/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 май 2018 12:38

А това, че го сменя ту вдясно, ту вляво? Относно Костов... ако е контузен защо няколко мача беше на пейката и остана там? Ако е контузен бил не трябва ли да е извън групата? Със Славия например? С "Ботев" също беше в групата.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот TristaNNN » 18 май 2018 12:47

metodito написа:А това, че го сменя ту вдясно, ту вляво? Относно Костов... ако е контузен защо няколко мача беше на пейката и остана там? Ако е контузен бил не трябва ли да е извън групата? Със Славия например? С "Ботев" също беше в групата.

Е, смяната ту вдясно, ту вляво зависи от много неща - конкретен противник, характеристика на персоналните/зоновите пазачи, указания на полувремето и т.н.
Ами има различни контузии. Някои не позволяват да тренираш изобщо, други са по-скоро леки, трети са нещо като неразположения - при тях реално можеш да играеш до пълното си възстановяване, но не е препоръчително. Обаче ако се наложи, можеш да изкараш 20-30 минути с някои условности. Контузия не значи автоматично, че не можеш да ходиш и едва ли не си с патерица.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 май 2018 12:58

Като на Милан, който го пуснаха невъзстановен срещу Славия и се доконтузи? Да, така има логика. :lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот TristaNNN » 18 май 2018 14:11

metodito написа:Като на Милан, който го пуснаха невъзстановен срещу Славия и се доконтузи? Да, така има логика. :lol:

Да, за съжаление нещо такова, който и да е Милан. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 май 2018 14:17

TristaNNN написа:
metodito написа:Като на Милан, който го пуснаха невъзстановен срещу Славия и се доконтузи? Да, така има логика. :lol:

Да, за съжаление нещо такова, който и да е Милан. :lol:


:lol:
От пластмасовата бира така се получава.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот modor » 18 май 2018 14:33

Коприваров какви ги върши сега? Играе ли още :lol: Наздраве на Методито 8-)
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 18 май 2018 14:43

:lol:

http://vitoshanews.com/index.php/2018/0 ... ede-na-ug/

От мачове с Оксер до такива с Железница и... Войняговци.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот modor » 18 май 2018 14:50

Ми то и Бисер Иванов - Легендата от Б група :arrow: до мачове с Ювентус :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот drvasko98 » 18 май 2018 15:08

TristaNNN написа:По-назад в темата ти се обясни, че Костов е имал някакви контузии, което ти очевидно не знаеше. Ето, сега вече знаеш и пак продължаваш да се чудиш какво и защо било странно. Кабралов от своя страна, получава повече игрово време, 'щото Обертанов се контузи. Проста логика, без да се налага да се разполага с толкова много знания и да се определя дали Роси знае или не знае къде, кого и как да използва.


Логиката може и да е проста, но има и друга логика. Като нямаме крило - няма да играем в даден мач с крила, вземсто да пускаме играч, който не се справя. Като са ни контузени бековете и трябва да пускаме там Найденов или Прохаска, ще махнем този пост за даден мач. Има и такива схеми и един опитен треньор би трябвало да ги познава. Да, може някои играчи да не разберат точно "новата схема", в която ще трябва да имат ро-различна роля, ама затова... пак има треньор

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот TristaNNN » 18 май 2018 15:23

drvasko98 написа:
TristaNNN написа:По-назад в темата ти се обясни, че Костов е имал някакви контузии, което ти очевидно не знаеше. Ето, сега вече знаеш и пак продължаваш да се чудиш какво и защо било странно. Кабралов от своя страна, получава повече игрово време, 'щото Обертанов се контузи. Проста логика, без да се налага да се разполага с толкова много знания и да се определя дали Роси знае или не знае къде, кого и как да използва.


Логиката може и да е проста, но има и друга логика. Като нямаме крило - няма да играем в даден мач с крила, вземсто да пускаме играч, който не се справя. Като са ни контузени бековете и трябва да пускаме там Найденов или Прохаска, ще махнем този пост за даден мач. Има и такива схеми и един опитен треньор би трябвало да ги познава. Да, може някои играчи да не разберат точно "новата схема", в която ще трябва да имат ро-различна роля, ама затова... пак има треньор


Ахааааа, значи трябваше в изключително важните за нас мачове срещу Каузата и Тирето, да експериментираме с нова тактика ... без крила :shock: , при положение, че цял сезон играем с такива. :lol: :lol: :lol: Деева и ментето италианско деева, как не се е сетил да го направи. Вън! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 30 госта