Шампионска лига - сезон (2017/18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Tiberius » 12 апр 2018 18:54

Не разбирам защо се правят драми. Ако съдията беше пристрастен можеше съвсем спокойно да зачете гола на Иско и всичко свършваше за Юве. Нещо консперативните им теории издишат. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17390
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот slash1912 » 12 апр 2018 18:56

Оставям това тук.Първия мач е от неделя.И двете дузпи са чудни.Втория е от миналия сезон.Дузпата е в 93'
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T9HMU45XDeU[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sfU3ELZaxIc[/youtube]
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22816
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот NOMER14 » 12 апр 2018 19:13

tevez написа:За мен има дузпа.
А колко по-скандални дузпи са свирили за Юве в Италия... :shock:

...и в Белгия.

Blurred_lines
Мнения: 28
Регистриран на: 07 апр 2018 17:04
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Blurred_lines » 12 апр 2018 19:34

Феновете на Реал ми затвърждавате мнението, че сте мишоци.
Особено 2мата в точно този форум.
Когато ни биете като кучета както беше във вторник, предната седмица и във Кардиф идваме и ви поздравяваме. Даже на Роналдо му ръкопляскаха, нещо случвало му се на 3 стадиона - Бернабеу, Трафърд и Алваладе.
Ама когато Роналдо си проси дузпа цял мач и пада поне 4 пъти комично в наказателното поле, когато дузпата е много съмнителна, а Васкес е сгънал краката само като усети Бенатия, когато Бернабеу е в Meltdown, Рамос е почти на полето, а Алегри те разнищва с Лихтщайнер, Матюиди е "спрелия" Кедира и най-смешният английски глупак ти надува свирката, поне бъдете мъже и си признайте, че са ви помогнали.
Аз съм сигурен, че Сапиото щеше да реве, като одран, ако ни бяха свирили точно такава дузпа и нямаше да ми вади снимки на падналия играч. Аз съм сигурен, че има само два отбора, на които ще се даде такава дузпа в ШЛ - Реал Мадрид и Барселона.
Няма друг отбор, на който да се даде такава дузпа в такъв момент.
Конкретно Реал Мадрид от 3 години получават такова стабилно рамо, че не е реално. Kлането на Байерн отново на този стадион. Гол от засада срещу Атлетико на финала. Гол от засада срещу Атлетико за 1-0 в полуфинала. Еми когато ти помогнат в 2-3 натопорчени мача, няма как да не си доминант. Не отричам, че са по-добрият отбор, но нека да ни бият на терена, а не в канцелариите.
Барселона са абсолютна същата история и съм сигурен, че ако имаше още 4-5 минути съдията щеше да резне главата на Рома.
Нека феновете на Челси, Милан и Арсенал да припомнят за какво става реч.
Докато не се въведат видеоповторенията, подобни срамни мачове ще продължават да са факт.

Ако това на Васкез е дузпа, то моля ви отговорете ми това какво е по дяволите?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0sdYRfJSAQQ[/youtube]
#Деелянскипедерасталеале

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23736
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот paceto » 12 апр 2018 20:01

Ето направих gif-че на ситуацията за по голямо улеснение за гледане.
Мисля, че всеки може да види при първият контакт как Васкес бива изтласкан напред т.е. има бутане в гръб, което води до загубата на баланс на тялото, а следващият контакт е вече с високо вдигнатият крак пред гърдите му.

Изображение

CSKA69
Мнения: 4534
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 12 апр 2018 20:14

In other news Серхио Рамос ще бъде наказан и за първият полуфинален мач от Шампионската лига.. Причината - непозволеното му слизане от трибуните на Бернабеу до скамейката на Реал :lol: Що за идиотия :shock: :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2585
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот rmfan5 » 12 апр 2018 20:15

Blurred_lines написа:Феновете на Реал ми затвърждавате мнението, че сте мишоци.
Особено 2мата в точно този форум.
Когато ни биете като кучета както беше във вторник, предната седмица и във Кардиф идваме и ви поздравяваме. Даже на Роналдо му ръкопляскаха, нещо случвало му се на 3 стадиона - Бернабеу, Трафърд и Алваладе.
Ама когато Роналдо си проси дузпа цял мач и пада поне 4 пъти комично в наказателното поле, когато дузпата е много съмнителна, а Васкес е сгънал краката само като усети Бенатия, когато Бернабеу е в Meltdown, Рамос е почти на полето, а Алегри те разнищва с Лихтщайнер, Матюиди е "спрелия" Кедира и най-смешният английски глупак ти надува свирката, поне бъдете мъже и си признайте, че са ви помогнали.
Аз съм сигурен, че Сапиото щеше да реве, като одран, ако ни бяха свирили точно такава дузпа и нямаше да ми вади снимки на падналия играч. Аз съм сигурен, че има само два отбора, на които ще се даде такава дузпа в ШЛ - Реал Мадрид и Барселона.
Няма друг отбор, на който да се даде такава дузпа в такъв момент.
Конкретно Реал Мадрид от 3 години получават такова стабилно рамо, че не е реално. Kлането на Байерн отново на този стадион. Гол от засада срещу Атлетико на финала. Гол от засада срещу Атлетико за 1-0 в полуфинала. Еми когато ти помогнат в 2-3 натопорчени мача, няма как да не си доминант. Не отричам, че са по-добрият отбор, но нека да ни бият на терена, а не в канцелариите.
Барселона са абсолютна същата история и съм сигурен, че ако имаше още 4-5 минути съдията щеше да резне главата на Рома.
Нека феновете на Челси, Милан и Арсенал да припомнят за какво става реч.
Докато не се въведат видеоповторенията, подобни срамни мачове ще продължават да са факт.

Ако това на Васкез е дузпа, то моля ви отговорете ми това какво е по дяволите?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0sdYRfJSAQQ[/youtube]


Добре бе пич,до 0-3 бяхте много по-добрия отбор това никой не го отрича,най-лесно е да се храни рефера.
Освен фенове на Барса и Ювентус,повечето други твърдят че дузпа има.

И срещу Байерн,и Атлетико имаше ситуации в които Реал беше ощетен,ама това не те интересува нали...
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11085
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот Furious_Monk » 12 апр 2018 20:33

Заради това че не са ви свирили дузпа в друг мач, ще отречеш че е имало такава в този... :lol: Ръката на Бенатия няма никакво място върху тялото на Васкес.

Досега никъде не прочетох от специалистите, че не е трябвало да се свири защото е нямало нарушение... леко падане, не е трябвало в такъв мач да се дава, момента не е бил подходящ, такива единоборства се случвали често в наказателното поле, все такива справедливи аргументи.


Защо се отмени гола на Иско, ако се е търсело целенасочено подпиране? Идеален момент съдията да смени цялата ситуация на терена. За тези мм, дори и безумно търсещ конфронтация човек няма за какво да се хване. Някак си се получава противоречие. Първо головете срещу Байерн, сега отменения такъв срещу вас.

Не сте в позицията на Байерн и не сте в тази на ПСЖ от първия мач. Този мач не влиза в тази графа. Огромното желание да си в такава позиция ли е мъжкарското? В случая съдията не ви ощети, просто не ви удари едно рамо в тази ситуация, а можеше да го направи и никой нищо нямаше да му каже.

А това колко е лесно да си доминант, все едно някой фен на Наполи или Рома говори за Ювентус. Същите неща приказваш, с което по един доста извратен начин се съгласяваш и с опозицията ви във вътрешния шампионат.

П.П

Паце, точно за изблъскването става дума. Другото вече не е нарушение, ако ръката не бе върху тялото на Васкес, никаква дузпа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

CSKA69
Мнения: 4534
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот CSKA69 » 12 апр 2018 20:48

Furious_Monk написа:Заради това че не са ви свирили дузпа в друг мач, ще отречеш че е имало такава в този... :lol: Ръката на Бенатия няма никакво място върху тялото на Васкес.

Досега никъде не прочетох от специалистите, че не е трябвало да се свири защото е нямало нарушение... леко падане, не е трябвало в такъв мач да се дава, момента не е бил подходящ, такива единоборства се случвали често в наказателното поле, все такива справедливи аргументи.


Защо се отмени гола на Иско, ако се е търсело целенасочено подпиране? Идеален момент съдията да смени цялата ситуация на терена. За тези мм, дори и безумно търсещ конфронтация човек няма за какво да се хване. Някак си се получава противоречие. Първо головете срещу Байерн, сега отменения такъв срещу вас.

Не сте в позицията на Байерн и не сте в тази на ПСЖ от първия мач. Този мач не влиза в тази графа. Огромното желание да си в такава позиция ли е мъжкарското? В случая съдията не ви ощети, просто не ви удари едно рамо в тази ситуация, а можеше да го направи и никой нищо нямаше да му каже.

А това колко е лесно да си доминант, все едно някой фен на Наполи или Рома говори за Ювентус. Същите неща приказваш, с което по един доста извратен начин се съгласяваш и с опозицията ви във вътрешния шампионат.

П.П

Паце, точно за изблъскването става дума. Другото вече не е нарушение, ако ръката не бе върху тялото на Васкес, никаква дузпа.




ОГРОМЕН пост, монк, няма какво повече да се каже по темата :!: :idea: ;) :arrow: Напред към 13-тата 8-)
Изображение

Изображение

nghcvth
Мнения: 3562
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Шампионска лига - сезон (2017/18)

Мнениеот nghcvth » 12 апр 2018 20:49

Хубаво, приемаме че има дузпа. А Роналдо какво трябваше да получи за симулациите си?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта