Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 18 май 2018 18:59

joro5rov написа:Хора какво мислите за Владо Гаджев? Разбрах че договора му няма да бъде продължен и как мислите би ли ни свършил работа .. за мен халф с голямо сърце, знае какво е Левски и наш дългогодишен капитан .. все си мисля че с Васко Панайотов двамата ще ни свършат огромна работа в центъра и Тиам зад гърба им :!:
Ми дай да си върнем Ст. Петков и Милиев, а? Поне да имаме пълен набор от лекета на терена.
Митрев- Милиев-Гаджев-Петков.

Не се ли замисляте, защо на такива не им подновяват договорите? Ако беше качествен играч няма да е проблем да искат да го задържат, нали така?
А Левски какво? Дай да прибираме боклуците от които сме се отървали :shock:

Не е ли по-добре да си върнем някои от преотстъпените играчи, които показват потенциал, като Д. Иванов, А. Кабов, Г. Янев? Или пък да се опитаме да си върнем Живко, Жоазиньо или Дарко, макар последния да е на доста годинки вече!?

Спомни си и Митрев как го върнахме и колко страдаме от онзи момент до ден днешен!

Точно Гаджев бе :x

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот pomiqr272 » 18 май 2018 19:05

joro5rov написа:Хора какво мислите за Владо Гаджев? Разбрах че договора му няма да бъде продължен и как мислите би ли ни свършил работа .. за мен халф с голямо сърце, знае какво е Левски и наш дългогодишен капитан .. все си мисля че с Васко Панайотов двамата ще ни свършат огромна работа в центъра и Тиам зад гърба им :!:


Защо не Ники Михайлов и Валери Дoмовчийски?

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот joro5rov » 18 май 2018 19:27

Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Popokatepetal » 18 май 2018 19:37

joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:


Или пък просто не сме толкова късопаметни и помним много добре що за интригант, сръдльо и наглец беше г-жа Гаджева. Такива боклуци като тоя трябва да не припарват до Герена.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sinfen14 » 18 май 2018 19:44

От 2010 до 2018 са минали 8 години.Благодарим на Гаджев за няколкото хубави моменти,но мястото му е далеч от Левски.Няма причина поради която да вземем играч,който не може да се наложи в Ковънтри(третото ниво на английския футбол) и Анортозис.

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 19 май 2018 00:33

Popokatepetal написа:
joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:


Или пък просто не сме толкова късопаметни и помним много добре що за интригант, сръдльо и наглец беше г-жа Гаджева. Такива боклуци като тоя трябва да не припарват до Герена.
Именно. Такива, като този, възможно най-далеч от Левски!

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот rane » 19 май 2018 00:36

joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:
На Гаджев пък колко му пукаше за отбора :lol:
100 пъти предпочитам Прохазка да остане, пред това лекенцето Гаджев пак да играе за Левски.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 19 май 2018 10:32

rane написа:
joro5rov написа:Много сте ми интересни не искали Гаджев.. хаха ми заслужавате си Гомез да си влачи гъза по терена и да му е през оная работа за отбора .. чуждопоклонници сте пак някъв чужденец искате дето не знае топката от коя страна се рита .. пфф иначе скачахте от радост през 2010 когато Владо наказа Лил с топовен шут .. радвайте се на Гомез тогава смешки :lol: :lol:
На Гаджев пък колко му пукаше за отбора :lol:
100 пъти предпочитам Прохазка да остане, пред това лекенцето Гаджев пак да играе за Левски.


На Гаджев му пукаше за отбора и сигурно още му пука защото Гаджев е левскар. Имал е добри моменти, имал е и слаби. С кой не е било така? За това тази игра е покорила света. Само да отбележа, че на един лагер същият този Владимир Гаджев заведе трима юноши които бяха за пръв път на подготовка с отбора в един спортен магазин и им купи маркови футболни обувки. Защото за един футболистна Левски трябва винаги най- доброто. Пред фактите мълчат и боговете. Друг е въпросът, че времето му в Левски е отминало. Не би било добре и за двете страни. Така както е отминало времето и на друг любимец и изключителен левскар (сега много ще скочат)- Ромен Прохазка. Той също трябва да продължи кариерата си другаде. На запад в такива случай казват, че въпросния футболист се е изчерпал за отбора и не може да му даде повече. За това трябва да развива кариерата си другаде. И го правят. Разделат се без излишни драми и сантименти, а с необходимото уважение.
Аз бих попълнил отбора с класни попълнения на следните постове (за предпочитане средноевропеици): вратар, ляв бек и десен бек. Бих върнал за треньор на вратарите Валентин Захариев. Незабавно бих освободил:
1. Доменико Ботичела – треньор на вратарите;
2. Ясен Екимов – кондиционен треньор;
3. Кирил Вангелов - главен скаут.
Повече от сигурен съм, че голаджия няма и да търсят. Въпреки че тази година сигурно сме с най- слабото нападение в цялата ни история. При положение, че голмайстор е централен защитник, значи нещо не е в ред. Едва ли причината е в изпълнителите, тъй като съм виждал Буш как вкарва, гледам Костов как се старае, а и Ривалдиньо май скоро ще се излекува напълно и до ЕКТ ще се е аклиматизирал. Значи обувката стяга другаде. Топката е в полето на ръководството. Бъдещето на Вутов зависи и от Удинезе, докато на Прохазка и Панайотов доколкото знам още не е обсъждано. Гомес вече индикира, че няма да остане, пък жабаря не харесва Рошу и Белмонт.
Май пак станаха повечко. Едва ли така се надгражда, но... да си чакаме обещаните от Спас двама с класата на Обертан.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 19 май 2018 10:57

Ясен Екимов отдавна не е първият отбор :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот drvasko98 » 19 май 2018 13:47

sinfen14 написа:От 2010 до 2018 са минали 8 години.Благодарим на Гаджев за няколкото хубави моменти,но мястото му е далеч от Левски.Няма причина поради която да вземем играч,който не може да се наложи в Ковънтри(третото ниво на английския футбол) и Анортозис.


А каква е причината да вземем офанзивен играч на почти 29 години с под 20 гола в кариерата си и да му даваме голяма заплата? Питам само информативно. Все пак от 2011 до 2018 са минали 7 години.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1, jusi, krumeto, ugly bug и 26 госта