Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Мистри » 12 окт 2013 14:40

Captain Stottlemeyer написа:
balef написа:"...Но той е НАСКО СИРАКОВ!....Той може да каже “Аз съм Левски”, защото е вкарал стотици голове, пролял е тонове пот, заради него, както призна онзи от (полит)бюрото, хората са ставали от Левски. Затова не може Гугутката да пише декларация, че Наско е виновен. Не може! Заради Гугутките никой не е ставал от Левски. Но заради Гугутките хиляди избягаха от стадионите, хиляди ги е срам да са левскари след онова, което се случи във вторник. А най-срамното е, че Тодор Батков капитулира пред качулките. Официално!"


Този Наско Сираков си свали гащите пред публиката на "Левски". Този Наско Сираков предаде "Левски" и отиде в друг клуб, за да го направи шампион. Този Наско Сираков довчера плюеше по "Левски" от фейсбук и сега, след като напусна, отново го плюе. Този Наско Сираков предаде Йоканович, на когото се кълнеше във вярност и казваше, че "стои зад гърба на треньора". Този Наско Сираков нямаше капчица смелост да защити Петев, а се изниза като мокра връв от пресконференцията. Този Наско Сираков, скрит под полата на Раева, я е оставил да говори глупости пред медиите, да се отъждествява с "Левски" и да нарича хората които й противоречат (предполагам журналистки), "20-годишни пикли". Това е Наско Сираков, а че "журналистът" Владимир Зарков не е сам (в главата си), е ясно на повечето хора, които четат словесните му пръдни... 8-)
П.П. Аз съм станал от "Левски", преди Наско Сираков да се е родил... 8-)



Капитане, много си прав, но тези хора наистина не са наясно какво е за нас Левски , като идея.
Те превърнаха отбора в поле за изява на комплексите си и за борба за себеизтъкване.
За тях това е просто едно "предприятие" с активи и пасиви.
Изображение


Изображение

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот iliyan » 12 окт 2013 14:49

Captain Stottlemeyer написа:Този Наско Сираков си свали гащите пред публиката на "Левски". Този Наско Сираков предаде "Левски" и отиде в друг клуб, за да го направи шампион. Този Наско отиде на сафари преди злополучния мач срещу "скиорите" от Тампере. Този Наско Сираков довчера плюеше по "Левски" от фейсбук и сега, след като напусна, отново го плюе. Този Наско Сираков предаде Йоканович, на когото се кълнеше във вярност и казваше, че "стои зад гърба на треньора". Този Наско Сираков нямаше капчица смелост да защити Петев, а се изниза като мокра връв от пресконференцията. Този Наско Сираков, скрит под полата на Раева, я е оставил да говори глупости пред медиите, да се отъждествява с "Левски" и да нарича хората които й противоречат (предполагам журналистки), "20-годишни пикли". Това е Наско Сираков, а че "журналистът" Владимир Зарков не е сам (в главата си), е ясно на повечето хора, които четат словесните му пръдни... 8-)
П.П. Аз съм станал от "Левски", преди Наско Сираков да се е родил... 8-)

Капитане имаш ли на идея колко човека бяха готови да му целуват задника на Наско като се върна в Левски а ?!
Едва ли някой от тях е разбрал и една думичка от това което си написал ! И сега ако "великият" Сираков почне да сипе обиди от лицевата си книга по Левски те ще му пригласят !
Не съм фен на Левски , но такава мъжка к.у.р.в.а. като Наско едва ли ще има скоро в Левски ! Не , че Стоилов е по различен ! Те и затова си паснаха !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Мистри » 12 окт 2013 14:49

Интересно ми е , защо изтрихте мнението на Илиан Илиев-предполагам е само ник.
Човек , който не е Левскар, но е написал много верни неща.
Тъкмо го прочетох и то...изчезна. :lol:
Изображение


Изображение

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот samatoranaga » 12 окт 2013 14:50

Тия качулки умишлено ви закриват, а защо не е ясно. Наложиха едно скандиране "селяни умрете" след което маса народ левскари от цяла България спряха да ходят на мачове и не се интересуват вече от Левски. Познавам доста такива от северна България. Сега тази изродия с Петев ще изгони и последните столичани, които все още ходеха на мач. Дано като се съберат само 100 качулки на другото ви домакинство се осъзнаят какво правят.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 окт 2013 14:51

ИРТИШ2013 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
superspiro написа:
drakata написа:Предполагам останалите ядра привърженици на отбори по света са съставени от:
Доценти
Лекари
Художници и поети

Навсякъде е едно и също, така че не се хабете излишно


Викаш по цял свят има традиции да събличат новите треньори, така ли?

Не, но някъде, включително и в България, имат навика да бият своите футболисти. Като например преди години на един мач в Мездра, където нещастните футболисти на ЦСКА бягаха, за да се скрият от любовта на своите почитатели в съблекалнята на домакините и в тоалетната... :lol: :lol: :lol:

ДА НО,ТИ НАЛИ СМЯТАШ ,ЧЕ ВИЕ ОТ ЛЕВСКИ СТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ,НЕ СТЕ КАТО "КРАСНОАРМЕИЦИТЕ",ПЪК ТО МАИ СТЕ ОЩЕ ПО-ЗЛЕ....

Аз какво смятам и какво не, това едва ли е толкова съществено. Старая се да гледам в своята паничка и да не надничам в чуждата. Никога не бих сложил за аватар емблемата на чужд отбор. А дали сме по-зле от "красноармейците" (не че е толкова важно, но тази думичка се изписва с "й", което показва, че не си особено грамотен), бъдещето ще покаже... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот zlatan » 12 окт 2013 14:53

Спасителен план за Левски за 30 млн. лева



Георги Иванов

Компании, които в последните години работят с всички правителства, подготвят спасителен план за "Левски".

Основните играчи са две фирми в бизнеса с производство и дистрибуция на алкохол и алкохолни напитки и преработка на тютюн и създаване на съответните производни продукти. Те са осигурили над 15 милиона лева за клуба от 2010 г. насам и сега имат претенции да откупят акцииите от собственика на софийския гранд Тодор Батков. Самият той вече обяви, че е готов да се оттегли от поста си и да продава собствеността си в клуба.

По времето на мандата на предишното правителство техните собственици са поддържали отлични контакти с експремиера Бойко Борисов. Според някои по негова молба те са отпускали средства, за да поддържат финансово АД - то на Батков.

Може би затова от 1-2 месеца вървят слухове, че Борисов и група бизнесмени около него ще се ангажират със спасяването на клуба. Пред "168 часа" бившият премиер категорично отрече това.

Цялата история четете в новия брой на в. "168 часа"
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот MainEventer » 12 окт 2013 14:55

Ако живеехме в нормална държава, всички фенклубове щяха да бъдат разследвани, а престъпниците вкарани в затвора.
Всички в НКП са престъпници! Всички трябва да са в затвора!

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот Мистри » 12 окт 2013 14:58

MainEventer написа:Ако живеехме в нормална държава, всички фенклубове щяха да бъдат разследвани, а престъпниците вкарани в затвора.
Всички в НКП са престъпници! Всички трябва да са в затвора!



Ако живеехме в нормална държава , първо собствениците на клубове щяха да бъдат разследвани.
А антуражът им-фенклубовете-впоследствие.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Тайните досиета на агресорите на "Герена"

Мнениеот ros » 12 окт 2013 14:59

Captain Stottlemeyer написа:
ИРТИШ2013 написа:
Captain Stottlemeyer написа:
superspiro написа:
drakata написа:Предполагам останалите ядра привърженици на отбори по света са съставени от:
Доценти
Лекари
Художници и поети

Навсякъде е едно и също, така че не се хабете излишно


Викаш по цял свят има традиции да събличат новите треньори, така ли?

Не, но някъде, включително и в България, имат навика да бият своите футболисти. Като например преди години на един мач в Мездра, където нещастните футболисти на ЦСКА бягаха, за да се скрият от любовта на своите почитатели в съблекалнята на домакините и в тоалетната... :lol: :lol: :lol:

ДА НО,ТИ НАЛИ СМЯТАШ ,ЧЕ ВИЕ ОТ ЛЕВСКИ СТЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ДРУГИТЕ,НЕ СТЕ КАТО "КРАСНОАРМЕИЦИТЕ",ПЪК ТО МАИ СТЕ ОЩЕ ПО-ЗЛЕ....

Аз какво смятам и какво не, това едва ли е толкова съществено. Старая се да гледам в своята паничка и да не надничам в чуждата. Никога не бих сложил за аватар емблемата на чужд отбор. А дали сме по-зле от "красноармейците" (не че е толкова важно, но тази думичка се изписва с "й", което показва, че не си особено грамотен), бъдещето ще покаже... 8-)

Много, много се излагаш!!! Ясно е, че този срам, който Ви лепнаха "качулките" и най-върлите фенове не могат да го изчистят. Ето дори в момента Емил Ангелов - левскар, който ви донесе не една и две победи както в България, така и в ЕКТ Ви плюе...

Защото бе жалко,
защото бе грозно,
защото бе гнусно!!!

[offtopic]И т.к. спомена мача в Мездра един въпрос - ти беше ли на Летище София след прибирането от Павлодар?[/offtopic]
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ikar, Serafim и 29 госта