко положения, но противника нямаше инициативата в нито един момент. Можехме да бием и с повече, но това няма значение.
От мачовете до момента пролетта показваме, че сме надградили много. За съжаление изпуснахме Тирето заради лошия терен, Каузата успя да ни бие късметлийски, но не е болка за умиране. Есента мислехме дали имаме силици да оцелеем в А група, а сега сме в топ 6 и мечтаем за купа и ЕКТ. След мача с Морето ще видим дали вече не сме в ТОП 3. Щото ако мачът е като с Ботев, каквото ми се ще да видя сме точно там.
На първо време за нас е най-важното да запазим основните си играчи, най-вече Кордоба, Миланов и Кръстев. Цунами, Сундберг и Уелтън май са с по-дълги договори. Ако успеем да направим това, може да мислим и за надграждане.

Да, Цунами, Уелтън и Сонко са с договори по 2,5 години, те са добре. За Кордоба пише, че ще го откупим, Миланов май каза, че договора е само формалност. С Кръстев обаче нещата няма да са лесни, неговата заплата сигурно е голяма, а и те белгийците като видят, че се е разиграл най-много да си го приберат да играе при тях.


Кръстев е футболист на Сити. Там едва ли ще напъват да си го върнат. Въпросът е как ще се разберем с тях да му делим заплатата.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Blue_Blood84 » 20 мар 2022 16:01

Отиде ми схемата за третото място, един мач да съм за тирето и те да падат 2-0 до 30-тата минута. Вече е по-вероятно Ботев да изпреварят тирето, отколкото ние да настигне Ботев.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 20 мар 2022 16:34

Blue_Blood84 написа:Отиде ми схемата за третото място, един мач да съм за тирето и те да падат 2-0 до 30-тата минута. Вече е по-вероятно Ботев да изпреварят тирето, отколкото ние да настигне Ботев.


Що бе? Така ни се отваря шанс да атакуваме второто място :)

Вълчан
Мнения: 4313
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот Вълчан » 20 мар 2022 17:44

Дано с тези игри да попадне Левски в полезрението на богаташ или мощна фирма да се закърпи положението. Играта добре ама заемите много.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Локомотив (София), Събота от 17:30

Мнениеот alexdb » 20 мар 2022 18:29

Вълчан написа:Дано с тези игри да попадне Левски в полезрението на богаташ или мощна фирма да се закърпи положението. Играта добре ама заемите много.


Прав си. В Бг-то вАжи само модела Бащица. Иначе нещата не се получават. Ама то и как да се получат в тая измислна територия? Бедна държава. Билетите на смешни цени, тв. правата пък са пълна подигравка, артикулите не вървят особено и все по-малко хора се интересуват от мижавото ни първенство, особено като виждаш, че е подредено изначално. За съжаление това е трагичното ни дередже.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan и 22 госта