Станислав Костов - фен тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот reddevil80 » 25 апр 2019 23:24

Станислав Костов израсна в Пирин при последният си престой там. С Даниел Младенов правиха луди мачове и страхотни изпълнения. Тогава още си мислих, че който от грандовете го вземе няма да сгреши, а те взеха че го взеха и накрая се доказа. Успех му пожелавам и дано има късмет, ако остане в Левски с по-добри футболисти, че днес няма кой да му подава и сам трябва да си изработва головете. Първият полусезон, колкото и да беше мързелив Обертан, поне успяваше да му подава от време на време и да вкара бая голове, но сега просто няма други футболисти в Левски.
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 26 апр 2019 08:24

Captain Stottlemeyer написа:Колкото "финно" се пише с двойно "н", толкова и Станислав Костов е "фин нападател". Играч от средна класа, който е много, ама мно-о-го далеч от класата на онези велики нападатели на "Левски" от миналото, с които да го сравняваш е меко казано кощунство! Все пак, при сегашното дередже на отбора, а и на клетото ни футболно първенство като цяло, Костов си е направо "екстра класа"!... 8-)
П.П. Нищо лично към автора на темата и към Станислав Костов - и двамата са ми симпатични, но истината ми е по-скъпа... ;)

Аз визирах гола му с/у Ч. Море, когато премина защитника с финес и мушна технично топката покрай вратаря в близкия ъгъл и гредата му в последния мач, след рейда и силния далечен удар, които ме изкефиха, понеже такива изпълнения не бях гледал с години от Левскари. Е как да не ми напомнят добрите стари времена?
[offtopic]Финно ми е по-благозвучно от фино[/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9421
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот mikata » 26 апр 2019 08:41

Дано вземем добри пари за него лятото при добрия сезон който направи.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот vratar4eto » 26 апр 2019 09:05

За всички е ясно, че не е нападателя-мечта. Но за "майсторската" ни група е повече от класен нападател. Смея да твърдя, че се оказа по-полезен от разни прехвалени звезди еднодневки, минали през родната А група, получаващи много повече пари и медийно внимание.
Момчето изживява своята мечта и се раздава на 100%, с което без излишен блясък реши поредица мачове. Ако играеше с бяла, оранжева, зелена или червена фланелка медиите щяха да го обявят за Бог, след толкова много голове, и щеше да е несменяем титуляр за националния. Но може би така е по-добре.
Нека продължават да не го викат в националния, а той да пълни мрежите в А група, както досега ;)

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот reddevil80 » 26 апр 2019 22:29

Captain Stottlemeyer написа:Колкото "финно" се пише с двойно "н", толкова и Станислав Костов е "фин нападател". Играч от средна класа, който е много, ама мно-о-го далеч от класата на онези велики нападатели на "Левски" от миналото, с които да го сравняваш е меко казано кощунство! Все пак, при сегашното дередже на отбора, а и на клетото ни футболно първенство като цяло, Костов си е направо "екстра класа"!... 8-)
П.П. Нищо лично към автора на темата и към Станислав Костов - и двамата са ми симпатични, но истината ми е по-скъпа... ;)


нищо не ти е скъпо! Явно и ти си бил достатъчно късоглед, и все още трудно проумяваш класата на Костов.
Кощунство е да сравняваш Мариани и Кабрал с П.Гетов, Илиян Илиев и компания, все национали играеха в Левски тогава. Не мога да бъда сигурен, при наличие на такива съотборници, дали Костов нямаше да има 40 гола до сега, цяло чудо е че мина и 20 с тези съотборници.
Доста глупав спор и сравнение. Факт е че Костов е достатъчно добър нападател, който обезсмисля лудите пари за заплати, които се дават на посредствените чужденци в отбора.
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 26 апр 2019 22:35

Отбеляза, но 1 птичка пролет не прави и пак загубихме.
Левски завинаги в моето сърце![

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот reddevil80 » 26 апр 2019 22:50

Sisi 1914 написа:Отбеляза, но 1 птичка пролет не прави и пак загубихме.

и не само, ами се нагърбва да изнася топката в нападение макар и да прекалява като от центъра тръгва да се лъже с по трима противника, но явно това е единственото което може да направи за да изнесе топката, при наличие на такива отчайващи съотборници.

За да има силен Левски, както в онези години, с онези велики нападатели, Левски трябва да събира всички млади най-добри БГ футболисти, а те в момента играят кой в Ботев, в Черно Море, пръснати по отборите и не получават достатъчно шансове дори заради други наемници със съмнителни качества. В Левски играят същите наемници, които въобще не им пука за Левски, важното е заплатата да си върви. Нганиони, който направи добри мачове в началото, онзи ден няма да се учудя ако е играл симулативно ... и на резервната скамейка заплатата си върви
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 27 апр 2019 18:16

reddevil80 написа:
Sisi 1914 написа:Отбеляза, но 1 птичка пролет не прави и пак загубихме.

и не само, ами се нагърбва да изнася топката в нападение макар и да прекалява като от центъра тръгва да се лъже с по трима противника, но явно това е единственото което може да направи за да изнесе топката, при наличие на такива отчайващи съотборници.

За да има силен Левски, както в онези години, с онези велики нападатели, Левски трябва да събира всички млади най-добри БГ футболисти, а те в момента играят кой в Ботев, в Черно Море, пръснати по отборите и не получават достатъчно шансове дори заради други наемници със съмнителни качества. В Левски играят същите наемници, които въобще не им пука за Левски, важното е заплатата да си върви. Нганиони, който направи добри мачове в началото, онзи ден няма да се учудя ако е играл симулативно ... и на резервната скамейка заплатата си върви


И аз съм за бг футболисти, а не за чужденци, които им дреме само за заплатата.
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 28 апр 2019 10:45

Ето и един колега от отсрещния сектор със стряшкащото име "Червен дявол"( нищо лошо, уважавам всеки, който милее за отбора си), който дава обективна оценка за Костов. Не знам как ще ви прозвучи, но аз го сравнявам и с Гунди, който за мен си е повече офанзивен халф, отколкото център нападател. Повечето от головете му на " гюме" са с глава, а повечето от останалите, вкл. и асистенциите, са след рейдове от центъра. Който не вярва да си пусне репортажи от гола му на Уембли, гола му с/у Унгария на СП 66, даже тогава цялата унгарска защита заедно с вратаря им стояха, като хипнотизирани и го гледаха как се разхожда с топката и им го вкарва, единия от головете му с/у Бенфика в Лисабон след слалом от центъра, и головете и асистенциите с/у ЦСКА за 7:2.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/ Станислав Костов - фен тема

Мнениеот modor » 14 май 2019 16:15

Пуснах анкета!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта