Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22973
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2024 22:42

TristaNNN написа:
NOMER14 написа:Единственият клуб, чийто собственик контактува с фенове, журналисти, футболисти, е нашият.
Вся остальная сволочь от собственици и думица не проронват, а феновете им си мълчат като стадо.
Защо нашият демократичен плюс трябва да го превръщаме в минус.
Да - Левски значи Свобода. Всеки е левскар е свободен, но малко да има мера.

Прав си, но и ние сме единственият клуб, чиито привърженици го спасиха, засега, от съдбата на онези с петолъчката. Е, при това положение, който и да е на вахта, дължи малко, та малко отчетност на левскарите!

Никога не съм твърдял обратното. Мнението на всеки син фен трябва да се чува.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 23:04

NOMER14 написа:Единственият клуб, чийто собственик контактува с фенове, журналисти, футболисти, е нашият.
Вся остальная сволочь от собственици и думица не проронват, а феновете им си мълчат като стадо.
Защо нашият демократичен плюс трябва да го превръщаме в минус.
Да - Левски значи Свобода. Всеки е левскар е свободен, но малко да има мера.

Ти наистина ли вярваш, че Наско е собственик на този клуб? Аз заради това и понякога омаловажавам действията му. Наско НЕ Е собственик. Сираков и на себе си не е собственик. Аз съм писал тук, че харесвам Ники Костов като човек, но не и като треньор. Трибунката разправят, че бил карал футбалерите да четат книги. Не знам вярно ли е. "Трибунката" са ми някакви облъчени костовисти. Но им вярвам. Проблемът не само с футболистите, а със спортистите, но най-вече с футболисти и боксьори съм забелязал (може би заради ударите в главата или друго) е, че след футболната им кариера те не се справят с живота общо взето. Изпадат в зависимости - като Боби, Лечков, Костадинов, забъркват се в схеми, пропиват се. Тези с малко акъл бачкат нещо съвсем различно. Тези с повечко акъл са инвестирали докато играят, но те са малко. Има и такива като Гонзо, но при него не знам честно каква е ситуацията. Гонзо ми е Киро Брейка. :) Той е streetwise. :)
Наско е от първите. А и до него има една много силна жена. И то с акъл. Тази ще изяде човек, ама да е на нейната. Нищо чудно и да е изяла. :) Та Насето е поредния хванат от хунтата. С какво, как, не знам. Поначало от футболистите не съм останал с впечатление, че са хора с висок морал...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22973
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2024 23:16

Убаво. Не е собственик. Защо всичко е насочено към него? Смелчаците защо не станат по-смели?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21560
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 18 апр 2024 23:22

NOMER14 написа:Убаво. Не е собственик. Защо всичко е насочено към него? Смелчаците защо не станат по-смели?

Ами помисли, човек. Наско е "виновен" за всичко. Трябва да е. Наско се маха - цветя и рози, всичко е супер. Той трябва да е виновен за всичко. На разговорен език се нарича "бушон". Той е полезният идиот.

skitnik32
Мнения: 382
Регистриран на: 24 юли 2008 20:15
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот skitnik32 » 19 апр 2024 10:19

TristaNNN написа:
skitnik32 написа:
TristaNNN написа:
W84me написа:Насо добър-лош поне го набива на криминалните елементи.

А, да си дойдем на думата! Не е важно, че припока го набива на Левски, важното е да го набива (как точно?! :)) на онези.
Това е като логиката на ашладисаните - не е важно Тирето да е добре, важното е говедата да са зле.
Прав е колегата, че славизацията и припощината при нас стават все по-явни.



докато Левски печелеше мачове, ти манолов и оня веселеия се появявахте тук веднъж седмично. след трите загуби станахте много активни. Изгря слънце и на вашата нива...

Я, едно от джуджетата на Господарката е изпълзяло, значи до довечера в операцията ще се включат и останалите. Какво, бе? Каза ли нещо? Сметни веднага по колко точно пъти се появяваме при победи, при загуби и равенства, при две и три победи или три поредни загуби и т. н. Пълна статистика и ясна разбивка искам! :mrgreen:


хахахаха наркомана ми вика джудже на хосподарката.... и искало статистика и разбивка.... абе смешник, кой беше ти?!

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 19 апр 2024 10:46

TristaNNN написа:Изумително е как след всяка смехотворна пресконференция на ръководството или Лъжоритаря, БГЛ рязко се буди от летаргията, за да започне като по команда организиран залп по.... Сдружението. :mrgreen:
Хем организацията е умряла, хем останали 10 човека, хем никой не иска там, хем това, хем онова и хоп - сдружението най-голям враг и първи проблем на ПФК Левски. Хем Първия припок ги разгроми, хем пак са виновни за всичко. :mrgreen:
Ей, вземете и се разберете най-напред със себе си, че заприличвате на припоците по шизофрения.
Иначе всичко в клуба е песен, ама на - пустите наркоси ще вземат да разтурят съвършената организация, ако не ги изчегъртате... във форума. Действайте! :mrgreen:


"Залпа" към Рибарско - ГЕРБерасткото СЗдружение не е спирало, защото са в тежест на клуба и няма нищо общо с интервюто на покерджията ни "собственик". Кажи едно нещо с което са помогнали на клуба? Едно нещо, от което клуба е спечелил от както ги има. Все пак имат претенциите, че ще управляват клуба по - добре от "собственика" ни. Ще ми бъде интересно да науча.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12497
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 19 апр 2024 10:53

realno написа:
TristaNNN написа:Изумително е как след всяка смехотворна пресконференция на ръководството или Лъжоритаря, БГЛ рязко се буди от летаргията, за да започне като по команда организиран залп по.... Сдружението. :mrgreen:
Хем организацията е умряла, хем останали 10 човека, хем никой не иска там, хем това, хем онова и хоп - сдружението най-голям враг и първи проблем на ПФК Левски. Хем Първия припок ги разгроми, хем пак са виновни за всичко. :mrgreen:
Ей, вземете и се разберете най-напред със себе си, че заприличвате на припоците по шизофрения.
Иначе всичко в клуба е песен, ама на - пустите наркоси ще вземат да разтурят съвършената организация, ако не ги изчегъртате... във форума. Действайте! :mrgreen:


"Залпа" към Рибарско - ГЕРБерасткото СЗдружение не е спирало, защото са в тежест на клуба и няма нищо общо с интервюто на покерджията ни "собственик". Кажи едно нещо с което са помогнали на клуба? Едно нещо, от което клуба е спечелил от както ги има. Все пак имат претенциите, че ще управляват клуба по - добре от "собственика" ни. Ще ми бъде интересно да науча.

Мога да кажа две неща - и двете са вноски за погасяване на клубните дългове. :)
Е, най-богатият покерджия и
Пръв инвеститор в строителство май и толкова не е дал, но това са дреболии сега.
Иначе нека сдружението да е коренът на всички злини в ПФК Левски, щом това дава толкова голяма утеха на БГЛ, а и Ваш Сираков - Наш Мажоритар харесва подобно стадно мислене. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 19 апр 2024 11:11

vvessel написа:Да попитам нещо за фланелките дето проекта струвал 500 хил. Тия пари са за реализация на проекта или са платени за идеен проект или нещо трето? Защото като ги смятам излиза 62,50 на фланелка и нещо скъпичко ми се струва. Ама какво са половин милион за Сираков, той борави с цели милиони, това са дребни харчове. Представям си ако той трябва да строи стадиона, как това ще се окаже най-скъпият стадион в света. Като на Буци магистралите, които излязоха по-скъпи на километър от някаква норвежка с камара мостове и тунели.

Сираков каза, че себестойността на фланелката била 62.50лв, предполагам това включва всички разходи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 19 апр 2024 11:17

TristaNNN написа:
realno написа:
TristaNNN написа:Изумително е как след всяка смехотворна пресконференция на ръководството или Лъжоритаря, БГЛ рязко се буди от летаргията, за да започне като по команда организиран залп по.... Сдружението. :mrgreen:
Хем организацията е умряла, хем останали 10 човека, хем никой не иска там, хем това, хем онова и хоп - сдружението най-голям враг и първи проблем на ПФК Левски. Хем Първия припок ги разгроми, хем пак са виновни за всичко. :mrgreen:
Ей, вземете и се разберете най-напред със себе си, че заприличвате на припоците по шизофрения.
Иначе всичко в клуба е песен, ама на - пустите наркоси ще вземат да разтурят съвършената организация, ако не ги изчегъртате... във форума. Действайте! :mrgreen:


"Залпа" към Рибарско - ГЕРБерасткото СЗдружение не е спирало, защото са в тежест на клуба и няма нищо общо с интервюто на покерджията ни "собственик". Кажи едно нещо с което са помогнали на клуба? Едно нещо, от което клуба е спечелил от както ги има. Все пак имат претенциите, че ще управляват клуба по - добре от "собственика" ни. Ще ми бъде интересно да науча.

Мога да кажа две неща - и двете са вноски за погасяване на клубните дългове. :)
Е, най-богатият покерджия и
Пръв инвеститор в строителство май и толкова не е дал, но това са дреболии сега.
Иначе нека сдружението да е коренът на всички злини в ПФК Левски, щом това дава толкова голяма утеха на БГЛ, а и Ваш Сираков - Наш Мажоритар харесва подобно стадно мислене. 8-)


Тия две вноски поне покриват ли золумите на нарко-ГЕРБерастите както и моралните щети, изгонените, отвратените и наранени нормални фенове от стадиона поради тяхното лумпенско поведение ?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2877
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 19 апр 2024 11:40

realno написа:
TristaNNN написа:
realno написа:
TristaNNN написа:Изумително е как след всяка смехотворна пресконференция на ръководството или Лъжоритаря, БГЛ рязко се буди от летаргията, за да започне като по команда организиран залп по.... Сдружението. :mrgreen:
Хем организацията е умряла, хем останали 10 човека, хем никой не иска там, хем това, хем онова и хоп - сдружението най-голям враг и първи проблем на ПФК Левски. Хем Първия припок ги разгроми, хем пак са виновни за всичко. :mrgreen:
Ей, вземете и се разберете най-напред със себе си, че заприличвате на припоците по шизофрения.
Иначе всичко в клуба е песен, ама на - пустите наркоси ще вземат да разтурят съвършената организация, ако не ги изчегъртате... във форума. Действайте! :mrgreen:


"Залпа" към Рибарско - ГЕРБерасткото СЗдружение не е спирало, защото са в тежест на клуба и няма нищо общо с интервюто на покерджията ни "собственик". Кажи едно нещо с което са помогнали на клуба? Едно нещо, от което клуба е спечелил от както ги има. Все пак имат претенциите, че ще управляват клуба по - добре от "собственика" ни. Ще ми бъде интересно да науча.

Мога да кажа две неща - и двете са вноски за погасяване на клубните дългове. :)
Е, най-богатият покерджия и
Пръв инвеститор в строителство май и толкова не е дал, но това са дреболии сега.
Иначе нека сдружението да е коренът на всички злини в ПФК Левски, щом това дава толкова голяма утеха на БГЛ, а и Ваш Сираков - Наш Мажоритар харесва подобно стадно мислене. 8-)


Тия две вноски поне покриват ли золумите на нарко-ГЕРБерастите както и моралните щети, изгонените, отвратените и наранени нормални фенове от стадиона поради тяхното лумпенско поведение ?

И от над 330 хил. лв. събрани до момента дарения, защо едва 180 хил. стигнаха до клуба? Къде изчезнаха над 150 хил. лв. се пита в задачата.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта