Съперниците ни правят зрелищно 3:3.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот Бижутера » 01 юли 2010 09:54

Всеки има право на мнение, аз също съм против сегашното ръководство и собственици, но вярвам, че ще дойдат и хубави дни :geek:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Sole
Мнения: 4575
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот Sole » 01 юли 2010 10:10

Абе тези от Дъндалк явно са от някой цирк.Я, вижте какви номера знаят :lol:
http://www.dundalkfc.com/teamandstaff.asp

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот Бижутера » 01 юли 2010 11:22

Sole написа:Абе тези от Дъндалк явно са от някой цирк.Я, вижте какви номера знаят :lol:
http://www.dundalkfc.com/teamandstaff.asp

не знам дали са цирк ама си имат собствена телевизия...
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Левски 1914
Мнения: 29
Регистриран на: 24 фев 2010 16:45
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот Левски 1914 » 01 юли 2010 11:32

unist_gp написа:който и да играе срещу ФК Батков трябва да му стискаме палци за успех! само така ще се стигне до равносметката фенове-батков-гонзю. върнете Левски на България и поставете батков където му е мястото!


Не вярвах, че може да има такива хора като теб. :shock: Щом не искаш да подкрепяш играчите, ръководството и т.н., подкрепяй идеята,името Левски!
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 11:48

Хора не знам какво ви става, честно. Заради подобни разсъждения като вашите и държавата е на това деридже. Обичате отбора Левски, а сте се зарекли да страдате. Нищо хубаво няма да получите като подарък за вашата преданост към Левски. Защото това не е Левски. На Батков и компания не им пука, гледат да си изкарват парите... В моите очи вие сте просто едни зомбита и си заслужавате съдбата, ама напълно! Дано някои път се усетите в какво сте се превърнали и на какъв уродлив мутант симпатизирате....

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот Middlesbrough » 01 юли 2010 11:59

unist_gp написа:Хора не знам какво ви става, честно. Заради подобни разсъждения като вашите и държавата е на това деридже. Обичате отбора Левски, а сте се зарекли да страдате. Нищо хубаво няма да получите като подарък за вашата преданост към Левски. Защото това не е Левски. На Батков и компания не им пука, гледат да си изкарват парите... В моите очи вие сте просто едни зомбита и си заслужавате съдбата, ама напълно! Дано някои път се усетите в какво сте се превърнали и на какъв уродлив мутант симпатизирате....

на теб кво ти става ?!!??!?!?!?


Офтопик:

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 12:11

няма смисъл да го дискутираме повече. аз имам 3 фланелки на Левски, но повече няма да дам нито стотинка на батков и компания. нещо повече видя ли на улицата батков или гонзю ще им кажа в очите какво мисля за тях.
на вас като ви харесва сегашното положение, ок. радвайте се, и батков се радва на такива като вас. ако не бяха и такива като вас, и гонзю нямаше как от един прост-чалгар-циганин, който се чудеше на коя чалгаджийка да ........,да се взема насериозно като мениджер на футболна институция без да прочел една буква, без да има лиценз (няма и да има скоро).
приятни моменти с ФК Батков занапред! в моите очи вие не сте фенове на Левски, а сте поклонници на спорната личност Батков. радвайте му се, той печели на ваш гръб, но това не е много важно. до като има хора с мислене като вашето, много неща в България няма да бъдат наред.

Потребителски аватар
NFB_Bgfen
Мнения: 538
Регистриран на: 05 сеп 2008 12:01
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот NFB_Bgfen » 01 юли 2010 13:18

unist_gp написа:няма смисъл да го дискутираме повече. аз имам 3 фланелки на Левски, но повече няма да дам нито стотинка на батков и компания. нещо повече видя ли на улицата батков или гонзю ще им кажа в очите какво мисля за тях.
на вас като ви харесва сегашното положение, ок. радвайте се, и батков се радва на такива като вас. ако не бяха и такива като вас, и гонзю нямаше как от един прост-чалгар-циганин, който се чудеше на коя чалгаджийка да ........,да се взема насериозно като мениджер на футболна институция без да прочел една буква, без да има лиценз (няма и да има скоро).
приятни моменти с ФК Батков занапред! в моите очи вие не сте фенове на Левски, а сте поклонници на спорната личност Батков. радвайте му се, той печели на ваш гръб, но това не е много важно. до като има хора с мислене като вашето, много неща в България няма да бъдат наред.

Добре кой те кара да подкрепяш Левски като неискаш недей подкрепяй си Скрита Сила Мъдрево.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
unist_gp
Мнения: 4293
Регистриран на: 14 юни 2008 21:50
Skype: unist_gp
Местоположение: ONA
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот unist_gp » 01 юли 2010 13:27

именно, ще подкрепям Дъдолк или Гревенмахер. като истински левскар няма да дам и е една секунда спокойствие на батков и компания .... евала на феновете на Ботев, те може да ви обяснят какво ви чака този сезон...

levski_777
Мнения: 458
Регистриран на: 04 мар 2009 18:58
Контакти:

Re: Дъндалк-Гревенмахер

Мнениеот levski_777 » 01 юли 2010 17:28

unist_gp написа:кой отбор подкрепяш? подрепяш някакви далавери, за да може батков да си издържа вестника и картинг хобито на сина си ли? и аз бях от Левски, но след цирка с головете, които пусна георги Петков ми се повръща. ЛЕВСКИ не съествува, има ФК Батков

Просто спри да пишеш!!!
Бил си от Левски.. значи не си бил ИСТИНСКИ ЛЕВСКАР щом си се отказал.. ти явно не знаеш какво е да си ЛЕВСКАР няма и да разбереш като гледам.. проблема си е твой!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта