Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist


TNT
Мнения: 1393
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот TNT » 03 май 2021 20:14

Тая вечер отбора на тулум Венци показа нагледно( за кой ли път) как се играе мач за т.н черно тото. :twisted: Нищо чудно догодина да ги направят и 20 отбора.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
1Neutralen
Мнения: 1824
Регистриран на: 08 апр 2010 20:34
Местоположение: САЩ
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот 1Neutralen » 03 май 2021 21:20

Арда надиграва категорично отбора на Супата. Мисля Арда си взима купата. Тези които домакинстват в София се помислиха за голям отбор и сега следва свободното падене ;)

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 03 май 2021 22:17

1Neutralen написа:Арда надиграва категорично отбора на Супата. Мисля Арда си взима купата. Тези които домакинстват в София се помислиха за голям отбор и сега следва свободното падене ;)

Тирето правят смяна, влизат три българчета, бели.
Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 03 май 2021 22:23

rane написа:
шивача написа:
rane написа:
шивача написа:
rane написа:Никакъв шанс. Аз не съм припок.

Хич даже не си припознал динамо, спартак и на лафчис ментака :mrgreen: И припок и мишок :lol:
Ами не съм, за разлика от теб. Ама ти сам си написа, че си прост, та ме съмнява да можеш да разбереш глупостите, дето са ти пробутали и ти им вярваш.

Щом си фен на сегашното Левски, което е ментака на Лафчис, и се опитват да го изкарат правоприемник на Динамо и спартак, автоматично те прави припок и мишок. Пък ти си вярвай на тъпотиите, то с една гънка в областта на черепа нямаш място за друго :mrgreen:
ГА така казва и ти следваш правата вяра. А какво ли казва за обединение за два клуба от 2 различни града и местенето им да играят в трети град? Това е ЦСКА... или поне такава информация е заредил ГА в петолъчката ти. Разсъждения в петолъчка няма как да има и всичко се приема за 100% истина :lol:

Тоя га бая го четеш май :lol: Нивото ви е едно и също-само повтаряте едно и също. Чудя се кой от двама ви има две гънки? Ма май не си ти :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

The_Miz
Мнения: 350
Регистриран на: 15 апр 2021 05:08
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот The_Miz » 03 май 2021 23:21

1Neutralen написа:Арда надиграва категорично отбора на Супата. Мисля Арда си взима купата. Тези които домакинстват в София се помислиха за голям отбор и сега следва свободното падене ;)

Ти нещо май друг мач си гледал. Надиграване се нарича това, което ЦСКА ви причини в Разград.

rane
Мнения: 1790
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rane » 03 май 2021 23:28

шивача написа:
rane написа:
шивача написа:
rane написа:
шивача написа:
rane написа:Никакъв шанс. Аз не съм припок.

Хич даже не си припознал динамо, спартак и на лафчис ментака :mrgreen: И припок и мишок :lol:
Ами не съм, за разлика от теб. Ама ти сам си написа, че си прост, та ме съмнява да можеш да разбереш глупостите, дето са ти пробутали и ти им вярваш.

Щом си фен на сегашното Левски, което е ментака на Лафчис, и се опитват да го изкарат правоприемник на Динамо и спартак, автоматично те прави припок и мишок. Пък ти си вярвай на тъпотиите, то с една гънка в областта на черепа нямаш място за друго :mrgreen:
ГА така казва и ти следваш правата вяра. А какво ли казва за обединение за два клуба от 2 различни града и местенето им да играят в трети град? Това е ЦСКА... или поне такава информация е заредил ГА в петолъчката ти. Разсъждения в петолъчка няма как да има и всичко се приема за 100% истина :lol:

Тоя га бая го четеш май :lol: Нивото ви е едно и също-само повтаряте едно и също. Чудя се кой от двама ви има две гънки? Ма май не си ти :mrgreen:
Ами ако не пишехте редовно глупостите му, нямаше как да го чета. Вие обаче не спирате да плескате неговите простотии :)

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот yagarr » 04 май 2021 01:38

W84me написа:
1Neutralen написа:Арда надиграва категорично отбора на Супата. Мисля Арда си взима купата. Тези които домакинстват в София се помислиха за голям отбор и сега следва свободното падене ;)

Тирето правят смяна, влизат три българчета, бели.
Изображение

По-добре втори и пробиви в Европа с няколко негри в повече отколкото всеки да те гаври с бели ментета и да си средняк в перука лигата :lol:

krumeto
Мнения: 3766
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот krumeto » 04 май 2021 03:37

yagarr написа:
W84me написа:
1Neutralen написа:Арда надиграва категорично отбора на Супата. Мисля Арда си взима купата. Тези които домакинстват в София се помислиха за голям отбор и сега следва свободното падене ;)

Тирето правят смяна, влизат три българчета, бели.
Изображение

По-добре втори и пробиви в Европа с няколко негри в повече отколкото всеки да те гаври с бели ментета и да си средняк в перука лигата :lol:
Големи фурнаджийски, ДЪРВЕНИ лопати. Май вие се подигравахте на Лудогрец за "чернилките"?
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот W84me » 04 май 2021 15:21

yagarr написа:По-добре втори и пробиви в Европа с няколко негри в повече отколкото всеки да те гаври с бели ментета и да си средняк в перука лигата :lol:

Пробиви в Европа? Къде са тия пробиви? :mrgreen: :mrgreen: Иначе да, като са Лудогорец, рева е голям, като е Тирето - няма проблем.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, Sstefanov и 55 госта