Станислав Костов - фен тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот metodito » 02 юни 2019 21:57

Знаеш ли, всъщност... продължавай. Забелязах, че увеличаването на недоверието към него, увеличава головете му. Даже и аз се замислям дали да не почна. :lol:

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот SANSIRO7 » 03 юни 2019 11:06

Вълчан написа:Кои е казал че е неможач. :o Просто е от този тип нападатели само за България.Такива навън не пипат топката при здрави защитници.Не е лош играч но няма никаква силна страна.Нито дрибъл...нито удар някакъв....нито играе чудесно със глава.Да не говорим какви пряк свободни удари е демонстрирал.Вярно има доста голове от 80% са от чисти положения на 3-5 метра от вратата.Те емисарите отвън да не са балами да изтърват толкова добър играч за някакви си 500-700000 еврака. :mrgreen:

Аз не знам на някой левскар да му пука дали Костов или който и да е друг става за на вънка. това си е негов проблем. Нас ни интересува какво прави в Левски. Само едни други се хвалят с Бербатов, колко бил голям, нищо че при тях го играеше дръвце. А той Бербо и за нас е голям, но по други причини.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот sinfen14 » 03 юни 2019 14:33

Костов се нуждае от качествена алтернатива.В България такъв играч не виждам,така че вероятно ще се обърнем към европейския пазар.Не ми харесва фактът,че от 8 мача срещу лудогорец и тирето има отбелязан само един гол(на празна врата).Определено и за него самия ще е хубаво да има реална конкуренция.Божинов е перфектен да влиза за по 20 минути на смяна.За повече вече не става...

THE G.A.M.E
Мнения: 50041
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юни 2019 14:41

Класата си личи по европейските терени.
Всички знаем, че Първенството ни е лайняна работа.
Нека Слави да вкара поне 2-3 гола в евротурнирите, тогава вече може и наистина да го забележат от вън.

Последно Гарра вкара 5 + гола в Европа, преди това Дани Младенов също... Ясно е, че с 2-та мача от 1-ви кръг няма как да стане, но точно за това един класен играч би ни осигурил поне още два двубоя.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот SANSIRO7 » 03 юни 2019 15:18

sinfen14 написа:Костов се нуждае от качествена алтернатива.В България такъв играч не виждам,така че вероятно ще се обърнем към европейския пазар.Не ми харесва фактът,че от 8 мача срещу лудогорец и тирето има отбелязан само един гол(на празна врата).Определено и за него самия ще е хубаво да има реална конкуренция.Божинов е перфектен да влиза за по 20 минути на смяна.За повече вече не става...

И е така и не е . Колко положения му създадоха съотборниците в тези мачове. А срещу тирето само няколко сантима не му стигнаха да ги накаже при гредата и си го създаде сам.

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Geonik » 10 юни 2019 12:31

Станислав Костов пропусна първата тренировка на Левски. Причина за това е най-щастливото събитие в живота му. Днес голмайсторът на „сините“ и Първа лига стана горд татко. Красивата му половинка – Александра, роди момиченце. Малката принцеса ще носи името на майка си.


Да му е жива и здрава щерката! :) :)
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Rozzza
Мнения: 10
Регистриран на: 13 юни 2019 08:31
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Rozzza » 13 юни 2019 10:57

Редовно имах проблеми с моя ключ за Мерцедес, докато най-накрая не потърсих професионална помощ и не ми решиха проблема веднъж-завинаги. Браво, супер работа и съвсем сносни цени.
Последна промяна от Rozzza на 16 юни 2020 12:47, променено общо 1 път.

ikar
Мнения: 1323
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот ikar » 13 юни 2019 11:21

Силно се съмнявам, че е в състояние да повтори този сезон.Да не забравяме че той нямаше алтернатива, което няма да се повтори и през настоящия.
Да за феновете е разбираемо неговото значение за отбора, но за самият Костов ??????????Да не се окаже че сега пилето е кацнало на рамото, а след време е..........

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот metodito » 13 юни 2019 12:57

ikar написа:Силно се съмнявам, че е в състояние да повтори този сезон.Да не забравяме че той нямаше алтернатива, което няма да се повтори и през настоящия.
Да за феновете е разбираемо неговото значение за отбора, но за самият Костов ??????????Да не се окаже че сега пилето е кацнало на рамото, а след време е..........

Откровено радвате. И още може. :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 50041
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 юни 2019 13:21

Мето, колкото и да си ироничен, т'ва е реалноста в днешният футбол - постоянство, постоянство и пак постоянство.
Ако в първите 10 мача Костов вкара едва веднъж-дваж, хората ( критикуващите и не вярващи в класата му ) ... Ще са били прави.
Това, че в отминалият сезон е отбелязал сумати голове, ще е без значение.
Проблема на Костов е, че приближава 30-те и няма два силни-поредни сезона зад гърба си.
Всъщност, до скоро нямаше и ни един. ;)

Само времето ще покаже... Аз искам момчето да задържи ниво, но не трябва да забравяме, че при Хубчев ще практикуваме съвсем различен футбол от при Славиша, Чичо Гошо и Бат Жоро.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта