ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6863
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот veni__85 » 24 авг 2016 00:42

JACKO написа:2:0
Печелете каквото можете сега, че след Коледа ще е мъка - дори и неразумните би трябвало да го осъзнават!
Както каза колегата по-горе, Левски ще е есенен първенец.

Като гледам програмата, ако БФС спазва правилника си от миналата година , а не решава както им изнася, до края на есенния полусезон ще играем още един мач срещу вас. Дано наистина сме есенен първенец.
За мача победа за Левски 2:0.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот wilge » 24 авг 2016 09:04

boabbb написа:0-0, една дузина спукани топки, отрязани греди и изкопана дупка в наказателното на Верея :lol: :lol:


Я пак! Ще ми припомниш ли кой стадион стана известен с отрязаните си греди? На кой стадион няма тоалетни и зрителите се облекчават като пукат топки или копаят дупки?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12491
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот TristaNNN » 24 авг 2016 14:19

Не смятам да политам в облаците и ще прогнозирам един реалистичен резултат от 2-0. Все още не мисля, че сме достигнали някаква върхова игрова форма, особено във фаза атака.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот boabbb » 24 авг 2016 14:20

TristaNNN написа:Не смятам да политам в облаците и ще прогнозирам един реалистичен резултат от 2-0. Все още не мисля, че сме достигнали някаква върхова игрова форма, особено във фаза атака.


Изолда ще я водиш ли на мач :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот PSvilenov » 24 авг 2016 19:13

sin4ec написа:
ralka_levskarka написа:В следващите 4 мача, като влиза и този, ако не вземем макс точки сме престъпници :evil:

Edit: следващите 5 мача..

Изображение

Ралке, да не стане като етрополеца в оная тема за 20-те дена, дет съм я пуснал?
Каквото вземем-вземем. По-важно е да играят правилно, другото ще дойде.

Аз бих бил доволен и на 12-13 точки от всички тези мачове . Не сме хегемон отдавна , че да ги почваме тия мачове с 2 гола разлика от съблекалнята . Верея впечатляват в защита, а Дунав е една много приятна изненада в първенството . Пирин пък както се видя са способни да спънат всеки . Доста трудни мачове се очертават тези макар и на вид да е приятна програмата. И все пак смятам , че ако се играе както се игра с Монтана ще си ги вземем тия затворени мачове, стига да не се бърка 1 на 1 с вратаря или на празна врата както тогава

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3274
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот alexdb » 25 авг 2016 00:04

3:0 и след равенството на Дунав и Черно море ставаме лидер, където и оставаме до края на първенството :)


Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот gzagorov » 25 авг 2016 11:27

wilge написа:
boabbb написа:0-0, една дузина спукани топки, отрязани греди и изкопана дупка в наказателното на Верея :lol: :lol:


Я пак! Ще ми припомниш ли кой стадион стана известен с отрязаните си греди? На кой стадион няма тоалетни и зрителите се облекчават като пукат топки или копаят дупки?

Те вярно копаеха дупки преди години, май погребваха правилника на "синьото" БФС. Ако не ме лъже паметта, това беше след една загуба от "Черно море" на "Армията", когато искаха, но им бе отказано, мачът да бъде преигран, заради неправилно изпълнен тъч, което, твърдяха, се водело формално нарушение на правилника. :lol:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12491
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот TristaNNN » 25 авг 2016 12:34

boabbb написа:
TristaNNN написа:Не смятам да политам в облаците и ще прогнозирам един реалистичен резултат от 2-0. Все още не мисля, че сме достигнали някаква върхова игрова форма, особено във фаза атака.


Изолда ще я водиш ли на мач :mrgreen:

Не, защото и аз самият няма да ходя, заминавам да си правя кефа по родното Черноморие. Мисля да гледам мача и да си клъцкам Загорка ретро, а за мезе обезателно ще заложа на нещо тънко горнооряховско, дай Боже да ми е още по-сладко след резултата от една конкретна среща. Тематично, а? :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот boabbb » 25 авг 2016 14:19

TristaNNN написа:
boabbb написа:
TristaNNN написа:Не смятам да политам в облаците и ще прогнозирам един реалистичен резултат от 2-0. Все още не мисля, че сме достигнали някаква върхова игрова форма, особено във фаза атака.


Изолда ще я водиш ли на мач :mrgreen:

Не, защото и аз самият няма да ходя, заминавам да си правя кефа по родното Черноморие. Мисля да гледам мача и да си клъцкам Загорка ретро, а за мезе обезателно ще заложа на нещо тънко горнооряховско, дай Боже да ми е още по-сладко след резултата от една конкретна среща. Тематично, а? :)


Както писа друг съфорумец, ще съставяш новия въпрос за сайта на Ариана : "Кой изпи 5-те бири и 3-те водки ?" :lol: :lol: А иначе, че е тематично, е факт ... Само нещо етрополско липсва в мезето :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 31 госта