ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот metodito » 29 авг 2018 13:32

Берое имат доста читави футболисти, но треньорът им е фира. 2-3-0/1 ми е прогнозата. Единствените ми притеснения са свързани с Аймен и средата на терена. Там сме много пропускливи. Не знам дали заради Антъни или общата игра, но Етър второто полувреме превзеха центъра изключително лесно. Надявам се Сашо Етапов да излезе да се надиграва още от първата минута. Така ще се открият пространства за контри. Ако излезе с изчаквателна тактика... лошо. Но мисля, че ще е първото.

Бием ли Берое, то значи промяната е факт. Няма да се изненадам също така старозагорци да получат по някоя финансова инжекция от Разград или от Армията.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот wilge » 29 авг 2018 13:55

"Берое" по принцип яде бой на Герена. Но това за тях сигурно ще бъде "златен" мач. Иска ми се да знам мизата. Сигурно много пари със зелени или оранжеви окраски ги чакат ако откраднат някоя и друга точка. Ние трябва да продължим в познатия ни до сега стил. Трудно ще е, но трябва да си вземем мача.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот phd » 29 авг 2018 17:56

Задачата на отбора е на 15 април да е в челото, първи или близо до първия. Пък после ще видим ставаме ли.
Дотогава - мач за мач, без баналните изказвания за шансовете, целите и други глупости.

Дано им потръгне на момчетата, имат качествата. И без резервен бек трябва да се справим :mrgreen:


Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1932
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот Sstefanov » 29 авг 2018 18:25

wilge написа:"Берое" по принцип яде бой на Герена. Но това за тях сигурно ще бъде "златен" мач. Иска ми се да знам мизата. Сигурно много пари със зелени или оранжеви окраски ги чакат ако откраднат някоя и друга точка. Ние трябва да продължим в познатия ни до сега стил. Трудно ще е, но трябва да си вземем мача.

На Берое не им трябват дргуг вид стимули. От 90-та насам, целта им е да вземат каквото могат от Левски за да помогнат на оранжевите си тъпкачи. Същото важи и за онея жълтите от Коматево. В това се изразява самото им съществуване.
2:0

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15247
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот miro_rz » 29 авг 2018 21:53

Отборите на Тракия обичат да лягат на едните и да се хвърлят на другите . Този мач ще се играе за 0-0 от Берое . Да не забравяме кой им е треньор и за какво се бори !
Изображение

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот LSFC 1914 » 29 авг 2018 21:53

ralka_levskarka написа: Нашите трябва да излязат пределно мотивирани. Ясно е, че Берое ще прави мача на живота си.


По принцип всеки един отбор от България играе пределно мотивирано срещу Левски. 8-)

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот fen1914 » 29 авг 2018 22:42

mikata написа:Пролетта направихме равен и загуба на Герена,много труден мач ни очаква.


Направихме равен и загуба, защото начело на отбора беше пророка от Римини и в отбора нямаше никакъв дух и желание за игра. Единствените колебания, които могат да настъпят в този мач са свързани с физическата кондиция на футболистите, която отново дължим на г-н Роси и неговия италиански екип.
Последна промяна от fen1914 на 30 авг 2018 01:46, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 29 авг 2018 23:50

wilge написа:Бием ли Берое, то значи промяната е факт.
Е, промяната ( психологическата най-вече ) си е факт.
По свежи сме ментално, с една идея атакуваме повече, проблемът е, че се губим по 10-на минути на полувреме.
Може и да е от сбъркана ( натегнатата ) физ. подготовка, може и да е несработване с новите неща на Славиша... Но при всички положения Левски е леко променен, за сега в положителна посока.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот specter » 30 авг 2018 11:53

1 Сеп 2018 г. Събота 21:00 ч.
Левски - Берое
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Димитър Русенов Русев


Естествено... :roll:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта