ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /3:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Левски
192
44%
Вадуц
242
56%
 
Общо гласове: 434

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот Unforgiven_M » 12 юли 2018 21:25

specter написа:няма как след минимална загуба в първия официален мач за сезона да махаш треньор, който и да е той. Правя това уточнение, за да не ме почнете, че съм защитник на Роси.


Не е въпроса, че има минимална загуба, а от кого е загубата. Това е обида за отбора! А и реакцията на Роси след това е повече от малоумна! Не било срамно и думата оставка той не я знаел. Как да не е срамно бре кретено Роси, какво е ако не е срамно?

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот specter » 12 юли 2018 21:32

Unforgiven_M написа:
specter написа:няма как след минимална загуба в първия официален мач за сезона да махаш треньор, който и да е той. Правя това уточнение, за да не ме почнете, че съм защитник на Роси.


Не е въпроса, че има минимална загуба, а от кого е загубата. Това е обида за отбора! А и реакцията на Роси след това е повече от малоумна! Не било срамно и думата оставка той не я знаел. Как да не е срамно бре кретено Роси, какво е ако не е срамно?


Това е ясно. Изказването си беше откровено наглярско и очевидно все още не е осъзнал, че при нас загуби от такива отбори не се приемат изобщо, камо ли изказвания от този род... И аз го казах, и други го казаха - единственото възможно извинение за тая пародия може да е една перфектна игра във вторник и разгромна победа. Всичко останало е отново провал.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот Unforgiven_M » 12 юли 2018 21:43

popokutepetel написа:Много пъти съм казвал нещо просто - Левски с чичо Спаско не е спортен проект, а далавера за разкешване. В този проект постижения не се гонят и резонно няма да ги има. Радвайте се на Спас Русев и смешния италианец докато ни закопаят окончателно.


Абсолютно си прав!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот alexdb » 12 юли 2018 22:12

specter написа:няма как след минимална загуба в първия официален мач за сезона да махаш треньор, който и да е той. Правя това уточнение, за да не ме почнете, че съм защитник на Роси.


Вили Вуцов що го уволниха демонстративно при минимална загуба срещу далеч по-класен отбор както се оказа?
Това не е загуба в първия официален мач, а поредния позорен резултат под ръководството на този треньор. Да припомням ли, че този "капацитет" ни класира на разлика 24 т. от първия и на 17 от втория при положение, че тези два отбора последните 4 кръга не си даваха зор да играят? Иначе разликата щеше за е над 30 т. Отделно безхаберно загубена купа срещу уж много по-слаб противник. Не ми се коментират резултати като равен с Бистрица, равен с Етър насред Герена и др. Митов дори с юноши реално постигна по-малка разлика с първия предишния сезон. Отделно Жадното, който се води символ на пълен провал в Левски успя да мине първия предварителен кръг на ЛЕ и то срещу значително по-класен отбор. Тоя Галфон и това не може.
Ако Роси бъде оставен и през този сезон годината не само ще е нулева, ами ще играем във втората осмица. Просто тоя човек е с разбиранията на антифутбол който вече не се играе и в Лихтенщайн очевидно.
Да си кажем очевидното - Роси е тотален провал, защото реално единственото нещо което направи, което е важно за всеки левскар е, че с късмет и съдийска помощ успя да отстрани Тирето за купата. И толкова. В първенството загуби всички важни мачове, рекапитулация с тирето 0 победи, 0 победи и срещу Каузата, загуби купата, Левски за пореден не помня кой път е без трофей. За капак унизителна загуба от Лихтенщайн с напълно реални шансове да бъдем отстранени още в първия предварителен кръг от най-измисления отбор в цялата ни история. Какво още трябва да постигне като анти, че да бъде изгонен?

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот mikata » 12 юли 2018 22:28

Това италианско недоразумение дойде по препоръка на Л.Танев :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот alexdb » 12 юли 2018 22:30

mikata написа:Това италианско недоразумение дойде по препоръка на Л.Танев :idea:


Че то Танев какво да ти препоръча? Той самия е антилевскар, отделно е комбина с оня дет си сваляше гащите.

limon
Мнения: 257
Регистриран на: 16 мар 2012 11:08
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот limon » 12 юли 2018 22:37

Както е казал народа луд умора няма, ама няма лошо вий си се надявайте. Още отпреди нова година беше ясно, с Роси толкова. Ама сектата си защитава гурото :mrgreen:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот fen1914 » 12 юли 2018 22:40

HardWork написа:Дано биете, че трябва да се трупа коефициент! Ако отпаднете от Вадуц обаче, нема ви простим :mrgreen: , голяма базикня ще падне ;)


То и сега сме си за бъзикня, ама щом сте решили да ни жалите, няма лошо :)

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 457
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот levskarcheto96 » 12 юли 2018 22:50

Да палим свещи Паулиньо и Тиам да са готови, че с тия куци коне Белмонт и Кабрал ни чака чутовен резил. Много бих искал някой да попита дон Жабаря дали смята, че Белмонт е по-добър от Панайотов и Рошу.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ЛЕ (1 предварителен кръг): Левски (София) - Вадуц /17 юли/

Мнениеот ChuckNorris » 12 юли 2018 22:51

Моментално уволнение на италианското недоразумение. Това е условието, за да имаме някаква надежда за сезон, който няма да е пълен провал, надажда за реванша с полуаматьорите от Лихтенщайн. С Роси начело не ни чака нищо добро. Това вече е ясно и на малките деца.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, LoveAndPeace, Sstefanov и 38 госта