ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот helic » 11 мар 2018 21:27

W84me написа:
helic написа:има ли някъде програма за плейофите......., поне като дати. и каква е първоначалната схема, т.е. нещо от типа 1-6, 2-5 и тн. Хелп?

1-6,2-5,3-4. Почваме с Берое, а после с Ботев.

а като дати? и между кои срещи са ни двата полуфинала?

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2126
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот eelche » 11 мар 2018 21:29

Ще обобщя мача с няколко изречения без да влизам в излишни умозаключения и драми.Жерсон Кабрал не става за Левски,това момче просто не е за нашият отбор,цяло първо полувреме играхме с човек по-малко - днешният му мач е достоен апотеоз! Николай Кръстев е най-точният пример за играч,който има талант,но просто не си вярва,примирил се е със статута си и точно заради това никога няма да играе голям футбол при нас. Ривалдиньо е научен играч,но за съжаление няма игровият ритъм и е много,много рисково да почва титуляр както видяхме и днес.В такива моменти си проличава лидера на терена - българин,някой,който да поеме отговорност, да викне малко, да мотивира съотборниците си.Такъв беше Георги Костадинов,такъв е Антонио,който загатна за това миналият кръг във Варна.

След мачове като днешният и на мен ми е вече трудно да оправдавам Роси,затова няма и да го правя.Момчетата си играха добре,но Роси направи грешки.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот helic » 11 мар 2018 21:30

popokutepetel написа:
helic написа:има ли някъде програма за плейофите......., поне като дати. и каква е първоначалната схема, т.е. нещо от типа 1-6, 2-5 и тн. Хелп?


https://bulgarian-football.com/parva-liga.html

мерси!

vashlio
Мнения: 55
Регистриран на: 08 мар 2018 10:39

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот vashlio » 11 мар 2018 21:31

W84me написа:Дано не се влезе в някакви задкулисни уговорки титли за купи, на ти, дай ми и прочее. Мачкаме припознатите другата седмица, не защото сме много добри, а защото те са много трагични в защита и навсякъде.

чак си се размечтал... не се виждате кви сте трагедии и умрели по терена
ние не сме по баш ама каранга избухва всеки мач
Как се става "ШАМПИОН" Делиорман-едишън:
https://youtu.be/iQTpthrPW3s?t=36

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот popokutepetel » 11 мар 2018 21:31

helic написа:
popokutepetel написа:
helic написа:
popokutepetel написа:
helic написа:
W84me написа:Дано не се влезе в някакви задкулисни уговорки титли за купи, на ти, дай ми и прочее. Мачкаме припознатите другата седмица, не защото сме много добри, а защото те са много трагични в защита и навсякъде.

според мен, ако изобщо има уговорки, уговорките ни ще са с Кирчовите хора и биха могли да включват помощ от гледна точка на картони и прочие за оранжевите.
С ГГ в уговорки не виждам как ще се влиза, ама никак.


Що така мислиш? На база бизнес-отношения и далавери чичо Спаско и Гнома са бизнеспартньори в много схеми и няма ама абсолютно никаква пречка да врътнат Домуза. Докато на Спаско и Домуза допирните точки са само на ниво футбол.

защото мисля точно обратното, че Домуза и Срас имат много повече допирни бизнес точки отколкото Срас и Гнома.
Виваком е спонсор и на двата отбора, все пак.


Виваком е малък спонсор на Лудогорец и си е чист маркетинг, докато в Левски е издържащ отбора собственик. Спаско и Гнома са в много далавери вкл. и по отношение на Петрол, но темата е много дълга.

може и да си прав.
Но според мен такива уговорки минават задължително и през треньора все пак, или поне през част от играчите. А за това условия тук не виждам.


Дано си прав. Лично аз не искам Левски да влиза в уговорки с никой и да се борят истински и за купата и в останалите мачове за първенството. За съжаление обаче тъжния опит и история на българския футбол говорят многократно точно за обратното.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот popokutepetel » 11 мар 2018 21:32

vashlio написа:
W84me написа:Дано не се влезе в някакви задкулисни уговорки титли за купи, на ти, дай ми и прочее. Мачкаме припознатите другата седмица, не защото сме много добри, а защото те са много трагични в защита и навсякъде.

чак си се размечтал... не се виждате кви сте трагедии и умрели по терена
ние не сме по баш ама каранга избухва всеки мач


Избухва и то най-вече като защитниците му правят шпалир като днес например ;)
Вие сте по-голяма трагедия и скръб от нас. Днес Радуканов ви каза какво ще ви се случи, въпреки, че аз това което стана в мачовете с Етър и Пирин не бих го нарекъл баш късмет, но късмет да е. "Късметът може да те покрие в няколко мача, обаче идва момента в който е срещу теб" и нещата ще приключат :oops:

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот fen1914 » 11 мар 2018 21:36

bold написа:Тоя мач десния фланг го нямаше. Чудно ми е защо Буш не започна от самото начало?


Защото нямаме читав треньор. Защото Роси още преди Нова година трябваше да си е стегнал багажа и да си ходи в Италия. Защото не случайно този треньор е стоял три години без работа. Защото дузпа в 94 минута трябва да я бие перде като Прохазка, а не непознат с изявите си футболист. Защото геният от Римини продаде Мапуку. Има и още много аргументи, но очевидно на ръководството не му пука как играе и как изглежда отбора. Станали сме абсолютно средняшки отбор, какъвто е и профила на този треньор.

vashlio
Мнения: 55
Регистриран на: 08 мар 2018 10:39

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот vashlio » 11 мар 2018 21:36

popokutepetel написа:
vashlio написа:
W84me написа:Дано не се влезе в някакви задкулисни уговорки титли за купи, на ти, дай ми и прочее. Мачкаме припознатите другата седмица, не защото сме много добри, а защото те са много трагични в защита и навсякъде.

чак си се размечтал... не се виждате кви сте трагедии и умрели по терена
ние не сме по баш ама каранга избухва всеки мач


Избухва и то най-вече като защитниците му правят шпалир като днес например ;)
Вие сте по-голяма трагедия и скръб от нас. Днес Радуканов ви каза какво ще ви се случи, въпреки, че аз това което стана в мачовете с Етър и Пирин не бих го нарекъл баш късмет, но късмет да е. "Късметът може да те покрие в няколко мача, обаче идва момента в който е срещу теб" и нещата ще приключат :oops:


Ахаааа и що чакаха последната секунда а не си уредиха нещата 20 мин преди края ми ако не беше влезла....
Аз пък ще кажа че нарочно ви спънаха накрая че да биете дузпа уговорена беше тая дузпа 100% вервайте ми
Как се става "ШАМПИОН" Делиорман-едишън:
https://youtu.be/iQTpthrPW3s?t=36

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот helic » 11 мар 2018 21:38

popokutepetel написа:
helic написа:
popokutepetel написа:
helic написа:
popokutepetel написа:
helic написа:според мен, ако изобщо има уговорки, уговорките ни ще са с Кирчовите хора и биха могли да включват помощ от гледна точка на картони и прочие за оранжевите.
С ГГ в уговорки не виждам как ще се влиза, ама никак.


Що така мислиш? На база бизнес-отношения и далавери чичо Спаско и Гнома са бизнеспартньори в много схеми и няма ама абсолютно никаква пречка да врътнат Домуза. Докато на Спаско и Домуза допирните точки са само на ниво футбол.

защото мисля точно обратното, че Домуза и Срас имат много повече допирни бизнес точки отколкото Срас и Гнома.
Виваком е спонсор и на двата отбора, все пак.


Виваком е малък спонсор на Лудогорец и си е чист маркетинг, докато в Левски е издържащ отбора собственик. Спаско и Гнома са в много далавери вкл. и по отношение на Петрол, но темата е много дълга.

може и да си прав.
Но според мен такива уговорки минават задължително и през треньора все пак, или поне през част от играчите. А за това условия тук не виждам.


Дано си прав. Лично аз не искам Левски да влиза в уговорки с никой и да се борят истински и за купата и в останалите мачове за първенството. За съжаление обаче тъжния опит и история на българския футбол говорят многократно точно за обратното.

да, ще поживеем, ще видим.
Като гледам програмата сега, се оказва, че първият ни полуфинал за нас е след среща с Ботев или Верея , докато за оранжевите е след мач с Кирчовите хора. Това имах и предвид като "уговорка/помощ" от страна на Кирчовите - кеф ти картони, кеф ти провокации, кеф ти ритници.
при втория полуфинал не е така - при нас е след мач пак Ботев или Верея (но ако при първия е Верея, при втория ще е Ботев или обратното), но оранжевите са след приятелски мач срещу "Чорбое" и ще могат да се предпазят от секири/картони

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Етър (Велико Търново) / Неделя от 17.30 /

Мнениеот sin4ec » 11 мар 2018 21:51

В уговорки с никого не влизаме-никакъв шанс! Това си го избийте от главите!
Литекс се опозориха пред всички с прихващането на Верея, та после трябваше в Русе Кабака да спасява положението, както и търновския мазен, мекащ циганин и Милен Радуканов( аз това момче го уважавам много!) да дават правилни напътствия за последните минути. Халал да им е.
Каквото-такова. Играем и това е.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта