ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2018 10:45

delqnski47 написа:
blue avalanche написа:За сметка на това Чорбаджийски е класи под. Смоукииии... :mrgreen:
С колко класи точно е Бодуров над? :?
Костов - 8 мача(534 мин) - 6 гола
Мауридес - 9 мача(726 мин) - 5 гола
"Балонът" Мауридес, май, се спука. :mrgreen:

Личи си,че не си следял нашия отбор,но ти е простено. ;) Все пак,и аз не следя твоя изкъсо и бих искал да те попитам Костовче играл ли е зад нападателя в тея 8 мача,щот Мауридес игра,а там ролята му беше съвсем друга.....и се справи повече от прилично.Можеш да си пуснеш предишния ни мач,например(забравих вече с кого играхме.Не този с Монтана). ;)

А нападателят, зад когото игра Мауридес, колко гола има, че ми се губи нещо... Може, пък, Мауридес да има 7-8 асистенции. :mrgreen: Ма не ми се вярва. :twisted:

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4355
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот LoveAndPeace » 26 сеп 2018 11:02

Чета тук едни прогнози 0:3 , 1:4 и се чудя от де толкова самоувереност , след като няма и 10 дни от мача на Лаута. А новите столичани в повече ще играят относително подобен футбол - много хъс , бой за първа топка и стоене близо до нашите играчи. И Кабралов и Паулиньо и Обертан са силни когато наберат скорост , което една близка защита на ръба на грубостта и картона доста лесно ще ги спре. Нямаме нападател който сам да си създаде възможност и да я реализира.....
Голово равенство мисля , че ще бъде най-възможния и логичен изход от мача.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот delqnski47 » 26 сеп 2018 11:05

blue avalanche написа:
delqnski47 написа:
blue avalanche написа:За сметка на това Чорбаджийски е класи под. Смоукииии... :mrgreen:
С колко класи точно е Бодуров над? :?
Костов - 8 мача(534 мин) - 6 гола
Мауридес - 9 мача(726 мин) - 5 гола
"Балонът" Мауридес, май, се спука. :mrgreen:

Личи си,че не си следял нашия отбор,но ти е простено. ;) Все пак,и аз не следя твоя изкъсо и бих искал да те попитам Костовче играл ли е зад нападателя в тея 8 мача,щот Мауридес игра,а там ролята му беше съвсем друга.....и се справи повече от прилично.Можеш да си пуснеш предишния ни мач,например(забравих вече с кого играхме.Не този с Монтана). ;)

А нападателят, зад когото игра Мауридес, колко гола има, че ми се губи нещо... Може, пък, Мауридес да има 7-8 асистенции. :mrgreen: Ма не ми се вярва. :twisted:

Ами тепърва сме в началото(няма таран как да има 7-8 асистенции за толкова кратко време,а тва не му е функцията,но гледам че правиш сравнения от зародиш...),но Мауридес загатна,че може много повече от това просто да кибичи най-отпред.Костовче не го знам...
Не е толко пъргав като Каранга,НО отнемането му на първа топка и задържане е доста силно качество в центъра на терена и заради това НЕМ го пусна зад национала на страната си Джеси,който всъщност е крило,но се справи и той на тая позиция за краткото си време там.В Монтана видяхме пък Мауридес-Соу,което също беше успешна комбинация второто полувреме. ;) Особено когато Соу влезе.Може да си пуснеш мачлето. Даже по-силна от първата комбинация с Джеси,защото Соу е нападател и голмайстор на албанското първенство В общи линии сме разчупени в атака,НО вие не сте Монтана,а ние имаме проблем с добър плеймейкър(заради това НЕМ прави горните ротации с Мауридес изнесен назад),Тиаго не е във форма.Другият ни проблем е бека с Лясков.Тва е за моя отбор.По вашите коментари вие сте Реал Мадрид,така че ще сме в защита и на контрички... 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот bold » 26 сеп 2018 11:11

Според мен ще е доста нервен мач, но въпреки всичко ще спечелим. Нещото, което ме притеснява е как ще се справи съдията.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот metodito » 26 сеп 2018 11:24

LoveAndPeace написа:Чета тук едни прогнози 0:3 , 1:4 и се чудя от де толкова самоувереност

Много зависи от Слави. Примерно аз смятам, че три гола разлика е напълно реална, НО в зависимост от състава, който започне. С БББ - хикс. с Паулиньо на скамейката - пак. Инак... плаши ме Полачек, плаши ме възможността Белаид да е титуляр, плаши ме Хали, защото съм убеден, че той ще бъде провокиран от противника да си изкара глупав червен картон. Плаши ме Белмонт и това, че Славиша може да излезе с единадесеторката от Локо Пд. Единствено не ме плаши, че ще подцени мача. Той знае какво е този мач.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот delqnski47 » 26 сеп 2018 11:29

metodito написа:Примерно аз смятам, че три гола разлика е напълно реална

Господ обича смелите... :lol: И при мене чета някви такива прогнози..
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот metodito » 26 сеп 2018 11:40

delqnski47 написа:
metodito написа:Примерно аз смятам, че три гола разлика е напълно реална

Господ обича смелите... :lol: И при мене чета някви такива прогнози..


Нормално. Всеки вижда това, което иска. Реалността... е по-скоро друга, може би. И двата отбора да излязат на$рани и прибрани с оглед на това, че първенството е в една ранна фаза и по-добре да не се рискува. Иска ми се 1-3, но нищо чудно да излезе 1-1. Кой знае?!

THE G.A.M.E
Мнения: 50038
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2018 11:45

В последните две години почти винаги сме излизали от позицията... Ако не на "по-слабият", то със сигурност не сме били фаворит.
А онези почти винаги бяха и в по добра спортна форма.
За този мач обаче нещата не стоят така. Левски изглежда като по-добре играещият отбор.
Ще видим как ще подходим ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот delqnski47 » 26 сеп 2018 11:50

metodito написа:
delqnski47 написа:
metodito написа:Примерно аз смятам, че три гола разлика е напълно реална

Господ обича смелите... :lol: И при мене чета някви такива прогнози..


Нормално. Всеки вижда това, което иска. Реалността... е по-скоро друга, може би. И двата отбора да излязат на$рани и прибрани с оглед на това, че първенството е в една ранна фаза и по-добре да не се рискува. Иска ми се 1-3, но нищо чудно да излезе 1-1. Кой знае?!

Е,то и аз искам 6:0,но все си мисля,че е по-добре да пишем адекватни прогнози спрямо класата на двата отбора,изминали мачове и т.н. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот metodito » 26 сеп 2018 12:00

delqnski47 написа:
metodito написа:
delqnski47 написа:
metodito написа:Примерно аз смятам, че три гола разлика е напълно реална

Господ обича смелите... :lol: И при мене чета някви такива прогнози..


Нормално. Всеки вижда това, което иска. Реалността... е по-скоро друга, може би. И двата отбора да излязат на$рани и прибрани с оглед на това, че първенството е в една ранна фаза и по-добре да не се рискува. Иска ми се 1-3, но нищо чудно да излезе 1-1. Кой знае?!

Е,то и аз искам 6:0,но все си мисля,че е по-добре да пишем адекватни прогнози спрямо класата на двата отбора,изминали мачове и т.н. :lol:


Еми, при нас всичко зависи от избор на титулярен състав. "6-0" в някой друг свят. Ще ти припомня обаче нещо, което посочих тук на няколко пъти. Миналият сезон следих словашкото (откакто играхме с Търнава, ми станаха любопитни) чат-пат. Вашият треньор стана шампион по много интересен начин. Падна от преките си конкуренти (включително пое една шестичка, май) Жилина и Слован, но победи другите. Жилина и Слован пък се издъниха с тях, и така тоя със смешното име стана шампион без да е бил конкурентите. Ерго, стискай палци да паднете. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: luchoni и 14 госта