ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Балкански Орел » 26 ное 2017 23:15

Ама те тия за какви се помислиха ? Какво като е имало фенове на Спартак в агитката на Локомотив ? Някакво нарушение има ли ? Че то по тая логика, утре могат да нахлуят и да кажат, че в другата агитка имало чернокож.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот puf-paf » 26 ное 2017 23:17

Мача няма какво да го коментирам;Ние сме безобразни и по- слаба продукция /говоря за поредица от мачове/ не съм виждал.Копаем дъното като клуб има раздор и между феновете, което се вижда и от посещението на стадиона много от нашите фенове не са на стадиона включително и аз .Преди години при такова нахлуване и при толкова полиция нямаше да може да се върнете ,това го знаете и надали щеше да се случи.Дебелия който се оказа руснак не знам какво е направил но не даде задна въпреки наобиколилите го.Човека който се хвърли срещу десет и нормално беше наритан на земята има топки колкото цялата ви агитка начело с онзи "лангур" с колана .Ако на всяка провокация се нахлува няма да остане жив по стадионите.
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22808
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот NOMER14 » 26 ное 2017 23:18

На какъв език са ги провокирали?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 26 ное 2017 23:19

puf-paf написа:Мача няма какво да го коментирам;Ние сме безобразни и по- слаба продукция /говоря за поредица от мачове/ не съм виждал..


Категорично не е вярно. Отбора ви с Акрапович играе пъти по-добре отколкото при Войната.
Просто нямате добри футболисти, иначе тоя ги реди добре.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот 1982 » 26 ное 2017 23:19

Цецо Чука написа:А, да и друго: на фона не днешното нахлуване усетихте ли как олекна смешния ви плач за Аквариума в Разград?
Другия път Киро направо ше ви настани у зоологическата градина.


И аз това си го помислих ....... сега Киро спокойно може и газови камери да построи в гостуващия сектор :mrgreen: :mrgreen: , и тия гък не могат да кажат, защото сами показаха, че не заслужават да бъдат третирани като бели хора.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот COVINI » 26 ное 2017 23:20

За пръв път чувам че делегата вика полицията ако има проблем с публиката,да не би той да им плаща заплатите?Трябва да има сериозно наказание за домакините след като решили да си спестят сумата за охрана,не може една малка група да идва до гостуващия сектор и да провокира хората в него.Представете си ако бяха тръгнали да хвърлят бомби и факли вътре какво щеше да стане,тук някои лица ако имат поне малко мозАк ще си изтрият глупостите и няма да пишат за неща които не разбират.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот delqnski47 » 26 ное 2017 23:23

Цецо Чука написа:Хаха, пореден мач, поредна декларация от ръководството.
Те жалните били провокирани СЪС СКАНДИРАНИЯ!!!

Добре бе, не ви ли е срам от собственото си ръководство,сами от себе си не ви ли е срам?!?!?


Ей затва в момента никой в България не ви харесва.

А, да и друго: на фона не днешното нахлуване усетихте ли как олекна смешния ви плач за Аквариума в Разград?
Другия път Киро направо ше ви настани у зоологическата градина.

Олекнала ти е главата.Спорът с аквариума,който такива като мене водим няма нищо общо със сигурността бе.Аман,едно и също повтаряте като гранитни мозъци.100 пъти ви се обясни,че не е проблема в това да се осигури сигурност на стадиона,а в това ДА НЕ СЕ дискриминират феновете на гостите!!!100 пъти ви се каза,че такъв аквариум в света няма и трябва да се премахне.Брех,баси гранитните мозъци има в тая страна.Могат да се направят поне 5 различни конструктивни решения,чрез които хем да не се дискриминират гостите,хем да има сигурност на стадиона,хем да е ПО-ЕВТИНО и икономично.ЦЯЛ свят знае как да се осигури сигурност,само Киро Домусчиев не знае и решил да направи 6-сто негово измислено и абсолютно нелепо решение и такива като тебе не мога да разбера как не го виждате колко нелепо е направено.Ама то от ''риби'' като тебе какво да очаква човек.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 26 ное 2017 23:26

delqnski47 написа:100 пъти ви се обясни,че не е проблема в това да се осигури сигурност на стадиона,а в това ДА НЕ СЕ дискриминират феновете на гостите!!!1


След днешния мач приятелю, вас изобщо нема да ви допуснат до стадиона, от съображения за сигурност, не знам кво не е ясно.

Изобщо, не е истина как сами се застреляхте в крака, след днешните дивотии, Киро е с напълно развързани ръце да ви третира ама ТОЧНО както си иска и никой не може копче да му каже.
Същото се отнася за всички останали собственици на отбори.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот delqnski47 » 26 ное 2017 23:30

Цецо Чука написа:
delqnski47 написа:100 пъти ви се обясни,че не е проблема в това да се осигури сигурност на стадиона,а в това ДА НЕ СЕ дискриминират феновете на гостите!!!1


След днешния мач приятелю, вас изобщо нема да ви допуснат до стадиона, от съображения за сигурност, не знам кво не е ясно.

Изобщо, не е истина как сами се застреляхте в крака, след днешните дивотии, Киро е с напълно развързани ръце да ви третира ама ТОЧНО както си иска и никой не може копче да ви каже.
Същото се отнася за всички останали собственици на отбори.

И я ми кажи,приятелю,щом като подкрепяш такова абсолютно авторитарно поведение,на следващия домакински мач на ЦСКА с Лудогорец на Армията,ако Гриша Ганчев ''загради'' феновете на Лудогорец със стюарди и полиция(под ''заграждане'' разбери жив кръг от хора около тях) и ги вкара на най-задния ред с извадени палки и щитове ти ще си съгласен ли с това ''съображение на сигурност''!?!?Може и с вас да го направи.Я ми кажи ти ще плескаш ли с ръце тогава.Е така като пратка за Еконт да ви върже.С едно голямо тиксо.Може и да ви запуши устите с парцали,за да не крякате много много.От ''съображения за сигурност'' да не плюете.Примерно.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ XVII кръг: Локо Пловдив - ЦСКА-София |26.11| 15:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 26 ное 2017 23:37

delqnski47 написа:ако Гриша Ганчев ''загради'' феновете на Лудогорец със стюарди и полиция(под ''заграждане'' разбери жив кръг от хора около тях) и ги вкара на най-задния ред с извадени палки и щитове ти ще си съгласен ли с това ''съображение на сигурност''!?!?Може и с вас да го направи.Я ми кажи ти ще плескаш ли с ръце тогава.Е така като пратка за Еконт да ви върже.С едно голямо тиксо.Може и да ви запуши устите с парцали,за да не крякате много много.От ''съображения за сигурност'' да не плюете.Примерно.



Добре, бе ти не усещаш ли че аргументацията ти е нелепа?
Феновете на Лудогорец доколкото знам никъде не са нахлули да се бият с местните, кое не е ясно?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта