Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 сеп 2018 11:04

blue avalanche написа:Борислав "Борката" Цонев има точно толкова голове, колкото и Кабрал. Демек - по 4.
Да не говорим, че Костов е напред със 6.
За Цонев няма място в ТОЗИ състав на Левски. Добре си е в Бирой. Местен "хироу".


:? Аз пак да попитам...
КАКЪВ ТОЧНО ТИ Е ПРОБЛЕМА, пич? Възползвай се от анонимността на форума. Сподели, може да помогнем. Явно е, че не желаеш да търсиш специализирана помощ, така че...

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот olimpi » 24 сеп 2018 11:33

metodito написа:
Всеки мач е за жълт картон Тиам, и то заслужен. Що се отнася до Габи... абе дай му отпред един Гонзо и ще разбереш колко е безполезен. ;) Освен това нерядко се наема и с организаторски функции (което не знам дали му се отдава...). За мен плеймейкър беше Жорди. Невероятен поглед над играта имаше този пич (плеймейкъра не е задължително да е "десетка"). А колко му се откриваха, друг въпрос. Хване топката Жорди, почти никой не му се открива. Да не говорим, че беше изтеглен назад... Относно Мариани, както казах, труди се момчето. А това е по-важно. Но според мен няма нито мекия пас на Жорди и Тасевски, нито погледа върху играта. По-скоро е офанзивен халф просто. За да стане плеймейкър, трябва да мине време. Той все пак е в "Левски" от скоро. Иначе още като дойде ми направи добро впечатление. Изглежда скромно момче, няма гелове, татуировки, не се изхвърля като говори.

В средата сме разграден двор, и за това си има причина. Това е проблем, може да се каже по-голям от този с деветката. Няма как да не ти прави впечатление.


хайде стига с този Жорди. Да поглед върху играта, мек пас + пласиране всичко това го има, но я гнетяше излишно, бавеше играта и доста често грешеше отзад, което водеше до доста главоболия. Това че игреше изтеглед назад не би трябвало да е проблем, справка Пирло къде играеше. Играчи като Тасевски, които освен това бележеха и можеха да пробиват са малцина, а без мощен нападател напред или консуматор голаджия стават безполезни заради ограничените възможност в защита.

Затова Мариани ми харесва повече, играе без забавяне, труди се повече - покрива много терен. дали БЦ (– мен също ме е яд че си тръгна) щеше да е на това ново е отделен въпрос. Има качества и хъс, явно много ни е набрал след като риташе като магаре в мача ни с чорбое.

Факт е че без Жорди играем по-добре в атака, мачкахме дори чорбое, които ни ритаха от яко по-яко и едиствено с Локо Пд не се получиха нещата, но там нещо стана като мотивация, нагласа за мача + пусната за пореден път конска игра, срещу която нямаме отговор. очаква такава игра и от тирето, яко балтии под благосклонния поглед на съдията.

А доколко сме разграден сров отзад ами така ще е, след като не играят заедно Холмар и Яблонеца а до Доктора е Белмон.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 сеп 2018 11:38

olimpi написа:хайде стига с този Жорди. Да поглед върху играта, мек пас + пласиране всичко това го има, но я гнетяше излишно, бавеше играта и доста често грешеше отзад, което водеше до доста главоболия. Това че игреше изтеглед назад не би трябвало да е проблем, справка Пирло къде играеше. Играчи като Тасевски, които освен това бележеха и можеха да пробиват са малцина, а без мощен нападател напред или консуматор голаджия стават безполезни заради ограничените възможност в защита.

Затова Мариани ми харесва повече, играе без забавяне, труди се повече - покрива много терен. дали БЦ (– мен също ме е яд че си тръгна) щеше да е на това ново е отделен въпрос. Има качества и хъс, явно много ни е набрал след като риташе като магаре в мача ни с чорбое.

Факт е че без Жорди играем по-добре в атака, мачкахме дори чорбое, които ни ритаха от яко по-яко и едиствено с Локо Пд не се получиха нещата, но там нещо стана като мотивация, нагласа за мача + пусната за пореден път конска игра, срещу която нямаме отговор. очаква такава игра и от тирето, яко балтии под благосклонния поглед на съдията.

А доколко сме разграден сров отзад ами така ще е, след като не играят заедно Холмар и Яблонеца а до Доктора е Белмон.


Може. Не знам. Така мисля - за Жорди. Мнението ми е, че не се възползвахме от качествата му. Що се отнася до Дарко, според мен Жорди беше още по-комплексен от него. Особено тея дългите пасове към Габи по крилото впечатляваха. Просто я хвърляше като на шега. Относно Мариани си признавам, че бях много скептичен към него. Незаслужено. Що се отнася до Боби... аз го споделям не 'щото искам да е в "Левски" (онзи трол има някаква нетрадиционна привързаност към мен). Темата е за бивши играчи и заради това го пльоскам тук. За Кали... за него мнението си не съм променял. Още от мача с онова от Армията, където си изкара червения картон.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 24 сеп 2018 15:22

Гледам, че Яшар и Цачев "късат мрежи" в Несебър.
Да вземем и тях ли да си върнем? С "Борката" Цонев чудесно ще ни заформят. Така ще ни заформят, че ум ще ни зайде!
Що се отнася до Тасевски: 144 мача, 23 гола.
Георги Йорданов(Ламята): 159 мача, 43 гола.
Седрик Бардон: 123 мача, 29 гола
Даже Пламен Цветков беше по-добър от него!
Всеки да си прави изводите!
Да не го сравнявам с Пламен Гетов и Илиан Илиев, например...
А за Павел Панов няма и да отварям дума, че на Тасевски хич няма да му отърва! :twisted:
И само да попитам:
Докато Гомес беше в отбора колко контраатаки проведохме? Че ми се губят...

rane
Мнения: 1809
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот rane » 24 сеп 2018 16:16

blue avalanche написа:...
И само да попитам:
Докато Гомес беше в отбора колко контраатаки проведохме? Че ми се губят...
Доста бяха. Този сезон 2 от головете станаха с негово участие(Ботев и Черно море). Миналата година срещу Пирин вкарахме 2 гола на контраатака, като единия гол на негъра падна след негов пас, а не знам дали и втори не падна пак след негов пас и после чукване с петичка на Обертанов.За тези се сещам на първо четене.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Warped » 24 сеп 2018 16:52

Е той Бардон не играеше на позиция от която може да вкарва/.....
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 24 сеп 2018 17:10

Warped написа:Е той Бардон не играеше на позиция от която може да вкарва/.....

И пак има повече голове от кумира на някои хора - "великия Тасевски".
Това имам предвид. Че за офанзивен халф и, УЖ, някакъв плеймейкър, головете на Тасевски са срамно малко. Направо - слаба ракия. Да не говоря колко мижави бяха ударите му.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 25 сеп 2018 11:48


Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 28 сеп 2018 12:12

Интересен коментар от синьор Роси, който обяснява поведението на отбора в дербитата и в плейофа.
Как аз подготвям играчите за дерби? Интересен въпрос. Правя точно обратното, каквото правя за другите мачове.

https://topsport.bg/levski/delio-rosi-v ... skiya.html

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 28 сеп 2018 12:15

Бурабия с пълни 90 минути при победата на Сасуоло като гост над СПАЛ. Да се готви Гатузо. :twisted: Надявам се Сасуоло да го уволнят.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, LoveAndPeace и 25 госта