Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) -2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И на финал отива....

Левски
201
75%
Гостите
66
25%
 
Общо гласове: 267

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21518
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот metodito » 24 апр 2018 15:47

DaNi_mLaDeNoV написа:
Jordan1914 написа:Моля се,само да не видя Найденов на десния бек,защото това ще означава разгром.Харесвам момчето,но не е за тази позиция.Да слага Афонсо и каквото стане.Много жалко за Цветкович,това означава,че ще нападаме главно от ляво,а те нас от дясно!Дано продължим!Само ЛЕВСКИ!


Някак си съм убеден че няма да се рискува дясната зора, Роман или ще играе на бека или пред него но с подчертано дефанзивни функции.

Роман играе ли на бека, пиши го бегал тоя мач. Трябва да е или Фигередо или малкия, като предпочитам портУкала. Ако Роман е в средата, очаквам негов марков шут от 30 метра. Поне един. Бати тъпаците да не се съгласят да подпишат. :evil: Любопитното е, че това става на фона на подкрепа на Роси за него. Ако Роси не го харесваше, Роман щеше да играе, колкото румънеца и Панайотов.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 15:48

blue avalanche написа:
metodito написа:
popokutepetel написа:
Gonzalez1914 написа:Левски пази лоши спомени от съдията за дербито, ето какво се случи на мач срещу Литекс през 2009-а (видео)

https://www.sportal.bg/news.php?news=721061

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ApxNgGbQOvQ[/youtube]


Е Никито малко се престара в тоя мач, но прави впечатление и супер-рибарските изпълнения на "таланта" Митрев. Тоя пич за 9 г. не е научи НИЩО. Доста глупаво и посредствено момче.


Той си ни е капитан. Недей така. Добър-лош, това е. И винаги може да е по-зле: Любенов, например? Така и не разбрах защо никой не пробва Шейтана в някой мач... Милан може да налага 16-годишен вратар, ние не. Не ли е възможно тоя италианец и той да носи вина за Митрев? Ако в сегашната си форма играеше с Хайдук, отивахме на разгром. Там спаси едно четири почти 100%-ови положения.

Ся, ако кажеш, че италианците не знаят и вратари как се " правят"...
Що се отнася до мача с Хайдук - ми то и на слепеца може да му се случи да пресече улицата без да го блъсне кола. И кво от това?


Митрев вади и може да вади невероятни положения при определени ситуации. Обаче излизанията му и удари от дистанция са му ужасяващи. А това е много лошо за един вратар. Всеки прави грешки обаче при Митрев това си е традиция. Ако беше на 20 да кажеш ще се научи, ама на неговата възраст. Лично аз при всеки корнер или удар при свободен коридор от средно, че и далечно разстояние направо изтръпвам. При излизане за спечелване на спорна топка си е чисто 50 на 50 да направи дузпа или да изпревари нападателя. Левски задължително трябва сериозно да помисли (и не знам защо не е направено до сега) за качествен вратар. А реално опции има много защото обикновено при по-слабите отбори вратарите са добри за да компенсират.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21518
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот metodito » 24 апр 2018 15:53

popokutepetel написа:Митрев вади и може да вади невероятни положения при определени ситуации. Обаче излизанията му и удари от дистанция са му ужасяващи. А това е много лошо за един вратар. Всеки прави грешки обаче при Митрев това си е традиция.


Човек, и аз мисля сходно с теб, но въпросът си е принципен. Той си ни е капитана. Добър-лош, нужна му е подкрепа. Още чакам от него мач като този срещу айдуците... :| Виж дали не може да се научи... бе принципно дърто магаре да учиш на нови номера... Но не помня Иванков кога спря с малоумните си излизания. Май беше по-млад от него, нали?

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 15:57

metodito написа:
DaNi_mLaDeNoV написа:
Jordan1914 написа:Моля се,само да не видя Найденов на десния бек,защото това ще означава разгром.Харесвам момчето,но не е за тази позиция.Да слага Афонсо и каквото стане.Много жалко за Цветкович,това означава,че ще нападаме главно от ляво,а те нас от дясно!Дано продължим!Само ЛЕВСКИ!


Някак си съм убеден че няма да се рискува дясната зора, Роман или ще играе на бека или пред него но с подчертано дефанзивни функции.

Роман играе ли на бека, пиши го бегал тоя мач. Трябва да е или Фигередо или малкия, като предпочитам портУкала. Ако Роман е в средата, очаквам негов марков шут от 30 метра. Поне един. Бати тъпаците да не се съгласят да подпишат. :evil: Любопитното е, че това става на фона на подкрепа на Роси за него. Ако Роси не го харесваше, Роман щеше да играе, колкото румънеца и Панайотов.


Никой не е казал, че няма да преподпише. Реално положението е висящо. Не знам защо, но предполагам, че след мача в сряда и този с Берое ще има яснота и ръководството ще прецени кой да задържи и кой да освободи. Реално на тази позиция на която Прохаска се представя най-добре (десен вътрешен) конкуренцията е много силна защото и Тиам и Панайотов са такива футболисти. Отляво обаче сме трагедия и за това берем много ядове. Нито Нашименто, нито Гомез стават за тази позиция. Реално Рошу като характеристика трябваше да играе там, ама ..... Ех, ех ако Костадинов го бяха задържали левия фланг щеше да е напълно равностоен на десния и тогава Левски щеше да има доста по-добър облик и в двете фази на играта. Дано намерят читав играч за този пост.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 16:06

metodito написа:
popokutepetel написа:Митрев вади и може да вади невероятни положения при определени ситуации. Обаче излизанията му и удари от дистанция са му ужасяващи. А това е много лошо за един вратар. Всеки прави грешки обаче при Митрев това си е традиция.


Човек, и аз мисля сходно с теб, но въпросът си е принципен. Той си ни е капитана. Добър-лош, нужна му е подкрепа. Още чакам от него мач като този срещу айдуците... :| Виж дали не може да се научи... бе принципно дърто магаре да учиш на нови номера... Но не помня Иванков кога спря с малоумните си излизания. Май беше по-млад от него, нали?


Доста по-млад. Виж аз не казвам, че трябва да го освиркваме. Но прекалено евтини голове допусна. Виж, че пролетта повечето голове дет ни вкараха са при негова грешка (било по-сериозна, било по-лека, но пак грешка). Че те и двата гола на Тирето бяха с относително негово съдействие. При дузпата при положение Ейолфсон беше до Каранга и въпреки, че беше леко закъснял му беше затворил ъгъла го изтласкваше в страни Митрев просто трябваше на метър преди гол линията да си затвори ъгъла, а не да излиза, че да дава опция на Каранга да се спъне в него както стана и да свирят дузпа. Ако си беше стоял оня при този затворен ъгъл я беше уцелил вратата, я не и никой не знае дали пък щеше да вкара при добро пласиране на вратаря. По-скоро не. Вторият гол същата история - беше на границата на вратарското поле. Ако беше метър назад затваряше ъгъла и въпреки, че тоя прати топката много точно до гредата пак не е ясно дали нямаше да я извади. В мача с Берое и двата гола са с негово съучастие. С Ботев същата работа. А това става проблем за цялата защита.
Да се надяваме в сряда да направи мача на полусезона, че да не му се налага да прави такъв на евентуален бараж.
Последна промяна от popokutepetel на 24 апр 2018 16:09, променено общо 1 път.

THE G.A.M.E
Мнения: 50000
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 апр 2018 16:07

Отсъствието на сърбето отваря възможност за един никак не лош експеримент, особено, че имаме преднина от първият двубой.
Бих искал да видя ...

[center]Митрев

Холмар ... Яблонеца ... Белаид

Афонсо ...................................................... Горанов

Тиам ........ Прохи

Нашименто

Костов ........ Обертан[/center]
5-3-2. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот siniq_fen » 24 апр 2018 16:12

THE G.A.M.E написа:Отсъствието на сърбето отваря възможност за един никак не лош експеримент, особено, че имаме преднина от първият двубой.
Бих искал да видя ...

[center]Митрев

Холмар ... Яблонеца ... Белаид

Афонсо ...................................................... Горанов

Тиам ........ Прохи

Нашименто

Костов ........ Обертан[/center]
5-3-2. 8-)

На 99,99% сигурно е, че ако е здрав, титуляр ще стартира Буш.
Отделно, Белаид и на снимка не искам да го виждам.
Само Левски!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот popokutepetel » 24 апр 2018 16:16

THE G.A.M.E написа:Отсъствието на сърбето отваря възможност за един никак не лош експеримент, особено, че имаме преднина от първият двубой.
Бих искал да видя ...

[center]Митрев

Холмар ... Яблонеца ... Белаид

Афонсо ...................................................... Горанов

Тиам ........ Прохи

Нашименто

Костов ........ Обертан[/center]
5-3-2. 8-)


И на мен ми се е въртяло в главата много пъти нещо подобно, но баш за компенсация на Цветкович не знам колко ще проработи. Прохи и Тиам не стават за ляв вътрешен (там имаме огромен дефицит), а Алфонсо като десен бек значи голям проблем в дясната зона. Плюсът е, че ще може да влиза по-навътре, но двата големи минуса ще са кофти комуникация с Обертан ако играе дясно крило и проблем с центрирането при бърза атака. Друг плюс може да бъде вадене на топката от аутлинията и центриране назад към точката на дузпата, ама там е по-кофти и ефекта ще е различен. В подобна схема аз бих пробвал Алфонсо като ляв вътрешен, а Прохаска бих го сложил за десен. Ако Обертан се връща назад в тандем с Прохаска и Тиам това крило може много добре да бъде затворено. А напред Буш. Той в момента е в подем и психологически и много по-нахъсан от това.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5199
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот koisa » 24 апр 2018 16:16

Точно в този мач е самоубийство да се експериментира. Просто трябва да се намери най-доброто решение за заместник на Цветко. Ясно е, че без него ще страдаме в атака, но е задължително този, който го замести да се справи в защита.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - ЦСКА-София (София) - Сряда от 18:30

Мнениеот modor » 24 апр 2018 16:18

Бушев не е ли наказан :roll:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: PorcoRosso, ugly bug и 28 госта