Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2017 11:20

Red_Neck написа:
TristaNNN написа:
..... нашият мироглед е малко по-различен и се основава основно на ценности и морал, а не на тенекии и фалш


Ми не, не е морал на чужд гръб. С другия тиреец дискутирахме темата за припознаване, тирета, дългове и В Група, като в тази пъстра плетка вплетохме и моралния аспект. Ти реши да се включиш с безумни примери за Мъри, преходи, агенти и разни зам. министри така, че да си прокараш идейката. Е, браво, ама не ти се получи. Също така виждам, че искрено искаш да ни изхвърлят във В, но и тук ще си останеш само с мокрите сънища.

Мисля, че съм те цитирал съвсем коректно.
Не е нужно да се измъкваш ......
Няма как да твърдиш, че мирогледа ви се основава на ценности и морал. Обяснил съм ти вече защо.
Няма как да се самоопределяте за дисиденти, когато начело на клуба са били агент Високия, агент Тара, агент Николай, Спас шафьора и общински съветник Тонев ;) За какъв морал и ценности иде реч?

Цитирал си ме изключително некоректно, защото в разговор за припознаване и тирета, вплете разни агенти, така че да отклониш дискусията и да си прокараш идейката. "Автентичният" разговор касае нагласите изключително и само на феновете, като отделни човешки единици с глава на раменете и право на избор, а не клубни организационни дела, които не зависят пряко от същите тези отделни човешки единици. Ако си ме разбрал - добре, ако не - пак добре. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13816
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Red_Neck » 22 дек 2017 11:45

TristaNNN написа:
Red_Neck написа:
TristaNNN написа:
..... нашият мироглед е малко по-различен и се основава основно на ценности и морал, а не на тенекии и фалш


Ми не, не е морал на чужд гръб. С другия тиреец дискутирахме темата за припознаване, тирета, дългове и В Група, като в тази пъстра плетка вплетохме и моралния аспект. Ти реши да се включиш с безумни примери за Мъри, преходи, агенти и разни зам. министри така, че да си прокараш идейката. Е, браво, ама не ти се получи. Също така виждам, че искрено искаш да ни изхвърлят във В, но и тук ще си останеш само с мокрите сънища.

Мисля, че съм те цитирал съвсем коректно.
Не е нужно да се измъкваш ......
Няма как да твърдиш, че мирогледа ви се основава на ценности и морал. Обяснил съм ти вече защо.
Няма как да се самоопределяте за дисиденти, когато начело на клуба са били агент Високия, агент Тара, агент Николай, Спас шафьора и общински съветник Тонев ;) За какъв морал и ценности иде реч?

Цитирал си ме изключително некоректно, защото в разговор за припознаване и тирета, вплете разни агенти, така че да отклониш дискусията и да си прокараш идейката. "Автентичният" разговор касае нагласите изключително и само на феновете, като отделни човешки единици с глава на раменете и право на избор, а не клубни организационни дела, които не зависят пряко от същите тези отделни човешки единици. Ако си ме разбрал - добре, ако не - пак добре. ;)

Не прокарвам идейка, а ти доказвам с факти колко сте двулични!
Разбирам, че ти стана леко неудобно ..... Знам, че подуянци не обичате да чувате други мнения и в един друг раздел всичко отдавна щеше да замине в канала. ;)
Ти от каква позиция си позволяваш да съдиш т.нар. "тирейци"? Бил ли си поставен пред подобен избор?
Когато (и ако) бъдеш поставен в подобна ситуация, тогава ще можеш да ни обясниш на висок глас своя .... морален избор, защото към момента няма на каква фактологическа база да стъпиш.
Най-много обичам някой да ми говори за принципи и морал в бъдеще време.
Темата за мен е изчерпана, ... не ми се занимава с ченгета-дисиденти.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2017 12:01

Red_Neck написа:
TristaNNN написа:
Red_Neck написа:
TristaNNN написа:
..... нашият мироглед е малко по-различен и се основава основно на ценности и морал, а не на тенекии и фалш


Ми не, не е морал на чужд гръб. С другия тиреец дискутирахме темата за припознаване, тирета, дългове и В Група, като в тази пъстра плетка вплетохме и моралния аспект. Ти реши да се включиш с безумни примери за Мъри, преходи, агенти и разни зам. министри така, че да си прокараш идейката. Е, браво, ама не ти се получи. Също така виждам, че искрено искаш да ни изхвърлят във В, но и тук ще си останеш само с мокрите сънища.

Мисля, че съм те цитирал съвсем коректно.
Не е нужно да се измъкваш ......
Няма как да твърдиш, че мирогледа ви се основава на ценности и морал. Обяснил съм ти вече защо.
Няма как да се самоопределяте за дисиденти, когато начело на клуба са били агент Високия, агент Тара, агент Николай, Спас шафьора и общински съветник Тонев ;) За какъв морал и ценности иде реч?

Цитирал си ме изключително некоректно, защото в разговор за припознаване и тирета, вплете разни агенти, така че да отклониш дискусията и да си прокараш идейката. "Автентичният" разговор касае нагласите изключително и само на феновете, като отделни човешки единици с глава на раменете и право на избор, а не клубни организационни дела, които не зависят пряко от същите тези отделни човешки единици. Ако си ме разбрал - добре, ако не - пак добре. ;)

Не прокарвам идейка, а ти доказвам с факти колко сте двулични!
Разбирам, че ти стана леко неудобно ..... Знам, че подуянци не обичате да чувате други мнения и в един друг раздел всичко отдавна щеше да замине в канала. ;)
Ти от каква позиция си позволяваш да съдиш т.нар. "тирейци"? Бил ли си поставен пред подобен избор?
Когато (и ако) бъдеш поставен в подобна ситуация, тогава ще можеш да ни обясниш на висок глас своя .... морален избор, защото към момента няма на каква фактологическа база да стъпиш.
Най-много обичам някой да ми говори за принципи и морал в бъдеще време.
Темата за мен е изчерпана, ... не ми се занимава с ченгета-дисиденти.

В никакъв случай не ми е станало неудобно, просто нямаш нужния интелектуален потенциал, за да ме накараш да се почувствам така. ;) "Измъкваш се" и "Стана ти неудобно" също са похвати за дечурлигата, и те не ми минават. А опитите ти леко да подбутваш нещата в желаната от теб посока, ми доказват, че искаш да си прокараш идейката - ето това са ти фактите.
Сега, дай да се разберем и друго нещо - аз никого не съдя в този живот, а изказвам мнение така, както го правите и вие. За да имаш мнение, позиция и въобще някакъв сформиран мироглед, не е нужно да бъдеш обезателно поставен пред някакъв избор или житейска ситуация. Ако, примерно, знаеш че някой ден майка ти се разболее (да не дава Господ!) и те помоли за пари за лекарства и лечение и ти ще се отзовеш на мига, значи ли това, че трябва задължително да се разболее, за да имаш "фактологическа база да стъпиш", че да се види какво в действителност ще сториш? Май не, как мислиш? Толкова за принципите и моралните избори в живота, темата наистина се изчерпа.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: За събличането

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 25 дек 2017 01:34

fcw написа:Ивайло Петев го съблякоха позорно, само защото преди 100г. някъде бил казал, че е фен на ЦСКА. В същото време Букарев е юноша на ЦСКА, но си ходи добре облечен на Герена от дълго време. Случайност?

Некой не е платил на тия с белото по темата с Петев, затуй така!
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот niki.al » 25 дек 2017 20:36

Оранжевия Армеец ред нек току що се опита да ни убеди че е припознал Литекс защото нямал друг избор :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 28 дек 2017 15:05

След като по-рано днес Илиан Илиев пое Черно море, битката за шестото място ще стане доста интересна, като не вярвам Верея да останат там след оставащите 6 кръга до разцепването на 6-ца и 8-ца.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Едно по едно

Мнениеот tornadooo » 05 яну 2018 11:58

Чета си днес спортните новини и какво да видя, интервю с легендарния Бумал от ЦСКА-София. Много интересно четиво, препоръчвам ви го. За тези които са крайни наивници и още не са разбрали как Ганчев печелеше титли и как си управлява клубовете. Няма да е и последния Бумал с подобни признания, едно по едно нещата ще излязат. Знам че на много фенове на ЦСКА-София им се иска мутренските години да се върнат та шефа им да е в свои води, но ерата ябадабаду отмина. Както се казва рибата се вмирисва от към главата, вълкът козината си не мени и още много поговорки може да използваме за новосъздадения мелез който евротурнири ще гледа само по телевизията. Наистина жалко за истинските цесекари, не съжалявам тези които подкрепиха този мафиотски проект, които ходят и рушат стадионите, съжалявам истинските армейци.

kamilata3
Мнения: 695
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Едно по едно

Мнениеот kamilata3 » 05 яну 2018 13:01

Това ,че някой,някъде уж казал нещо ,прави ли го истина.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Едно по едно

Мнениеот 1palq4o1 » 05 яну 2018 13:31

tornadooo написа:Чета си днес спортните новини и какво да видя, интервю с легендарния Бумал от ЦСКА-София. Много интересно четиво, препоръчвам ви го. За тези които са крайни наивници и още не са разбрали как Ганчев печелеше титли и как си управлява клубовете. Няма да е и последния Бумал с подобни признания, едно по едно нещата ще излязат. Знам че на много фенове на ЦСКА-София им се иска мутренските години да се върнат та шефа им да е в свои води, но ерата ябадабаду отмина. Както се казва рибата се вмирисва от към главата, вълкът козината си не мени и още много поговорки може да използваме за новосъздадения мелез който евротурнири ще гледа само по телевизията. Наистина жалко за истинските цесекари, не съжалявам тези които подкрепиха този мафиотски проект, които ходят и рушат стадионите, съжалявам истинските армейци.



Дай линк, де!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Едно по едно

Мнениеот tornadooo » 05 яну 2018 13:39

1palq4o1 написа:
tornadooo написа:Чета си днес спортните новини и какво да видя, интервю с легендарния Бумал от ЦСКА-София. Много интересно четиво, препоръчвам ви го. За тези които са крайни наивници и още не са разбрали как Ганчев печелеше титли и как си управлява клубовете. Няма да е и последния Бумал с подобни признания, едно по едно нещата ще излязат. Знам че на много фенове на ЦСКА-София им се иска мутренските години да се върнат та шефа им да е в свои води, но ерата ябадабаду отмина. Както се казва рибата се вмирисва от към главата, вълкът козината си не мени и още много поговорки може да използваме за новосъздадения мелез който евротурнири ще гледа само по телевизията. Наистина жалко за истинските цесекари, не съжалявам тези които подкрепиха този мафиотски проект, които ходят и рушат стадионите, съжалявам истинските армейци.



Дай линк, де!

https://topsport.bg/bg-football/petrus- ... tbora.html


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта