Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6227
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 29 юли 2021 20:51

Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6227
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 29 юли 2021 20:53

miro_rz написа:Бахх тоз Боровец, дерат ме жив!

Мислих да ходя на бунгалата там тази година заради кучетата .
Бъди ларж и да не ти пука!
Пари се вадят !
После пак цяла година бачкане!
;)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15264
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 29 юли 2021 21:00

ugly bug написа:
miro_rz написа:Бахх тоз Боровец, дерат ме жив!

Мислих да ходя на бунгалата там тази година заради кучетата .
Бъди ларж и да не ти пука!
Пари се вадят !
После пак цяла година бачкане!
;)

На Ягода съм, добри са бунгалата!
Прохлада е!
Изображение

vlong
Мнения: 4775
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 29 юли 2021 21:03

Мен лично ме е срам от безнравствеността,безчестието,гьонсуратлъка,помиярската наглост,липсата на всякакви ценности в същества,които може би не случайно са наречени безгръбначни.
Толкова ли е трудно - Да,това не е истинското ЦСКА ,заместител е.Все е нещо за душичката ми.Благодаря гусин Ганчев,за ярките трепети,и жежките вълнения.Добре че ви има.
Кажете нещо такова,да ви съжалим,и да ви влезем... в положението.
Кажи си Иване,да ти олекне.
А на жоже да му омекне.
Айде Пийс
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 29 юли 2021 21:29

ugly bug написа:
miro_rz написа:Бахх тоз Боровец, дерат ме жив!

Мислих да ходя на бунгалата там тази година заради кучетата .
Бъди ларж и да не ти пука!
Пари се вадят !
После пак цяла година бачкане!
;)

Навремето с жена ми след сватбата отидохме на Слънчев бряг и една вечер в един ресторант келнера ни одра яко, когато му потърсих сметка той каза - Така е, вие бачкате една година да почивате един месец, ние бачкаме един месец да почиваме една година :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15264
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 29 юли 2021 21:45

damyanov1963 написа:
ugly bug написа:
miro_rz написа:Бахх тоз Боровец, дерат ме жив!

Мислих да ходя на бунгалата там тази година заради кучетата .
Бъди ларж и да не ти пука!
Пари се вадят !
После пак цяла година бачкане!
;)

Навремето с жена ми след сватбата отидохме на Слънчев бряг и една вечер в един ресторант келнера ни одра яко, когато му потърсих сметка той каза - Така е, вие бачкате една година да почивате един месец, ние бачкаме един месец да почиваме една година :lol:

Е лъжа ли е??
Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12499
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 юли 2021 21:54

Тази вечер е много показателна на качеството на българския футбол и уменията на родните, така наречените - топ отбори. :!:
Съдията това, синьото БФС онова, има директива, четвърто, пето, шесто и другите дрънканици не минават дори и в най-слабия в историята на ЕКТ турнир, а именно - Лигата на Скъсаняците. Като тук, нека да обележим, уважаеми зрители, родните европалячовци срещат нечувани от масовия зрител противници. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Martinez1948 » 29 юли 2021 22:01

TristaNNN написа:[offtopic]Тази вечер е много показателна на качеството на българския футбол и уменията на родните, така наречените - топ отбори. :!:
Съдията това, синьото БФС онова, има директива, четвърто, пето, шесто и другите дрънканици не минават дори и в най-слабия в историята на ЕКТ турнир, а именно - Лигата на Скъсаняците. Като тук, нека да обележим, уважаеми зрители, родните европалячовци срещат нечувани от масовия зрител противници. :|[/offtopic]

Че ние от много години сме чукнали дъното и сме се закотвили там. Сега ли го констатира ?
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12499
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 29 юли 2021 22:05

Martinez1948 написа:
TristaNNN написа:[offtopic]Тази вечер е много показателна на качеството на българския футбол и уменията на родните, така наречените - топ отбори. :!:
Съдията това, синьото БФС онова, има директива, четвърто, пето, шесто и другите дрънканици не минават дори и в най-слабия в историята на ЕКТ турнир, а именно - Лигата на Скъсаняците. Като тук, нека да обележим, уважаеми зрители, родните европалячовци срещат нечувани от масовия зрител противници. :|[/offtopic]

Че ние от много години сме чукнали дъното и сме се закотвили там. Сега ли го констатира ?

Грешиш. Миналата година, примерно, нямаше Лига на Скъсаняците, в която да се види, че дъното на родния футбол е бездънно. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот W84me » 29 юли 2021 22:14

TristaNNN написа:
Martinez1948 написа:
TristaNNN написа:[offtopic]Тази вечер е много показателна на качеството на българския футбол и уменията на родните, така наречените - топ отбори. :!:
Съдията това, синьото БФС онова, има директива, четвърто, пето, шесто и другите дрънканици не минават дори и в най-слабия в историята на ЕКТ турнир, а именно - Лигата на Скъсаняците. Като тук, нека да обележим, уважаеми зрители, родните европалячовци срещат нечувани от масовия зрител противници. :|[/offtopic]

Че ние от много години сме чукнали дъното и сме се закотвили там. Сега ли го констатира ?

Грешиш. Миналата година, примерно, нямаше Лига на Скъсаняците, в която да се види, че дъното на родния футбол е бездънно. :|

Да, миналата година мъката беше в ЛЕ, сега е в лигата на скъсаняците :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта