ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 01:05

Започнахме мача с изцяло българска защита, шест българчета, две нестандартни негърчета и още трима чужденци, които обичат отбора и публиката ги обича.

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот emigo73 » 14 авг 2016 01:07

sinqkrepost1914 написа:Наистина преди година и половина, две играчите не бяха получавали заплати по 4-5 даже и повече месеци не си спомням точно вече.Бяхме пред фалит, ако не си спомняте, беше замразен и строежа да трибуната.
Може да не сме на нивото на което ни се иска и трябва да бъдем, но сме много над нивото, което бяхме преди 2год. и над това, което в момента е един друг отбор в А група (чисто морално ) и други два закрити такива :!: ;)

+1

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот sin4ec » 14 авг 2016 01:10

W84me написа:Що? Сега отбора да не би да не е пред фалит?

Верно? Ако имаше и мъничка наченка за това, чорбоетрополските медии да са гръмнали...Фалит, тц, тц, тц....ама верно? Аз бех на герената, ама слушам, че в началото на мача показвали некви чиковци със златни очилца в А сектор, верно ли е?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 01:11

Мач като другите ни мачове с лудите с тази разлика, че съдията не им даде дузпа, те не вкараха от пряк свободен удар, а ние им го вкарахме пак в последната минута.

THE G.A.M.E
Мнения: 49994
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 авг 2016 01:12

sin4ec написа:
THE G.A.M.E написа:Беше важно да се види, че Левски разполага с добри играчи, с добър колектив и когато този отбор реши да играе на 100 % от възможностите си, придобиваме съвсем друг вид.

Това ние го знаем прекрасно. Но няма как тренорът да вие ежедневно, че тези не стават, че му трябват нови-и те да играят. Няма как-разберете го-това е обида към тях. Тези момчета не са глупаци. Повечето от тях преживяха един от най-тежките периоди на Левски, заплати не взимаха, група едвам събираха( то и днес така), нормално е.

Ами направо да си го напишем... Играчите ни избират в кои мачове да са на 100 %
На мен принципно не ми харесва подобно поведение... Но както посочваш - Петрович трябваше да си мери приказките... И в Ловеч, и особено като дойде при нас.
Хем му беше казано, че голяма селекция няма да има.
А той пак си искаше "играчи".

Много кофти ситуация... Вижда се, че отборът може, според мен дори сме си реален конкурент на Разград, но ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 01:12

sin4ec написа:
W84me написа:Що? Сега отбора да не би да не е пред фалит?

Верно? Ако имаше и мъничка наченка за това, чорбоетрополските медии да са гръмнали...Фалит, тц, тц, тц....ама верно? Аз бех на герената, ама слушам, че в началото на мача показвали некви чиковци със златни очилца в А сектор, верно ли е?


И аз за тях щях да те питам. След ден-два може да ми отговориш на лични.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот NOMER14 » 14 авг 2016 01:27

NOMER14 написа:Започнахме мача с изцяло българска защита, шест българчета, две нестандартни негърчета и още трима чужденци, които обичат отбора и публиката ги обича.


В отсрещната страна - двама нашенци(единият скандален), двама румънци(единият скандален) и ДЕВЕТ негри.

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот svetli-lz » 14 авг 2016 01:31

sinqkrepost1914 написа:Честито момчета !!!
Здрав мач и заслужена победа, може да не блеснахме с нещо кой знаяе какво но борбеноста и себераздаването бяха на много високо ниво.
Продължавам да мисля, че тоя дядо трябва да се махне и да дойде млад човек със свежи идеи и визия за това как да изглежда отбора, а не със треньори с представи за футбол отпреди 30 години.Хубава победа, но тя по-скоро замазва нещата а не ги оправя.
Дугата седмица всички мощно в Овча Купел да припомним на дебелата свиня къде му е мястото.АЙДЕ СИНИТЕЕЕ !!!


Подкрепям!
Мача със Славия на националния ли ще е? ако е там да се съберем преди мача на Иван Асен да поздравим плешивите хора.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот alexdb » 14 авг 2016 01:34

sin4ec написа:
alexdb написа:
Дай да си говорим честно. В едни други времена повечето от тези изобщо нямаше да припарят в Левски. И нещата не опират до един-два фоерверга, а до постоянство и класа. А в този състав на Левски няма класа. Кой от тези може да ти реши закучен мач? Никой. Кои са класните играчи? Каквото и да си говорим Аниете играе с хъс и показва някакви прилични качества за България, но кариерата му е минала във второразредни отбори. Адениджи показва желание, обаче за център-нападател има изключително скромни показатели. Нар също много тича, показва борбеност и помага в защита, но толкова. За средняшки отбор върши работа. Повечето от останалите са същата работа.
Мисля, че миналата година много ясно се видя един класен играч като Живко Миланов каква разлика даваше. Ако Левски не привлече много качествено поне едно крило и един плеймейкър (поне, защото ни трябват и бегове, дано шведа се оправя там) класиране в тройката ще е успех.

Говорим си честно. НАР и Тунде са млади играчи, които тепърва ще се развиват. Левски изплаща дългове и не е в ситуация да купува. Нямам никакво желание да припознавам Карлово или Сандански, както някои други, така че трябва да се съобразим с реалностите. Проблемът на някои сини фенове е, че забравиха къде се намирахме преди година и половина. Грешка! Ние вървим по своя път, не е лесен, но то кога е било лесно?


В някаква степен си прав, в друга не. Има свободни агенти, които биха могли да свършат работа и да вдигнат класата, обаче скаутите и селекционерите ни са много зле. От 5 трансфера един е сполучлив. И там може много да се поработи. За Адениджи и Нар не знам какви млади играчи са. Аз ако бях треньор Нар щях да го науча поне да центрира, иначе е общо-взето безполезен. За Адениджи още не мога да дам категорично мнение, но прекалено много пропуски за среднокласен централен нападател. Да видим дали ще се поочупи.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Лудогорец (Разград) / 21:15 / събо

Мнениеот sin4ec » 14 авг 2016 01:36

NOMER14 написа:
sin4ec написа:
W84me написа:Що? Сега отбора да не би да не е пред фалит?

Верно? Ако имаше и мъничка наченка за това, чорбоетрополските медии да са гръмнали...Фалит, тц, тц, тц....ама верно? Аз бех на герената, ама слушам, че в началото на мача показвали некви чиковци със златни очилца в А сектор, верно ли е?


И аз за тях щях да те питам. След ден-два може да ми отговориш на лични.

А, аз нищо не знам за кво става дума. Питай тука разбирачите и феновете на дедо, що мене?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 29 госта