/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот W84me » 16 май 2018 15:00

metodito написа:Гомез не е дефанзивен халф.
Роман не е бек. Средата на терена вчера пак ни я нямаше, а той не беше там.

Как да им падне формата като те повечето дойдоха при него? Леко йезуитски поставен въпрос...

Нашименто не е дефанзивен.
Васко показва, че трябва да е всеки мач на терена!
Костов има място сред титулярите и вчера го доказа за пореден път.
Кабрал също подозирам, че не е на позицията си.
Давид сякаш не е пускан да се включва на статични. Показва неврви, което не е характерно за него.
За Митрев да не говорим.
Така и не знае къде и как да поставя Вутов! Ако смята, че не е добре, защо го пуска?

Нещо за малоумните смени, които прави последните 6-7 мача?

На Роси, на Роси падна формата пролетта.

Какви малоумни смени е направил последните 6-7 мача? Та ние последните 6-7 мача имаме 4 обрата. С Ботев пусна Паулиньо и Ривалдиньо и ги бихме. С Лудогорец пак Паулиньо влезе на смяна и стигнахме до две изравнявания. Върнахме се от 2:0 срещу Тирето. Вчера пусна Костов и Иванов и за малко да бием, въпреки четиримата юноши в състава...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6602
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот realno » 16 май 2018 15:01

Критикувах Роси когато отбора играеше тип СлаБия. Но настъпи някаква промяна. Заиграха по агресивно с преса в противниковото поле, разнообразие в атака и повече голове. Единствения недостатък е, че започнахме да допускаме повече голове, което е лошо. Не бяхме надиграни дори когато бяхме с втория, че и третия състав. Смятам, че трябва да се даде още време Роси, дори и да не се класираме за ЕКТ, ако няма по добър вариант от него. Не искам да допуснем грешката при С. Стоев, да си тръгне и да попаднем в лапите на Жадното и други "специалисти".
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
Tinovski
Мнения: 9
Регистриран на: 17 окт 2015 12:25
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Tinovski » 16 май 2018 15:37

СВОБОДЕН написа:
ЕМИЛ написа:Оставка незабавно
И кой идва после? Ама искам име и то незабавно. И гаранции, че ще дойде. А също и гаранции, че ще успее. И го искам от тези дето искат оставка. Защото много знаят.


А каква е гаранцията, че Роси ще успее, защото до сега очевидно не успява и кой си ти, че искаш нещо "незабавно" и "гаранции". Ако разсъждаваш малко ще видиш и сам алтернативите: 1 Оставяме треньор който за всички е ясно, че не се справя със задачите (това сигурно е най-скъпото 3-то място в целия бивш соц. блок за всички времена и то даже не е сигурно); 2 Взимаме нов треньор (който и да е той) и пробваме на ново.
Последна промяна от Tinovski на 16 май 2018 15:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Tinovski
Мнения: 9
Регистриран на: 17 окт 2015 12:25
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Tinovski » 16 май 2018 15:49

W84me написа:Тези, които са недоволни от Роси, да посочат един играч, на който му е паднала формата при него. Цветкович и особено Горанов вдигнаха нивото много. Централните ни защитници са класа, това е видно. Напред Буш влезе във форма. Единственият, който развали играта, доколкото я е имал е Митрев.


Колега стига с тези вълшебства, стига сме вадили зайци от шапките и всеки път се оказва, че вместо заека за ушите сме го хванали за оная работа. Как така всички са си вдигнали формата, а точно пролетта сме трагични и имаме 3 победи на кръст.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 16 май 2018 15:57

Фундаменталния въпрос е по-скоро дали футболистите и Роси могат да работят заедно, а не дали Роси е менте или не. Не мисля, че има сериозни хора, които още мислят, че Роси е слаб треньор. Просто няма вързка, няма химия. Може би щеше да се получи една "заварка", ако отбора бе взел купата и си бе гарантирал 3-то място. Щеше да е един добър завършек на 9 годишна суша, в която Левски имаше няколко финала за купи и изтървана титла. И то в един сезон, определен като опознавателен, в който да се научим да ходим. Обаче изтървахме купата по най-левашкия начин, битката за 3-то място ще е с клизма, а следва и евентуален бараж.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 16:22

W84me написа:Какви малоумни смени е направил последните 6-7 мача? Та ние последните 6-7 мача имаме 4 обрата. С Ботев пусна Паулиньо и Ривалдиньо и ги бихме. С Лудогорец пак Паулиньо влезе на смяна и стигнахме до две изравнявания. Върнахме се от 2:0 срещу Тирето. Вчера пусна Костов и Иванов и за малко да бием, въпреки четиримата юноши в състава...

Роси продължава с експериментите. Със Славия беше поредния пример за адекватни смени, а за подбора на тези, които ще бият дузпи, нямам думи.

Относно обрати... Чашата винаги може да е наполовина пълна или наполовина празна. Защото го виждам как омотва титулярите и после трябва се връщаме в мача.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 16:25

Ами явно Вие ще сте новият треньор на Левски. Честито!


Ами, аз мисля, че за Гомес, Васко и Костов съм прав. Не сте съгласен така ли? Гомес трябва да е изтеглен назад и ограничен, а Костов и Васко нямат място в титулярните 11. Така ли? Гомес получи свобода в мача с Берое и вкара два гола. Спомнете си как Мехди беше ограничаван в началото и как когато му беше дадена свободата какво стана?

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vvessel » 16 май 2018 16:55

metodito написа:
W84me написа:Какви малоумни смени е направил последните 6-7 мача? Та ние последните 6-7 мача имаме 4 обрата. С Ботев пусна Паулиньо и Ривалдиньо и ги бихме. С Лудогорец пак Паулиньо влезе на смяна и стигнахме до две изравнявания. Върнахме се от 2:0 срещу Тирето. Вчера пусна Костов и Иванов и за малко да бием, въпреки четиримата юноши в състава...

Роси продължава с експериментите. Със Славия беше поредния пример за адекватни смени, а за подбора на тези, които ще бият дузпи, нямам думи.

Относно обрати... Чашата винаги може да е наполовина пълна или наполовина празна. Защото го виждам как омотва титулярите и после трябва се връщаме в мача.

Човек, някой път кажеш нещо умно, но някои мнения са ти под всякаква критика. Това с малоумни смени и омотани титуляри си го изсмука от пръстите. А за подбора кой ще бие дузпи си е изстрел в тъмното. Нито знеш как става, нито може да кажеш, кой би вкарал, кой не. Единствено пускането на Вутов срещу Слабия беше неадекватно за мен, но и за там изглежда е имал идея, която не се реализира.
Но като се обърне колата, пътища много. И критикари, как точно трябвало да стане, още повече. Българите сме царе по даване на акъл при свършен факт.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот W84me » 16 май 2018 16:58

metodito написа:
Ами явно Вие ще сте новият треньор на Левски. Честито!


Ами, аз мисля, че за Гомес, Васко и Костов съм прав. Не сте съгласен така ли? Гомес трябва да е изтеглен назад и ограничен, а Костов и Васко нямат място в титулярните 11. Така ли? Гомес получи свобода в мача с Берое и вкара два гола. Спомнете си как Мехди беше ограничаван в началото и как когато му беше дадена свободата какво стана?

Костов е с контузия, затова не играе често.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21567
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 16 май 2018 17:02

vvessel написа:Човек, някой път кажеш нещо умно, но някои мнения са ти под всякаква критика. Това с малоумни смени и омотани титуляри си го изсмука от пръстите. А за подбора кой ще бие дузпи си е изстрел в тъмното. Нито знеш как става, нито може да кажеш, кой би вкарал, кой не. Единствено пускането на Вутов срещу Слабия беше неадекватно за мен, но и за там изглежда е имал идея, която не се реализира.
Но като се обърне колата, пътища много. И критикари, как точно трябвало да стане, още повече. Българите сме царе по даване на акъл при свършен факт.

Ми, де да знам, така ги виждам просто нещата. Прав си за колата. Особено, ако Гомес беше вкарал дузпата, сега нямаше въобще даже и да го споменавам този мач.

И между другото, ако бяхме взели Купата, мнението ми за него вероятно щеше да е много различно. Ден преди това бълнувах за Лига Европа и тъ нъ. Просто, някак си, някой ни показа и насочи Петков в правилния ъгъл, за да се види, че няма да стане работата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта