Нужен ли е нов вратар в Левски?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот Бижутера » 19 май 2010 00:12

Neron написа:Ние не вземаме играчи на доста по проблемните позиции вие за вратар дето най малко ни трябва се лъжете.Имаме си кадърни вратари не ни трябват нови.

Освен Петков кой е кадърния?

Митрев е тотално разочарование през пролетта, в Мездра му забиха гол от 40 метра...Цецо Димитров си е пълен рибар, а младия Василев може да хване само юрган... :lol:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот UltraBlue » 19 май 2010 00:14

Бижутера написа:
Митрев е тотално разочарование през пролетта, в Мездра му забиха гол от 40 метра...Цецо Димитров си е пълен рибар, а младия Василев може да хване само юрган... :lol:

Не можеш от един мач да правиш генерални изводи... миналия сезон Митрев беше доста стабилен, а и на мача с цска пази супер :!: Както казах и преди, нашата школа е доказана в това да произвежда качествени вратари и досега никога не сме страдали от липса на такива :!:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

vladimir1914
Мнения: 6
Регистриран на: 09 окт 2009 19:09
Skype: vlado
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот vladimir1914 » 19 май 2010 00:48

Петков е един от виновниците за проваления сезон,от други двама вече ср оттървахме,има още за махане

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот TristaNNN » 19 май 2010 03:45

Петков е класен вратар както и да го погледнете. След мачовете с Деберцен, той едва ли не беше виновника. Всеки има право на мнение и коментар, но грешки в някои мачове са нормални за всеки играч. Я си спомнете финала Бразилия - Германия и особено гола на Роналдо за 2-0. Няма перфектен вратар и съм на мнение че Петков е класен футболист. Все пак не забравяйте колко мача "извади".
Относно Митрев - още не се е доказал, за да бъде толкова хвален. Гледал съм всичките му мачове - е, има много да учи в "занаята" :!: Иначе определено може да се потърси резерва на Петков ( за съжаление Мболи май нама да дойде при нас :lol: ), Голубович е добър вариант, впредвид факта че титулярното му място охладня. И Макенджиев ми направи доста добро впечатление.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kaisha
Мнения: 11
Регистриран на: 26 апр 2010 06:59
Skype: ivailo_iliev78
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот kaisha » 19 май 2010 06:06

Какви вратари бе хора? Ние имаме, и винаги сме имали наи добрите вратари полудяхте ли? Има още доста хляб в Гошо, а Божката ще е следжаштият номер 1 в сърцата ни опомнете се!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот metodito » 19 май 2010 06:44

И да, и не. Титулярните двама нищо им няма. За мен са си супер. Работата е там, че Цецо нещо ми се губи като трети вратар. Тоест да опитаме трети вратар да е някое друго момче от школата. Божо и Гошо са си супер!
Има много вратари под 1, 85. Не това е дерта. Защитниците ако си вършат работата. Иначе и пет метра да е висок, все тая.
Последната грижа е вратарският пост.

marian80
Мнения: 13
Регистриран на: 04 яну 2010 19:24
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот marian80 » 19 май 2010 08:40

нужно е и неговото име е Райс М'боли

sherii_73
Мнения: 7
Регистриран на: 11 фев 2010 13:58
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот sherii_73 » 19 май 2010 09:11

ОПРЕДЕЛЕНО СИ ПРАВ И ДЕИСТВИТЕЛНО ЯНКО ГЕОРГИЕВ ОТ ПОМОРИЕ Е НАШИЯТ ЧОВЕК. САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
lucio
Мнения: 410
Регистриран на: 10 май 2009 09:36
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот lucio » 19 май 2010 09:17

Бижутера написа:
Neron написа:Ние не вземаме играчи на доста по проблемните позиции вие за вратар дето най малко ни трябва се лъжете.Имаме си кадърни вратари не ни трябват нови.

Освен Петков кой е кадърния?

Митрев е тотално разочарование през пролетта, в Мездра му забиха гол от 40 метра...Цецо Димитров си е пълен рибар, а младия Василев може да хване само юрган... :lol:

И аз мисля, че Митрев не става. Твърде нисък е за вратар а и е млад обещаващ пияница. Така че ни трябва вратар, не е спешен но трябва да се озъртат.

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нужен ли е нов вратар в Левски?

Мнениеот Бижутера » 19 май 2010 10:07

Аз по принцип не обичам младите вратари...на този пост трябва да има човек над 25 години - рутиниран и врял и кипял....младите са някак си уплашени.. :roll:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98 и 33 госта