ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот realno » 30 юни 2017 14:14

Приятно съм изненадан от Мапуко ( като игра) и публиката ( като подкрепа, без псувни, клетви, бомби и други простотии). Ако имахме 11 като Мапуко.... щеше да е чудесно. Дано продължи така да вкарва. Това, което не ми хареса, хаоса в играта. Играем на юруш, което ни прави много рискови отзад. Откриват се големи празни простраства межди последните защитници и халфовете, което ни прави уязвими при контри. Тактически сме зле. Няма я компактността в отбора, както в нападение, така и в защита. Проблем имаме при продължителното владеене на топката и контрола й. Трудно я спираме и я одаваме спорна. Не сме спокойни и играем припряно. Не ми допадна и физическото състояние на футболистите. Казано с други думи, победихме заради Мапуко, въпреки Митов. Ако той не беше в отбора, можеше и да не победим.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот blue avalanche » 30 юни 2017 14:17

koisa написа:
blue avalanche написа: сега тук щяха да текат лиги и сополи... :mrgreen: И да се пишат оди! :evil:

Не виждам кой те спира да хвърляш редове с лиги и сополи, или да пишеш оди за Митов?! Толкова ли е трудно да разберете, че има хора с различни от вашите мнения и виждания за играта и представянето на отбора? Оставете хората да си кажат какво мислят, а след 10-15 мача всички ще разберем дали притесненията на някои хора са били правилни или вашата прибързана възхвала.

А да сте чували за това, че дори някой да сгреши, можеш да го окуражиш??? Вместо да изсипеш самосвала с критиките отгоре му???
Не че някой от играчите и треньорите чете форума, де...
Между окуражаване и възхвала има разлика. Справка - тълковния речник на българския език.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5217
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот koisa » 30 юни 2017 14:34

blue avalanche написа:А да сте чували за това, че дори някой да сгреши, можеш да го окуражиш??? Вместо да изсипеш самосвала с критиките отгоре му???
Не че някой от играчите и треньорите чете форума, де...
Между окуражаване и възхвала има разлика. Справка - тълковния речник на българския език.

Ами то и Краев грешеше, но не съм те видял да го окуражаваш (просто пример). Също така виждам, че и ти си отправил критики, но скачаш на останалите!
Не виждам какво толкова лошо и гадно е написано срещу играчите и треньора, че се впрягате от чуждите мнения...
Повечето коментари (според мен) са умерено критични и напълно в рамките на нормалното!
В допълнение: доста често умерените критики (каквито аз виждам) са повече полезни, отколкото вредни.

П.С. Подчертаното напълно обезсмисля скаченето ти срещу хората с различни от твоите виждания!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3475
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот groti » 30 юни 2017 14:47

mikata написа:От Сутиеска, ако са гледали мачовете с тирето и направят преса отначало и ни вкарат гол до десетата минута,мача си заминава :idea:


И какво ще видят? 11 играча, от които повече от половината ще ги видят само в онзи мач и повече никога със синята тениска.
Сърбетата ме притесняват само защото са доста груби, а този резултат им дава шанс да си въобразяват нещо и ще летят къчове и шпагати. Дано нашият сърбин влезе бързо в релси, че ще го пробват много според мен. Имаме много за стиковане, но вярвам че с добър треньор ще ни бъде. Очаквано за мен Мапуку и Горанов се представиха много добре. За последния съм страшно доволен, че го взехме. Панайотов ми е малко енигма, но има желание, а според мен и доста сили. Правехме много непровокирани грешки, което е в резултат на липсата на време и обиграване. Може би наистина ни трябва само истински треньор и мачове, в които да се стиковат... И да спрем да пречим и ние..
110 години любов!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 30 юни 2017 15:09

Днес се замислих над някои тактически прийоми, които бихме могли да използваме в близко бъдеще. Разбира се, далеч съм от мисълта да се правя на стратег и да давам акъл на треньорския щаб, да не ме емнете и мен сега. :mrgreen:
Истина е, че Нар и Бабатундев не блестяха вчера, определено сме виждали по-добра игра и от двамата. Обаче само на мен ли ми направи впечатление, че черногорските футболисти ги вардеха доста зорко и в по-голямата част от мача стояха близо до тях. Според мен и двамата бяха добре разучени от противника и в резултат на това - загащени. Сега, оттук-нататък е ясно, всички бъдещи противници ще положат двойно повече усилия за опазването на Мапуков. В резултат на това, предполагам, че и Нар, и Бабатундев, ще бъдат изпускани по-често, което е предпоставка за повече пространства пред тях, тактически хитринки, фалшиви деветки, преливане, влизане от крилата навътре и т.н.
Последна промяна от TristaNNN на 30 юни 2017 15:23, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот W84me » 30 юни 2017 15:16

TristaNNN написа:Днес се замислих над някои тактически прийоми, които бихме могли да използваме в близко бъдеще. Разбира се, далеч съм от мисълта да се правя на стратег и да давам акъл на треньорския щаб, да не ме емнете и мен сега. :mrgreen:
Истина е, че Нар и Бабатундев не блестяха вчера, определено сме виждали по-добра игра и от двамата. Обаче само на мен ли ми направи впечатление, че черногорските футболисти ги вардеха доста зорко и в поголямата част от мача стояха близо до тях. Според мен и двамата бяха добре разучени от противника и в резултат на това - загащени. Сега, оттук-нататък е ясно, всички бъдещи противници ще положат двойно повече усилия за опазването на Мапуков. В резултат на това, предполагам, че и Нар, и Бабатундев, ще бъдат изпускани по-често, което е предпоставка за повече пространства пред тях, тактически хитринки, фалшиви деветки, преливане, влизане от крилата навътре и т.н.

Митов вече ги е измислил тия неща, нали знаеш, че е спец :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

На линия
Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9193
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот Soulen » 30 юни 2017 15:25

Като футболисти не сме толкова зле, колкото предполагах, но за съжаление треньора си е малоумник и ще се проличи при първия по-сериозен отбор, сигурно Хайдук.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

THE G.A.M.E
Мнения: 50029
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юни 2017 15:46

Живко6461 написа:
THE G.A.M.E написа:...
Хубав резултат и представяне, на този етап. Щеше да е още по-добре, ако не бяхме допуснали гола, но Сутиеска си го изработиха отлично.
...

И нашите защитници имат сериозен принос. Помогнаха момчетата, направиха доста.
Ами, ако няма грешки, няма да има и голове. ;)
Последна промяна от THE G.A.M.E на 30 юни 2017 15:57, променено общо 1 път.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот PSvilenov » 30 юни 2017 15:55

Нека и аз се изкажа ,да не каже някой,че си мълча като бием и се появявам като паднем само . Ами неочаквано добра победа с разлика . Отпред Мапуку си пролича . Пожелавам му да ни дърпа напред все така ,както дърпаше и Берое . Вутов с 1-2 добри отигравания ,но нищо особено . Все си мисля , че ще е по полезен на фланга . Адениджи от дясно е добър , но на контра . Оставиш ли го на фланга докато се гради атаката , няма смисъл от него .С други думи , това вече си го знаехме ,нищо ново за нигериеца .

Не знам тея ли са много слаби или не , но ще си проличи истинската им игра като домакинстват . Скоро ще разберем как са . В защита както споменавам от както тоя наркоман ни е треньор пак е пълен хаус и вчера не беше различно . Сърбинът , Горанов , Яблонски с всякакви наивни тъпи детински грешки . Футболистите не са лоши , Жадното е проблема и ако не си инструктира, нареди , подреди и оправи защитата до 1 седмица като хората не го виждам във вторият кръг .(не , че той може де ) Те черногорците на собственият си стадион няма да стоят и да гледат в защита , там ще е различно . Да не говорим ,че с тоя гол дето ни вкараха едно 2:0 вече им се връзва идеално в плановете .

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 30 юни 2017 16:25

PSvilenov написа:... В защита както споменавам от както тоя наркоман ни е треньор пак е пълен хаус и вчера не беше различно . Сърбинът , Горанов , Яблонски с всякакви наивни тъпи детински грешки . Футболистите не са лоши , Жадното е проблема и ако не си инструктира, нареди , подреди и оправи защитата до 1 седмица като хората не го виждам във вторият кръг ...

Ебаси противоречевия коментар, заклевам се! :lol: Значи футболистите не били лоши, ама правили тъпи грешки, а виновен за това е Митов?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], pepo, rhaegar и 13 госта