ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / 0:4 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
98
30%
Равен
36
11%
Победа за Левски
196
59%
 
Общо гласове: 330

Потребителски аватар
Torino FC 1906
Мнения: 454
Регистриран на: 07 авг 2010 16:19
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот Torino FC 1906 » 27 апр 2018 12:13

Player написа:Всички с висящ картони да играят и да чистят. Поне ще играят 1 мач, а не да пропуснат 2.


Точно.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2018 12:33

kanar76 написа: Честито на Берое !!!
Срещата между Берое и Левски от 32-ия кръг на Първа лига ще бъде ръководена от Валентин Железов. Реферът наскоро бе критикуван от няколко родни тима заради отсъжданията му. Първо от Ботев бяха недоволни от действията му в първия полуфинален мач за Купата на България срещу Славия, а след това от третодивизионния Борислав (Първомай) го обвиниха, че е признал, че ще реже тима срещу отбора на Сокол (Марково). :o :o :o

Ужас! Сън няма да спим, да знаеш. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот blue avalanche » 27 апр 2018 15:00

Ако правилно съм разбрал колегите, в мача с Берое трябва да играят всички, висящи с картони, да си изкарат картон (по възможност жълт), следващия мач да се чудим как да сглобим отбор и т.н.??? :o
Това значи да ритаме като коне, да покажем на всички, че наистина сме рогачи/ръгачи и да завършим мача в Ст.Загора със енннайсе ЖК.
Правилно ли съм разбрал?

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот ChuckNorris » 27 апр 2018 15:10

blue avalanche написа:Ако правилно съм разбрал колегите, в мача с Берое трябва да играят всички, висящи с картони, да си изкарат картон (по възможност жълт), следващия мач да се чудим как да сглобим отбор и т.н.??? :o
Това значи да ритаме като коне, да покажем на всички, че наистина сме рогачи/ръгачи и да завършим мача в Ст.Загора със енннайсе ЖК.
Правилно ли съм разбрал?


Това с чистенето на картони е нормална практика и в най-големите европейски отбори.
Какво толкова учудващо има? Това не значи, че всеки, който виси с картони трябва да го изчисти, но поне трима футболисти е абсолютно в ред на нещата да го направят. Тоя мач с Берое не е от първостепенна важност, но не е като да е хич без значение, че да излезем с втория отбор.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот helic » 27 апр 2018 15:10

blue avalanche написа:Ако правилно съм разбрал колегите, в мача с Берое трябва да играят всички, висящи с картони, да си изкарат картон (по възможност жълт), следващия мач да се чудим как да сглобим отбор и т.н.??? :o
Това значи да ритаме като коне, да покажем на всички, че наистина сме рогачи/ръгачи и да завършим мача в Ст.Загора със енннайсе ЖК.
Правилно ли съм разбрал?

май не съвсем. Познавам и по-"интелигентни" начини да си изкара човек жълт картон.

Лично аз предложих нещо друго - да играят, пък който не получи жълт картон, да не играе в мача с Ботев.
Плюс това Тиам задължително да не играе в мача с Ботев, защото се хващам на бас, че е първия на когото ще вдигнат жълт картон ей така за здравей здрасти. А пък Жорди поради опасността да не играе 2 мача, да си почива до финала, или да влиза десетина минути в края на мачовете, разхождайки се лежерно :)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот blue avalanche » 27 апр 2018 15:32

ChuckNorris написа:
blue avalanche написа:Ако правилно съм разбрал колегите, в мача с Берое трябва да играят всички, висящи с картони, да си изкарат картон (по възможност жълт), следващия мач да се чудим как да сглобим отбор и т.н.??? :o
Това значи да ритаме като коне, да покажем на всички, че наистина сме рогачи/ръгачи и да завършим мача в Ст.Загора със енннайсе ЖК.
Правилно ли съм разбрал?


Това с чистенето на картони е нормална практика и в най-големите европейски отбори.
Какво толкова учудващо има? Това не значи, че всеки, който виси с картони трябва да го изчисти, но поне трима футболисти е абсолютно в ред на нещата да го направят. Тоя мач с Берое не е от първостепенна важност, но не е като да е хич без значение, че да излезем с втория отбор.

Ако всички си "изчистят" картоните, в мача с Ботев с кой отбор ще излезем? Третия?

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2196
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот Kris_men2000 » 27 апр 2018 15:38

Нямам думи колко жестоко сме деградирали ние феновете на ЛЕВСКИ. За 9 мача имаме една крастава победа и ние се кефим колко велик отбор сме та правим сметки като че ли другите отбори не съществуват.А бе хора не разбрахте ли ,че ЛЕВСКИ независимо в какво състояние се намира не трябва да се говори за нищо друго освен за победа и яко мачкане на противника дори и победата да е без никакво значение.А тотален бой и мачкане на противника сме станели велик гранд и трябва да си останем такива.Няма Берое ,няма люляци или жълтеници“Резултата трябва да е един и същ.БОЙ до насиране и мачкане до повръщане.Тези трябва да имат панически страх и да се насират като ни видят в тунела КАТО ДОБРОТО СТАРО ВРЕМЕ. 0:3 КАЗАХ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот helic » 27 апр 2018 16:08

blue avalanche написа:
ChuckNorris написа:
blue avalanche написа:Ако правилно съм разбрал колегите, в мача с Берое трябва да играят всички, висящи с картони, да си изкарат картон (по възможност жълт), следващия мач да се чудим как да сглобим отбор и т.н.??? :o
Това значи да ритаме като коне, да покажем на всички, че наистина сме рогачи/ръгачи и да завършим мача в Ст.Загора със енннайсе ЖК.
Правилно ли съм разбрал?


Това с чистенето на картони е нормална практика и в най-големите европейски отбори.
Какво толкова учудващо има? Това не значи, че всеки, който виси с картони трябва да го изчисти, но поне трима футболисти е абсолютно в ред на нещата да го направят. Тоя мач с Берое не е от първостепенна важност, но не е като да е хич без значение, че да излезем с втория отбор.

Ако всички си "изчистят" картоните, в мача с Ботев с кой отбор ще излезем? Третия?

чак пък третия - Яблонски ще бъде заместен от Белаид, в нападение ще играем с Ривалдиньо и Вутов
Какво му е толкова третото на един състав като
Митрев-Ивайло Найденов-Белаид-Холмар-Фигейредо (Горанов)-Прохазка-Нашименто-Обертан-Паулиньо-Вутов-Ривалдиньо?
И даже ако Роси реши може да пусне да почива примерно Паулиньо и да го замести с Кабрал. Пък следващия мач да почива Обертан (който май също виси с 4 картона, макар и да го няма в статията)

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот helic » 27 апр 2018 16:13

към горните мога спокойно да прибавя и Стаси, който съвсем си заслужава да поиграе.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) / Неделя /

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2018 16:25

Да, направо да се пускат 17 годишните дечурлига и това е. А после като ни отперят една тройка насред Стара Гъзора, та да станем за резил, ще има 333 страници със сополи около стартовия състав. Ако не сте забравили - Берое все още се бори за третото място, както и ние, и тази визита в неделя не бива да се подценява. Това не е мач със Сокол (Марково) все пак.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта