Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот blueboss » 01 юни 2015 17:06

mimi29 написа:Трябва да намерят силен централен нападател за нашите стандарти иначе няма файда кои ще оставят.Искам нещо като ДЕМБЕЛЕ БЕЗЯК ДЖОРДАН НОВАКОВИЧ минали през БЪЛГАРИЯ без никой да ги е чувал.Само да не остане ДОМООООООООООООО че ще се отдам на разврат то не се издържа с такъв център :mrgreen:


Дефинирай разврат ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот terata » 01 юни 2015 17:09

SlaviaSofia1913 написа:От чорбата само Силва е футболист. А иначе може би повечето не се сетихме за Манзоро ( благодаря на колегата, който го спомена), а несъмненено той е от най - качествените чужденци играли в България. Как обаче, презиращия Левски собственик на старата Славия, ще ни го даде ??!

Зависи от парите които сте готови да платите :)


Преподписал ли е, защото доколкото знам договора му изтича?

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Player » 01 юни 2015 17:09

Половината играчи на Монтана бяха бивши играчи на Левски. На мен ми харесаха как играха и двата мача. Ако няма играчи и никой не иска да идва да погледнат натам.

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот cska-632 » 01 юни 2015 17:22

Батков си тръгва и тръгвате нагоре. Без него ще направите здрава селекция. Роналдо иска да се маха от Реал, а публиката не иска Бейл и Касияс.
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот TristaNNN » 01 юни 2015 17:28

Player написа:Половината играчи на Монтана бяха бивши играчи на Левски. На мен ми харесаха как играха и двата мача. Ако няма играчи и никой не иска да идва да погледнат натам.

Ама те момчетата тъкмо си спечелиха промоцията в А, едва ли ще искат да се махнат от Монтана. Освен това, Спасов е цесекист, та едва ли ще иска да подсили точно нас :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4335
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот LoveAndPeace » 01 юни 2015 17:42

Отбор с по дузина изгонени и дузина взети на тяхно място през 6 месеца просто няма как да стане. С години ще си лъкатушим подобно на тазгодишното представяне.
Трябват - стратегия за 2-3 години напред , предвидими приходи/разходи и цивилизована публика.

levskarski
Мнения: 83
Регистриран на: 03 апр 2015 22:01
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот levskarski » 01 юни 2015 17:59

scb написа:Не разбирам само какво толкова имате против Педро и Домовчийски? Когато дойдоха при вас ни убеждавахте, че понеже Ботев са посредствен клуб и за това не могли да блеснат. Сега какъв е проблемът с тях. Доколкото гледах финала с Черно море те са ви двамата водещи нападатели. Верно изпускат, но всеки има лош ден.

Да бе пич, ама с тоя ДОМО всеки мач играем с човек по малко, на него всеки ден в който трябва да играе е лош....

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот BFS » 01 юни 2015 18:12

scb написа:Не разбирам само какво толкова имате против Педро и Домовчийски? Когато дойдоха при вас ни убеждавахте, че понеже Ботев са посредствен клуб и за това не могли да блеснат. Сега какъв е проблемът с тях. Доколкото гледах финала с Черно море те са ви двамата водещи нападатели. Верно изпускат, но всеки има лош ден.


:)
и малките деца знаеха, че двамата бяха най-слабите нападатели в Ботев. човекът, който ги взе в Левски трябва да си ходи
по-миналият сезон Ботев имаха само един централен нападател и той е играл вече Левски, просто го пенсионираха оттам за да продължи да блести и на други места (за Цветков говоря, ако някой не е разбрал) ... тоя който го пенсионира от Левски и той трябва да си ходи

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот BFS » 01 юни 2015 18:14

LoveAndPeace написа:Отбор с по дузина изгонени и дузина взети на тяхно място през 6 месеца просто няма как да стане. С години ще си лъкатушим подобно на тазгодишното представяне.
Трябват - стратегия за 2-3 години напред , предвидими приходи/разходи и цивилизована публика.


И Херо така казваше, ама кой ли го разбра

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот BFS » 01 юни 2015 18:19

Sinite ot Sofia написа:Наистина можем да се огледаме към Локото. Дани Генов и Елтон имат качества да играят в Левски. Можем да се поогледаме и в Мариянчо и Иршак ( ако няма големи фин. претенции). От Аскоу Маламов е прилично крилце, което няма да има претенции, млад е. КРЕЩЯЩО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да вземем централен нападател! От България не ми идва на ум никой читав.. този Алекс Колев от Коматево ми идва муден ( за него се спекулира).


Аз мислч, че всеки футболист, който играе в горната половина на таблицата на Висшата лига на България, има шанс да играе в Левски


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта