Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите


Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот Plovdiv_1926 » 21 авг 2019 10:08

Sinite ot Sofia написа:
goro_man написа:
Sinite ot Sofia написа:
goro_man написа:
Sinite ot Sofia написа:Чак не ми се вярва какви пораженци се навъдиха масово сред нашите.. как не ви е срам, бе? Локото е по - класен отбор ли, що ли ? Да, играха добре в ЛЕ, стисках им палци, симпатични са ми, наши са си, ама айде малко по - сериозно. Играем на Герена все пак. От друга страна като се сетя какво стана с не малко хора от централната част на сектор А след третия гол на Берое... се чудя дали да търся манталитет тука, има ли смисъл :cry:
2:0 за Левски !

А какво трябваше да правим хората от централната част на А сектор за да отговорим на високите ти критерии?
Това което направиха Берое е все едно някой да изнасили женати докато си си вкъщи!
И след това такива като теб да ми обясняват че така било редно,тези били по обиграни всичко било в реда на нещата? ??? Я марш....
Тези който им пляскаха след този срам трябва да помислят за морала си, за този на втория си капитан и за връзката между треньора и Райнов която изглежда потресаваща

Кой по - точно им е пляскал ? 92 мин пяхме ( блок 5) с всички сили, беше ни тежко и на нас.. след края на мача показахме на футболистите, че не сме съгласни и меко казано ядосани от случилото се. Според мен това е адекватната реакция... защото на времето се смеехме на прасетата като излизат в 70 тата минута... с кое бяхте по - различни? И питам отново, кой е пляскал след този отвратителен мач ?

Съжалявам но не съм видял никой да излиза още след вторият гол не виждах нищо около себе си за мен това което правите в блок 5 няма нищо общо със случващото се на терена и в клуба просто си мерите. ....знамената с Б което не помага на никой. Лично също съм избрал за момента да не стъпвам в Б сектор но и това не значи при гавра с мен да си премълчавам и да скандирам " Левски шапион "


Уважавам мнението ти, изразих обаче как изглеждаше отстрани. Колкото до меренето - има си вероятно сериозни причини да се случва това разделение. Не съм нито от ЮД, нито от СХ.. но съм от многото, които посещават това място от известно време. Не знам да има човек, който вътрешно да не иска сектор Б отново да е единен - това за мен е по - сериозния проблем. Трудно можем да искаме да мачкаме по терените, докато горе сме на две групи.. но това остова някак настрани и не му се обръща внимание. Никъде не съм казал, че Левски в момента е добър отбор, който радва хората.. но се прекалява с възхвалата по Локото ( в случая). На по бира можем да хванем бас, че Локо, Берое, Ботев и ЧМ ще си се наредят на местата от 4 до 7мо.. много време ии отделихме. Само Левски и ела на Герена в събота пак!


Ами вероятно така ще стане, но не по чисто футболни аргументи, а защото в нашата страна е немислимо един от едни два отбора, славещи се с прозвището си грандове, да е извън топ 3 заедно с третия от Разград, който също активно си използва небезизвестни прийоми за ангажиране на съдии и осигуравяне на титла. Но ако за последния сме сигурни, че ще е в топ 3 със или без съдийско рамо, то за другите два не винаги можеш да бъдеш убеден предвид начина им на ръководене и качеството на състава. Не може всеки мач да се влиза с идеята "Ние сме Левски София" и дотам. Ако до преди 10-15 години така се случваха нещата на Герена и беше достатъчно за победа, то в момента вече доста отбори не ги е страх да излязат и да играят нормално срещу вас, че и да си вземат нещо на връщане.

Не ви го казвам това да се заяждам, просто това са реалностите и именно заради тези фактори хората в момента изразяват опасения, че този мач няма да е лесен. Реално като качества на състава не ви отстъпваме даже според мен напротив. Особено в центъра разликата между класите на двата отбора е доста голяма в наша полза, а центърът печели мачове. В останалите линии нека кажем, че сме горе-долу равни с леко предимство на един от двата отбора.

A за колегата, който иронизира участието ни в Европа, извинявам се, че не сме оправдали очакванията му и не сме били Страсбург, които са играли на 3% срещу нас :lol: :lol: Толкова играха на три процента, че последните 20 минути във Франция скриха топките на децата, за да бавят времето, но няма нищо.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот olimpi » 21 авг 2019 10:13

С пловдивските буфери винаги сме правили интересни мачове, дори когато са били слаби и сме ги били с по много. Разумът казва труден мач, в който всичко може да стане, но сърцето казва 2-1 и така ми се иска за Левски с обръщалка.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 21 авг 2019 10:26

В момента Локото са много добри и много надъхани, но не знам дали това не беше заради участието им в ЛЕ, и вече да са изпуснали въздуха и свалили гарда... Скоро чух некъв неадекватен селски коментатор да нарича двойката ЦЗ на Локото "кулите-близнаци".... :lol:

Както е известно, "кулите-близнаци" се срутиха, друг въпрос е кой всъщност ги срути.

Чудя се защо нашите не го вземат тоя Стивън Езе, ами търсят некви съмнителни ЦЗ от кол и въже. Да му обещаят неква голяма заплата, пък те главата и краката му сами ще се спънат.... Пък после ще видим. Въобще, той и Карагерен има качества, и може да бъде взет, и Аралица... Предвид добрите връзки м/у двата отбора, няма да е чудно нещо от това да се случи.

За мача - труден мач, всичко зависи как ще ни тръгне играта. Като нищо може да се получи разлика от 2-3 гола и в двете посоки....

ikar
Мнения: 1310
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот ikar » 21 авг 2019 10:37

Обективно погледнато това ще е един от най-трудните домакински мача.Все пак ми се струва че доста се надценява потенциала на Локомотив, още повече този на техният капитан Илиев???????Естествено тези заключения се правят на базата на изкривеният ни "роден" критерии?????Да имат в състава доста прилични чужденци, които може да не са звезди но играят доста дисциплинирано/все пак треньора е немски възпитаник/ и дават почти всичко от себе си, често на ръбът на позволеното.Колкото да капитана Илиев - типичен представител на футбола който се играеше през 80-те години......Всичко хубаво но се играе на ходом - нещо напълно несъвместимо с днешният футбол!
пп. Прогноза 3-1?

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот tatusindo » 21 авг 2019 10:45

Дано бием - без трима твърди титуляри и с половин гол да е пак става ....
2:1 като прогноза ....
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5200
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот koisa » 21 авг 2019 10:47

Локото така или иначе в последните години доста често си ни бият... Всъщност това стана практика не само при тях. Черно море и Берое също се възползват, че паднахме до тяхното ниво. :oops: Сега започват мачовете на истината и ще се види реално работата на треньора и колкото е правилна селекцията. Лошото е, че до момента сме загубили всеки един мач срещу малко по-стойностен отбор с изключение на Ботев Пд, които са в потресаваща форма.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот vvessel » 21 авг 2019 11:08

ikar написа:Обективно погледнато това ще е един от най-трудните домакински мача.Все пак ми се струва че доста се надценява потенциала на Локомотив, още повече този на техният капитан Илиев???????Естествено тези заключения се правят на базата на изкривеният ни "роден" критерии?????Да имат в състава доста прилични чужденци, които може да не са звезди но играят доста дисциплинирано/все пак треньора е немски възпитаник/ и дават почти всичко от себе си, често на ръбът на позволеното.Колкото да капитана Илиев - типичен представител на футбола който се играеше през 80-те години......Всичко хубаво но се играе на ходом - нещо напълно несъвместимо с днешният футбол!
пп. Прогноза 3-1?

[offtopic]Проблеми с клавиатурата ли имаш :) Да не ти заяжда въпросителния знак ???? :lol:[/offtopic]

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот filcolins » 21 авг 2019 11:42

С добра тактическа дисциплина, здраво тичане и малко късмет , може да го вземем мача

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 24.08 | 20:30ч.

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2019 17:38

Еми те идват силните отбори вече.....Берое ги видяхме.... :mrgreen:
Мисля че вече трябва да се покаже обликът на отбора и да се напаснат играчите.Не малко мача минаха.
Прогнозирам трудна победа за сините.Нямам нищо напротив и със дузпа накрая.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, scooool и 48 госта