КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот wilge » 01 фев 2019 13:28

TristaNNN написа:
metodito написа:Треньорската смяна по никое време беше огромна дивотия. Така че резултатите тук са без значение. А и не се знае кой остава, кой не. Нищо чудно някой от Белмондо, Кабрал или Давиде да поемат пътя. Може и Вашчук.

И на мен не ми е приятна смяната, но явно моделът с чуждестранни специалисти начело и скъпи играчи, около които да се гради отбора, не сработва при нас. :cry: Аз също няма да се учудя ако разкараме още някой иностранник, макар че засега уж няма такива изгледи, но да - резултатите в контрлите на този етап нямат абсолютно никакво значение, щото така или иначе Дерменджиев едва ли ще успее да изгради, каквото там е замислил, едва за 3 седмици.

Дивотия е защото бе закъсняла. След приключване на полусезона беше идеалния момент. Човек не може да е пълноценен ако главата му е в Прибалтика, а тялото на Балканите. Но по онова време всичко в Левски се правеше по "метода на Иванов- Вангелов". Сиреч, нищо да не се прави и нещата да вървят по инерция. Новият треньор трябваше да заведе отбора в Кипър.
Продължава да е висящо положението и с играчите с изтичащи договори. Напоследък за трансфер се спряга и Паулиньо. По- скоро двойникът му, истинският Паулиньо играеше под ръководството на Роси. Този в момента е като някаква евтина реплика.
Входящи трансфери е нормално да няма, тъй като договора на чичото от Пловдив е до края на сезона.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот metodito » 01 фев 2019 13:38

wilge написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:Треньорската смяна по никое време беше огромна дивотия. Така че резултатите тук са без значение. А и не се знае кой остава, кой не. Нищо чудно някой от Белмондо, Кабрал или Давиде да поемат пътя. Може и Вашчук.

И на мен не ми е приятна смяната, но явно моделът с чуждестранни специалисти начело и скъпи играчи, около които да се гради отбора, не сработва при нас. :cry: Аз също няма да се учудя ако разкараме още някой иностранник, макар че засега уж няма такива изгледи, но да - резултатите в контрлите на този етап нямат абсолютно никакво значение, щото така или иначе Дерменджиев едва ли ще успее да изгради, каквото там е замислил, едва за 3 седмици.

Дивотия е защото бе закъсняла. След приключване на полусезона беше идеалния момент. Човек не може да е пълноценен ако главата му е в Прибалтика, а тялото на Балканите. Но по онова време всичко в Левски се правеше по "метода на Иванов- Вангелов". Сиреч, нищо да не се прави и нещата да вървят по инерция. Новият треньор трябваше да заведе отбора в Кипър.
Продължава да е висящо положението и с играчите с изтичащи договори. Напоследък за трансфер се спряга и Паулиньо. По- скоро двойникът му, истинският Паулиньо играеше под ръководството на Роси. Този в момента е като някаква евтина реплика.
Входящи трансфери е нормално да няма, тъй като договора на чичото от Пловдив е до края на сезона.

Интересно ще ми е, ако Славиша се окаже, че няма да е треньор на Латвия, какви ще са коментарите.
Иначе, първо, той беше саботиран по позната схема. На сърбина едва ли са му непознати балканските футболни шефове какви са. Как е станало всичко, латвийската федерация, агента му, кой е осъществил контакт, кога, защо. И да, ако е имало такова нещо, е трябвало вратата му да бъде показана на мига! Или да бъде оставен да довърши сезона. А така - от краката за главата. И не мога да проумея защо Дерменджиев си слага главата в торбата? Шест месеца? Това изпитателен срок ли е? И след всичките неразбории и хаос, какво? На лято му казват, не се справи, чао? Абсолютно лаишка работа. И жалко за Дерменджиев. Ако пък вземе, че се справи, значи е магьосник.

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 фев 2019 13:43

metodito написа:И жалко за Дерменджиев. Ако пък вземе, че се справи, значи е магьосник.
Ако скоро не се сложи някакъв ред в Клуба, няма да се справи.
Човека обича да работи в чиста и ясна обстановка... Така да се продават основни играчи и в движение да им се търсят заместници, че после и позиции на терена на заместниците... Нема да стане.
Точно поради напрежение и некви игрички започнаха слабите му резултати, първо в Сливен, след това и в Разград.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот metodito » 01 фев 2019 13:53

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:И жалко за Дерменджиев. Ако пък вземе, че се справи, значи е магьосник.
Ако скоро не се сложи някакъв ред в Клуба, няма да се справи.
Човека обича да работи в чиста и ясна обстановка... Така да се продават основни играчи и в движение да им се търсят заместници, че после и позиции на терена на заместниците... Нема да стане.
Точно поради напрежение и некви игрички започнаха слабите му резултати, първо в Сливен, след това и в Разград.

Не съм му фен, принципно, но в случая му стискам палци да успее, не само като привърженик на "Левски", а и като човек, който му влиза в положението. Най-тъпо ще е ако вземе, че изгради нещо значимо и на лято го освободят. Именно той казват, че е създателят на Лудогорец и човек в сянка и при Съблечения и Стоев.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот balef » 01 фев 2019 18:28

Няма фен на Левски които да желае старши треньора ни да се провали. Но е много притеснително, че подготовката е вече към края а нямаме нито един нов футболист затова трябва да се форсират нещата - имаме постове на които трябва спешно да се търсят играчи. Ако трябва Павел Колев няма да спи и ще работи 24-часа за да се направят трансферите които иска чичо Гошо !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот W84me » 01 фев 2019 18:35

Пълна мъка.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот wilge » 02 фев 2019 10:54

metodito написа:...
Интересно ще ми е, ако Славиша се окаже, че няма да е треньор на Латвия, какви ще са коментарите.
Иначе, първо, той беше саботиран по позната схема. На сърбина едва ли са му непознати балканските футболни шефове какви са. Как е станало всичко, латвийската федерация, агента му, кой е осъществил контакт, кога, защо. И да, ако е имало такова нещо, е трябвало вратата му да бъде показана на мига! Или да бъде оставен да довърши сезона. А така - от краката за главата. И не мога да проумея защо Дерменджиев си слага главата в торбата? Шест месеца? Това изпитателен срок ли е? И след всичките неразбории и хаос, какво? На лято му казват, не се справи, чао? Абсолютно лаишка работа. И жалко за Дерменджиев. Ако пък вземе, че се справи, значи е магьосник.

Ако беше тиражирано само в българските медии можех да прием, че е в сила саботаж по познатата схема. За преговорите му четохме в медийте в Сърбия, Словения, Латвия. Имаше изказвания на президентът на футболната федерация на Латвия - Каспарс Горкш. Даже Ройтерс го съобщи: https://uk.reuters.com/article/uk-socce ... KKCN1PA1FO
Какво още? Саботаж ли? Не забравяй, че той е работил в тази страна и контактите си ги има. Хубаво щеше да му е с две заплати. Но не му се получи. За Дерменджиев се писаха много хвалебствия когато беше в помазания отбор. Не знам как се е представил в Казахтан, но сега ще е по- различно. Идва в разбит организационно клуб, без прозрачност, подводни камъни на всяка крачка, трудни за управление скъпоплатени чужденци, обезверени "юноши" (някои прехвърлили 20- та си година), без подкрепата на спортен директор зад себе си и не на последно място неустановена собственост. Нека опита. Нека се справи. Не бива до го освиркваме след първия неуспех. Няма как да му помогним, но поне да не му пречим. Нека маха скъпите звезди, те доказаха безполезността си на Герена. Като ще се мъчим да се задържим в шестицата нека да е с Живко Миланов, Валери Божинов, Мартин Райнов, Васко Панайотов и Боби Цонев. Тези имена се спрягаха в мрежата. Някои от тях сигурно ще дойдат. И като имам предвид класата на Холмар, Тиам, Рейш, евентуално (но малко вероятно) Кабрал и Яблонеца и ако върнат играта на Паулиньо при Роси, смятам че ще изградим приличен отбор. Време и търпение- това е необходимо на Левски.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот metodito » 02 фев 2019 11:00

wilge написа:Време и търпение- това е необходимо на Левски.

Така е. Надявам се Дерменджиев да го получи.


Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22965
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: КОНТРОЛА: Левски (София) - Урал (СССР) /02.02.2019/ 14:00

Мнениеот NOMER14 » 02 фев 2019 13:55

NOMER14 написа:дайте линк

вайбърът току-що ми каза, че го дават и по тв.левски


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта