Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 27 сеп 2021 17:57

Ozzimozzi написа:Слушам Дарик и ми става смешно колко са комплексирани завалиите! Загубил си, по-слаб ти е отбора, ами просто го приеми с достойнство, а не търси под вола теле! Как може сами да се унижават?! :o

Ние сме го приели и него крием, но вие си фантазирате, че сте нещо велико и некадърността и страха го представяте за рутинно. Истината е, че Левски винаги е плашил продажните ви душички, дори кога сме исторически слаби.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Mitata
Мнения: 6667
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 27 сеп 2021 18:01

realno написа:
Ozzimozzi написа:Слушам Дарик и ми става смешно колко са комплексирани завалиите! Загубил си, по-слаб ти е отбора, ами просто го приеми с достойнство, а не търси под вола теле! Как може сами да се унижават?! :o

Ние сме го приели и него крием, но вие си фантазирате, че сте нещо велико и некадърността и страха го представяте за рутинно. Истината е, че Левски винаги е плашил продажните ви душички, дори кога сме исторически слаби.


Баш па от отбора на ДС и на всички власти да се боим... :)
Всъщност вие отдавна не сте Левски, нямате нищо общо с оригинала, независимо, че казвате "Левски" на клуба. :lol:
Не е нужно ЦСКА да ви унижава, вие сами се унижавате. В Европа ви нарекоха "Евроидиотите", "Ел Дебил", "Левскиньо" и т.н.. Провалите ви срещу посредствени отбори са безброй. :o
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 27 сеп 2021 18:17

realno написа:
Ozzimozzi написа:Слушам Дарик и ми става смешно колко са комплексирани завалиите! Загубил си, по-слаб ти е отбора, ами просто го приеми с достойнство, а не търси под вола теле! Как може сами да се унижават?! :o

Ние сме го приели и него крием, но вие си фантазирате, че сте нещо велико и некадърността и страха го представяте за рутинно. Истината е, че Левски винаги е плашил продажните ви душички, дори кога сме исторически слаби.

Левски нещо играе трудно в София

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9389
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Без цензура!

Мнениеот bubka » 27 сеп 2021 18:24

Диарията още мъчи сините след вчерашния мач. Следващият кръг и Лудогорец ще ги бие и ще им мине :mrgreen:.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 27 сеп 2021 18:50

bubka написа:Диарията още мъчи сините след вчерашния мач. Следващият кръг и Лудогорец ще ги бие и ще им мине :mrgreen:.

Те с Разград загубите ги приемат по-леко! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 27 сеп 2021 18:51

Klaus_GT написа:
tmanolov написа:Тъй като не съм гледал мача с припоците - на живо няма как да отида да гледам селски тим на Васил Левски, освен ако не е финал за купата, когато е разрешено на селските отбори да играят на националния отбор, а по тв съм се зарекъл мач с участието на тумора да не гледам, ерго не ги и гледам - това ми е бойкотът към всякакви припоци, които не искам да легитимирам, все пак ми е интересно колко публика имаше на мача? Припоците ли бяха повече? Как беше в Б - полупразен или? И кой кого надхореографи - надявам се, не е имало обръщения като чорбари, армейци и т.н., защото това са просто припоци и не заслужават нищо освен презрение


Видимо повече бяхме. И Б и В бяха пълни. Оранжевите си бяха само в сектора зад вратата, А сектор беше на 2/3 празен. Така е, като жожето не е докарало автобуси от пичковци


Започвам да ги цитирам от тяхната тема за мача тия нищожества.Това ли е 2/3 празен сектор А каун ?
Изображение

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 27 сеп 2021 18:54

yagarr написа:
Klaus_GT написа:
tmanolov написа:Тъй като не съм гледал мача с припоците - на живо няма как да отида да гледам селски тим на Васил Левски, освен ако не е финал за купата, когато е разрешено на селските отбори да играят на националния отбор, а по тв съм се зарекъл мач с участието на тумора да не гледам, ерго не ги и гледам - това ми е бойкотът към всякакви припоци, които не искам да легитимирам, все пак ми е интересно колко публика имаше на мача? Припоците ли бяха повече? Как беше в Б - полупразен или? И кой кого надхореографи - надявам се, не е имало обръщения като чорбари, армейци и т.н., защото това са просто припоци и не заслужават нищо освен презрение


Видимо повече бяхме. И Б и В бяха пълни. Оранжевите си бяха само в сектора зад вратата, А сектор беше на 2/3 празен. Така е, като жожето не е докарало автобуси от пичковци


Започвам да ги цитирам от тяхната тема за мача тия нищожества.Това ли е 2/3 празен сектор А каун ?
[offtopic]Изображение[/offtopic]

Явно с публиката лекуват аналните си рани! Аз мога само да им благодаря, че докараха някой лев в касата на ЦСКА, а и припознават доволно! :)
Последна промяна от Ozzimozzi на 27 сеп 2021 19:00, променено общо 2 пъти.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

gihuelo
Мнения: 5938
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 27 сеп 2021 18:58

yagarr написа:
Klaus_GT написа:
tmanolov написа:Тъй като не съм гледал мача с припоците - на живо няма как да отида да гледам селски тим на Васил Левски, освен ако не е финал за купата, когато е разрешено на селските отбори да играят на националния отбор, а по тв съм се зарекъл мач с участието на тумора да не гледам, ерго не ги и гледам - това ми е бойкотът към всякакви припоци, които не искам да легитимирам, все пак ми е интересно колко публика имаше на мача? Припоците ли бяха повече? Как беше в Б - полупразен или? И кой кого надхореографи - надявам се, не е имало обръщения като чорбари, армейци и т.н., защото това са просто припоци и не заслужават нищо освен презрение


Видимо повече бяхме. И Б и В бяха пълни. Оранжевите си бяха само в сектора зад вратата, А сектор беше на 2/3 празен. Така е, като жожето не е докарало автобуси от пичковци


Започвам да ги цитирам от тяхната тема за мача тия нищожества.Това ли е 2/3 празен сектор А каун ?
Изображение


Е ти мислиш ли че мозАК може да знае какво е 2/3 ? :)

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Без цензура!

Мнениеот Cheradonna » 27 сеп 2021 19:21

1914.1902 написа:'Доволен съм,запазихме сили за далеч по-важният мач в Европа!Това левскито,дори вече не ни е дразнител,бихме си ги в тренировъчно темпо,без много да се напрягаме. :arrow: '

Това беше първото мнение след срещата ......... Левски не е дразнител, но да видим колко страници се изписаха след това мнение? Но нека Левски не е дразнител. :lol:

Мнението е на 2205 страница.


Добре бре Божинка,няма да пишем,щом ви се нараняват душите нежни левскарски от многото мнения. :cry:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 27 сеп 2021 19:38

Mitata написа:
realno написа:
Ozzimozzi написа:Слушам Дарик и ми става смешно колко са комплексирани завалиите! Загубил си, по-слаб ти е отбора, ами просто го приеми с достойнство, а не търси под вола теле! Как може сами да се унижават?! :o

Ние сме го приели и него крием, но вие си фантазирате, че сте нещо велико и некадърността и страха го представяте за рутинно. Истината е, че Левски винаги е плашил продажните ви душички, дори кога сме исторически слаби.


Баш па от отбора на ДС и на всички власти да се боим... :)
Всъщност вие отдавна не сте Левски, нямате нищо общо с оригинала, независимо, че казвате "Левски" на клуба. :lol:
Не е нужно ЦСКА да ви унижава, вие сами се унижавате. В Европа ви нарекоха "Евроидиотите", "Ел Дебил", "Левскиньо" и т.н.. Провалите ви срещу посредствени отбори са безброй. :o


Без ЦСКА не е същата радост, нали припоци? Като викате "ЦСКА" мислите ли за Литекс? :)
Слаби сме, но сме живи и истински? А вие живи сте за оплакване. :mrgreen:
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, Muaddib и 21 госта