ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / 4:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот sinqkrepost1914 » 22 авг 2016 18:28

Трябва да сме агресивни от първата минута.В такива мачове, не трябва да оставяш съперника да си мисли, че може да си тръгне с нещо.И все пак ако мача върви бавно и мудно, без динамика и агресия от наша страна може и да не бием.
Прогноза 3-0 ще е перфе
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот August Burns Red » 22 авг 2016 18:31

ralka_levskarka написа:
sin4ec написа:
ralka_levskarka написа:В следващите 4 мача, като влиза и този, ако не вземем макс точки сме престъпници :evil:

Edit: следващите 5 мача..

Изображение

Ралке, да не стане като етрополеца в оная тема за 20-те дена, дет съм я пуснал?
Каквото вземем-вземем. По-важно е да играят правилно, другото ще дойде.

То другото, че ще дойде е ясно, но Синчец.. преди такива отбори сме ги почвали с 2 гола от съблекалнята, баси..




Хахха вие че сте престъпници престъпници сте дилян пеевски е ваш човек спас русев бат байко синьо левски това се знае. Правителствен отбор, има разлика тец 2 да дава пари и бат боико директно да е част от левски така че има разлика !! Не ви знам кви сте паткани ама верея тря ви натруши кофите сини :mrgreen: :mrgreen: с****** !! ахехех

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот jivkovisz » 22 авг 2016 18:42

August Burns Red написа:
ralka_levskarka написа:
sin4ec написа:
ralka_levskarka написа:В следващите 4 мача, като влиза и този, ако не вземем макс точки сме престъпници :evil:

Edit: следващите 5 мача..

Изображение

Ралке, да не стане като етрополеца в оная тема за 20-те дена, дет съм я пуснал?
Каквото вземем-вземем. По-важно е да играят правилно, другото ще дойде.

То другото, че ще дойде е ясно, но Синчец.. преди такива отбори сме ги почвали с 2 гола от съблекалнята, баси..




Хахха вие че сте престъпници престъпници сте дилян пеевски е ваш човек спас русев бат байко синьо левски това се знае. Правителствен отбор, има разлика тец 2 да дава пари и бат боико директно да е част от левски така че има разлика !! Не ви знам кви сте паткани ама верея тря ви натруши кофите сини :mrgreen: :mrgreen: с****** !! ахехех

Точно фен на Берое да говори за подкрепа на Бойко малко нагло ми изглежда, а що се отнася за мача с Верея не си мислете че са слаб отбор и ще ни е трудно.


Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот korteneca » 22 авг 2016 19:02

jivkovisz написа:Точно фен на Берое да говори за подкрепа на Бойко малко нагло ми изглежда, а що се отнася за мача с Верея не си мислете че са слаб отбор и ще ни е трудно.

Не случайно този индивид стои на почетно място в подписа ми. :lol:
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот August Burns Red » 22 авг 2016 19:29

korteneca написа:
jivkovisz написа:Точно фен на Берое да говори за подкрепа на Бойко малко нагло ми изглежда, а що се отнася за мача с Верея не си мислете че са слаб отбор и ще ни е трудно.

Не случайно този индивид стои на почетно място в подписа ми. :lol:



Ххахех смешник шш ей кортен ли си гултенгурб ли си къв си не та знам паткан гламав !! Левски ще загубят от верея щот са хабе отбор левски за това ! а ти специално си смъркай сополите и си дигни задника че са влече хаахах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: мязаш на един френски актьор кобилата на тартанян хаах :) :)



Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот Готвача » 22 авг 2016 21:31

Аз виждам в следващите 5 мача на Левски-5 победи,15 точки ии нещо от сорта на 15-20 на 1до 2 гола макс.Левски са на гребена на вълната и точно тези отбори не могат да ги спрат.Този първият мач ще е нещо от рода на 3-4 на 0.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Верея (Стара Загора) / неделя / 19

Мнениеот miro_rz » 22 авг 2016 21:57

Левски ще са есенен шампион .
Този мач ще разгромите отново , нещо от сорта 4-0 или 5-0 .
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, LoveAndPeace, pepo, suni, Киро Пора и 40 госта