ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TreiD
Мнения: 463
Регистриран на: 31 авг 2012 13:09
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот TreiD » 28 авг 2018 12:39

Берое са добър отбор, но нямат треньор. Не виждам как Томаш тактически ще надиграе Стоянович.
Най вероятно ще играем със 10 човека пак, защото не вярвам Яблонски да се е въстановил, а рендето Белаид мач без грешка няма. Интересно ми е да видя, дали на мястото на Белмонт, ще пуснем в средата на терена Кабрал, а на фланговете Обертан и Паулиньо.

П.П Някой колега знае ли въстановяването на Яблонски как върви?.. И дали ще бъде въстановен за първият мач след паузата за "Лигата на нациите"?

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот jivkovisz » 28 авг 2018 12:43

vratar4eto написа:Берое и "Ботев" (Пд) са отбори, които съществуват с единствената мисъл да победят "Левски". Затова е необходимо "сините" да са крайно мобилизирани. Не споделям мнението, че Берое са по-класни напоследък. Всеки отбор от челото миналата година (включително и "Левски") разгроми беройци по веднъж. Всичко си зависи от "Левски" - ако си вкарат положенията и Белаид не прави глупости, всичко ще е ОК

Напълно си прав снощи бях на мача и целия стадион не спря да обижда ЛЕВСКИ направо се чудя от къде тази злоба в моите съграждани,

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот jivkovisz » 28 авг 2018 12:45

Берое не са нищо особено снощи просто ударите им влязоха а и Враца са много слаби, резултата е 3:1.
И само ЛЕВСКИ.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот specter » 28 авг 2018 14:06

Харесва ми как подхождат с някакво мега самочувствие преди гостуването им в София... Дано по същия начин подходи и отборът им, защото с по-малко от 3-4 гола няма да си тръгнат в такъв случай, макар че като гледам поне треньорът им е една идея по-интелигентен и осъзнава, че тоя мач ще им е бая сложничък. :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот modor » 28 авг 2018 14:37

3:1
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5211
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот koisa » 28 авг 2018 18:49

TreiD написа:П.П Някой колега знае ли въстановяването на Яблонски как върви?.. И дали ще бъде въстановен за първият мач след паузата за "Лигата на нациите"?

Яблонски тренира наравно с останалите според последна информация... Дали ще играе... един Славиша знае! 8-)
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот popokutepetel » 28 авг 2018 20:02

sslevski написа:Гледах вчера Берое по телевизията.Изключително стойностен отбор.Извеждащите им пасове в дълбочина са чести,както и центриранията.Играят изключително разнообразно в атака.Имат изпълнители като Камбуров и Райнов и ако не дай боже върже и играта като на Цонев става неприятно.Чака ни интересен мач.Все пак Левски има претенции за нещо голямо и мисля,че победа с 2:0 няма да е изненада.Сега много важно е публиката да се активизира и да помогнем на отбора.Аз лично ще съм там.


Много интересни, няма що. Цаката им е ясна - д-р Тиам хваща от първата секунда Райнов и не му дава да диша и Галата отиват на четворка и нагоре. На Роси му трябваха три мача да схване това и когато го направи видяхме какво се случи. Камбурът му връзва срещу нас, но той е опасен ако има подкрепа отзад. Прекъснем ли тази връзка, което не е трудно си става безопасна игла която освен да ляга и се ръга друго не може да направи. Стоянович не е треньор от вчера така, че със сигурност е видял тези неща и ще подреди отбора правилно.
Но тези няколко предстоящи мача са ни важни защото миналата година Берое ни изяде цели 7 т., Локо Пд и Витоша по две. Ако си вземем тези мачове нещата стават много интересни и вероятността да зимуваме на върха рязко се покачва. А още по-интересно ще бъде ако си изиграем добре картите и вземем точки от преките си конкуренти.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот sin4ec » 28 авг 2018 20:12

jivkovisz написа:Напълно си прав снощи бях на мача и целия стадион не спря да обижда ЛЕВСКИ направо се чудя от къде тази злоба в моите съграждани,

Ми нека си обиждат, техен проблем. Ние да им отпорим пак една четворка-живи и здрави!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот popokutepetel » 28 авг 2018 20:20

TreiD написа:Берое са добър отбор, но нямат треньор. Не виждам как Томаш тактически ще надиграе Стоянович.
Най вероятно ще играем със 10 човека пак, защото не вярвам Яблонски да се е въстановил, а рендето Белаид мач без грешка няма. Интересно ми е да видя, дали на мястото на Белмонт, ще пуснем в средата на терена Кабрал, а на фланговете Обертан и Паулиньо.

П.П Някой колега знае ли въстановяването на Яблонски как върви?.. И дали ще бъде въстановен за първият мач след паузата за "Лигата на нациите"?


Рендето Белаид игра и като ги отнесохме с четворка, тогава на мястото на исландеца. Белмонт също, така че и това няма да им помогне да избегнат загубата :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Събота от 21:00

Мнениеот amoros » 28 авг 2018 20:34

Берое не са по слаби от Вадуц така че мача е троен!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Highlander, metodito, vvessel и 41 госта