ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 2:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Черно море
74
38%
Равен
32
16%
Победа за Левски
89
46%
 
Общо гласове: 195

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот Jordan1914 » 06 мар 2018 19:27

metodito написа:
groti написа:Като цяло не съм оптимист за този мач. 1,Х за съжаление. Не че би било ужасна драма. Принципно не намирам нищо ненормално в това да губим понякога.


Аз пък съм умерен оптимист. В смисъл, от сега ви казвам, видя ли арабина сред титулярите, този мач няма да го спечелим. Ако обаче на негово място играе Тиам или Фигередо, съвсем друго.

Мисля, че подценявате "Левски" и омаловажавате много Берое. Не са за подценяване. Пиша го преди мача им с Разград да е свършил ;)

П.С. Аз пък ще сложа на "Левски" някой лев.


Много ми е интересно,защо мразиш Белаид и си фен на Пиргов(който е посредствет защитник)??

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот south_division » 06 мар 2018 19:36

Изобщо не ми харесва играта ни, все се надявах да видя нещо различно пролетта, уви май няма да го видя. Просто Роси изповядва друг стил футбол, определено не атрактивен за окото и определено не за нашия отбор. Трудно ще печелим мачове, третото място мисля че е най реално. Мачовете в 6цата ще покажат много неща. Конкретно утре искам да видя Кабрал в дясно и Ривалдиньо нападател, Вутов зад него. Но Роси има други виждания...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот metodito » 06 мар 2018 20:13

Jordan1914 написа:
metodito написа:
groti написа:Като цяло не съм оптимист за този мач. 1,Х за съжаление. Не че би било ужасна драма. Принципно не намирам нищо ненормално в това да губим понякога.


Аз пък съм умерен оптимист. В смисъл, от сега ви казвам, видя ли арабина сред титулярите, този мач няма да го спечелим. Ако обаче на негово място играе Тиам или Фигередо, съвсем друго.

Мисля, че подценявате "Левски" и омаловажавате много Берое. Не са за подценяване. Пиша го преди мача им с Разград да е свършил ;)

П.С. Аз пък ще сложа на "Левски" някой лев.


Много ми е интересно,защо мразиш Белаид и си фен на Пиргов(който е посредствет защитник)??


Заради мача за Купата. Най-вече.

А Пиргов... еми, аз вече казах на няколко пъти, не съм специалист, по-скоро съм форумен такъв. От мойта камбанария така изглежда. Смятам, че беше футболист (забележи, не човек/левскар, ала-бала), който има качества да носи синята фланелка. Не на мястото на Холмар и Давид, да подчертая...

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот Сашо » 06 мар 2018 21:12

Тука го виждам голов мач с победа. При тази семкаджийска публика (към която уверено заприличват и отделен кръг от нашите "граждани"), при първия гол пасив ще си запсуват футболистите. Жалко, че се разтопи снега, щеха и да си ги позамерят доволно :mrgreen:
Кръстев каквото може ще обърка и след мача незабавно да се започне следене и наблюдаване на вратари. Възможно е Митрев да е със сериозна контузия. Последното, което ще си помисля е, че е искал смяна в мача с Берое заради лигавщини. Мълчанието около конкретната причина е леко тревожно, и има известна вероятност да имаме много, МНОГО сериозен проблем :(

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот phd » 07 мар 2018 00:21

2-0 за Морето на полувремето. Тогава Роси им казва да падат за дузпи и обръщаме мача. 2-4 след 4 дузпи. Лошото е, че Прохазка и На Цименто се скарват кой да бие петата дузпа и климатът в отбора се пре$#@бва.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот eelche » 07 мар 2018 03:46

Троен мач без абсолютно никакво значение за развитието на първенството до края - идеалният момент за експерименти в състава.Ще е истинско чудо, ако паднат повече от 2 гола и то това ще е страшна мъка.Гомез ще е титуляр.Предният път като Митрев беше аут,загубихме спечелен мач в Пловдивско...Кръстев не е е бил титуляр от горе-долу една година включая и престоя под наем във Враца,преди това помним,че не беше постоянен.Без Обертан напреде и без Митрев и Холмар отзад трудно повече от точка.

ПРОГНОЗА: 1-1

П.С. Имам мнооого лошо предчувствие за съдийството на мача утре.Не един и два пъти точно срещу Черно море сме ставали свидетели на куп съдийски безобразия.С оглед на събитията от последните 48 часа нищо чудно след мача утре да станем свидетели на оставки и отстранени съдии.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3475
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот groti » 07 мар 2018 09:42

eelche написа:Троен мач без абсолютно никакво значение за развитието на първенството до края - идеалният момент за експерименти в състава.Ще е истинско чудо, ако паднат повече от 2 гола и то това ще е страшна мъка.Гомез ще е титуляр.Предният път като Митрев беше аут,загубихме спечелен мач в Пловдивско...Кръстев не е е бил титуляр от горе-долу една година включая и престоя под наем във Враца,преди това помним,че не беше постоянен.Без Обертан напреде и без Митрев и Холмар отзад трудно повече от точка.

ПРОГНОЗА: 1-1

П.С. Имам мнооого лошо предчувствие за съдийството на мача утре.Не един и два пъти точно срещу Черно море сме ставали свидетели на куп съдийски безобразия.С оглед на събитията от последните 48 часа нищо чудно след мача утре да станем свидетели на оставки и отстранени съдии.


Че защо да ни режат? Най-много ненужно да ни бутнат. Както сам каза абсолютно никакво значение от резултата. Я ще ни спестят някой червен картон, я някоя измислена дузпа за да хвърлят и в нашия двор малко. Да ни приспят малко с оглед идващите мачове с тирето и резачката там.
110 години любов!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот TristaNNN » 07 мар 2018 10:16

Черно море обиграват половин нов отбор, имат нов треньор в лицето на Илиев, а немалкото кадрови проблеми преди мача с нас не им позволяват да използват най-доброто довечера. Това го споменавам ей така, между другото, за колегите-специалисти и противниците-омразници, които ни поставят в ситуация на нефаворит. ;) И в този ред на мисли прогнозирам победа за любимия Левски, очаквам 2 гола във вратата на моряците, отбелязани съответно от Белаидов и Прохазков. Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот Red_Neck » 07 мар 2018 10:21

Х, под 2,5 гола ... най-вероятно 1:1.
Илиан е изключително кадърен треньор. Уважавам работата му и мисля, че морето тепърва ще заиграват все по-добре.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ППЛ: Черно море (Варна) - Левски (София) / 07.03. / 17:30 /

Мнениеот csimoen2 » 07 мар 2018 10:47

metodito написа:
groti написа:Като цяло не съм оптимист за този мач. 1,Х за съжаление. Не че би било ужасна драма. Принципно не намирам нищо ненормално в това да губим понякога.


Аз пък съм умерен оптимист. В смисъл, от сега ви казвам, видя ли арабина сред титулярите, този мач няма да го спечелим. Ако обаче на негово място играе Тиам или Фигередо, съвсем друго.

Мисля, че подценявате "Левски" и омаловажавате много Берое. Не са за подценяване. Пиша го преди мача им с Разград да е свършил ;)

П.С. Аз пък ще сложа на "Левски" някой лев.


Кажи ми как си представяш защитата, защото изказването ти е доста объркващо...

Не искаш Белаид, а Фигередо централен (ляв бек, доста нисък) или Тиам централен (дефанзивен халф, без никаква сработка с Яблоснки)... Винаги успяваш да кажеш нещо странно, объркващо и т.н. :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта