Левски: Всекидневно мрънкане

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще се оправим

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14387
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот damyanov1963 » 19 юни 2019 10:21

Когато отбора ти 10 години повтаря едни и същи грешки, с които ни докарва мъки и унижения, трябва да го хвалим ли?
И защо мрънкачите да сме виновни за това, а не тия с хвалебствията, които по тоя начин го поощряват?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот LoveAndPeace » 19 юни 2019 11:05

Тъй наречените "мрънкачи" , мрънкахме срещу дедо ви Роси след финала за КБ. Нещата бяха 50 на 50 да остане или да хваща пътя......отличниците и феновете на декларациите му удариха една рамо и остана. Е всички знаем какво последва - Вадуц , седалки , домакинства наказание и т.н.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот ЕМИЛ » 19 юни 2019 11:11

Тоя Амбарцумян едно време ходеше с агитката на Ботев да се бие сега ще тренира в Левски .Е нЕма как да го приема

Вън

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4001
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Странджата » 19 юни 2019 13:02

Левски не е наш, ние сме на Левски. Може за всеки един от нас да е всичко, но всеки от нас за Левски е нещо много малко повече от нищо. Затова е нужно единство и подкрепа - за да сме всички, иначе сме без значение или със значение негативно.
Словесната агресия води и до пряка. Резултатите ги виждаме и изстрадваме. Да мислим, че с агресията си променяме нещата значи да сме анархисти - искаме да рушим, защото сме против, но не и да градим, защото за градежа иска се иска труд, постоянство и себеотрицание.
Да наричаш абразурщици тези, които са пожертвали личното си его, потиснали ли са недоволството си заради надеждата, не е най-градивното според мене. Недоволството и нехаресването е право на всеки, няма никой щастлив от това, което е Левски не от днес, но сме останали левскари, защото сме се подкрепяли с надежда, а не с отрицание, с лепене на прякори и квалификации. Показа го как се прави Ивков - много неща не го радват, но казва - има си ръководство, има си клуб, не обвинява и не обижда и не обругава, а се смирява.
За това Тодор е създал тази тема - с мисълта, че иронията му ще ни поотрезви малко.
Между другото свалям шапка на онзи, който сподели какво е научил за нашите евентуални противници. Надявам се, че не е съм само аз, който влиза тук с надеждата, че ще научи нещо по-различно от онова, което бълват медиите, че ще спаси от езика на омразата, който властва в нашия национален дискурс. Надявам се, защото мисля, че Левски е любов. Но явно, както каза тука един прозорлив, мисленето не е моята силна страна ...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот metodito » 19 юни 2019 13:19

Странджата написа:Левски не е наш, ние сме на Левски. Може за всеки един от нас да е всичко, но всеки от нас за Левски е нещо много малко повече от нищо. Затова е нужно единство и подкрепа - за да сме всички, иначе сме без значение или със значение негативно.
Словесната агресия води и до пряка. Резултатите ги виждаме и изстрадваме. Да мислим, че с агресията си променяме нещата значи да сме анархисти - искаме да рушим, защото сме против, но не и да градим, защото за градежа иска се иска труд, постоянство и себеотрицание.
Да наричаш абразурщици тези, които са пожертвали личното си его, потиснали ли са недоволството си заради надеждата, не е най-градивното според мене. Недоволството и нехаресването е право на всеки, няма никой щастлив от това, което е Левски не от днес, но сме останали левскари, защото сме се подкрепяли с надежда, а не с отрицание, с лепене на прякори и квалификации. Показа го как се прави Ивков - много неща не го радват, но казва - има си ръководство, има си клуб, не обвинява и не обижда и не обругава, а се смирява.
За това Тодор е създал тази тема - с мисълта, че иронията му ще ни поотрезви малко.
Между другото свалям шапка на онзи, който сподели какво е научил за нашите евентуални противници. Надявам се, че не е съм само аз, който влиза тук с надеждата, че ще научи нещо по-различно от онова, което бълват медиите, че ще спаси от езика на омразата, който властва в нашия национален дискурс. Надявам се, защото мисля, че Левски е любов. Но явно, както каза тука един прозорлив, мисленето не е моята силна страна ...

Харесвам позитивизма ти, Странджа, но нещата са по-различни. И не смятам, че темата е създадена с чувство за хумор. Да изразяваш позицията си, критиката си, е най-нормалното нещо. "Мрънкане" е обида, ок? Аз чакам темата за възхваляване на ръководството, която трябваше да се появи още при миналото ръководство. Има една фенска общност, която мисли под строй и ...неверниците се гонят с партиен билет, но това не е ставало тук преди. И двамата не сме се регистрирали вчера и го знаеш.

Лично аз, спазвам линията си на поведение да съм благосклонен към грешки на играчи и особено на младите. И няма да се съглася с това да бъдат плюти и обиждани. Склонен съм да съм и по-мек към треньорите и конкретно - в последните две години смятам, че имаше ТРИМА треньори (за ДВЕ години), към които, ако беше подходено по различен начин от страна на ръководството, ние щяхме да излезем от кризата(говоря за Гошо Дерменджиев, Славиша и Роси) - това не означава титли, купи и ШЛ - говоря за нормализиране, защото "Левски" е в ненормално състояние. Но в едно няма да отстъпя и не съм благосклонен да им прощавам... грешките на т.нар. ръководство (не е сигурно, че са грешки. В някои от тези "грешки" няма логика да са случайни). Говоря за тези отгоре.

П.С. Абе, онези фенове, които издигнаха транспарант във Виляреал "Батков вън", и те са били "мрънкачи", нали?

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2019 14:14

LoveAndPeace написа:Тъй наречените "мрънкачи" , мрънкахме срещу дедо ви Роси след финала за КБ. Нещата бяха 50 на 50 да остане или да хваща пътя......отличниците и феновете на декларациите му удариха една рамо и остана. Е всички знаем какво последва - Вадуц , седалки , домакинства наказание и т.н.

Да... И с неговите наследници, които УЖ щяха да мачкат с тия играчи ( нали само италианеца беше причина да не играем като Ливърпул и Барса ) имаме 2 т. повече от миналата година. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4001
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане - за Методито

Мнениеот Странджата » 19 юни 2019 14:45

Методи, понеже ти си май най-активният във форумите на Левски, ще ти отговоря, но предварително заявявам, че няма да споря с тебе. Само ще се опитам да очертая разлики. Приликите са ясни – и двамата мислим доброто на Левски, понеже сме левскари.
Виждам, че навярно съзнателно си писал за играчи и треньори, а си подминал ръководството. А спрямо него, според мене, не винаги си етичен. Не е казано, че трябва да го подкрепяш, но докато е начело на любимия клуб, според мене, не трябва да се обругава и подиграва. Защото - съгласи се, то е лицето на клуба, не е само отборът, а и образа на самия отбор зависи от него.
Не искам да анализирам стилистиката на Павел Колев. Не е мястото тука. Ако желаеш, с удоволствие бих го направил на лични. Само ще обърна внимание на едно – на разликата във видовите (аспектни) глаголи. Тя е, че едните означават процес, а процесът трае, а другите – събитие – събитието има начало и край. Когато нещо има край, то не принадлежи на действителността, затова и свършените глаголи нямат самостойно сегашно време. Да кажеш борим се, не означава, че си се вече преборил. Да кажеш – ще се преборим е израз на увереност, но не и на реалност, защото бъдещето време не е реално, то е модално. Така че борим се може да бъде оспорвано само от гледна точка на това, дали е налице борба, а не дали е налице победа. Ако така четеш думите, ще намериш много малко еднозначни, а речникът на администратора не предпочита еднозначността или пък обвива еднозначността в такава обвивка, че да е трудно да я откриеш. Такъв е социолингвистичния код, с който си служи администраторът. Той на мене и на тебе не ни допада, защото ние не сме администратори и имаме друга гледна точка.
Освен това ръководството не ръководи – то следва указанията на собственика (собствениците). Ръководството има за задача да реализира техните желания и възможности – то е за това, то е служещо. Но не са служители в смисъла на делегирани от нас изпълнители на наша воля. Нашата воля може да е само коректив, ако някой има нужда да я зачита.
Стана малко дълго и навярно досадно, затова спирам. Ако искаш, пиши ми на лични.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4001
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане - за Методито

Мнениеот Странджата » 19 юни 2019 14:55

...
Последна промяна от Странджата на 19 юни 2019 16:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Kris_men2000 » 19 юни 2019 15:05

Днес станах накриво и си търся изкупителна жертва която да оплюя яко за да ми олекне.Трябва ми виновник за това , че не съм на кеф.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Kris_men2000 » 19 юни 2019 15:07

Ба ти и скапаното ръководство е това на Левски.И днес няма 15 нови.Е то вече не се трае.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], TristaNNN и 38 госта