Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Sole » 12 фев 2015 17:43

Изводът след контролите е,че въпросът за вратарския пост и десен бек продължава да виси със страшна сила.

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Vladislav » 12 фев 2015 18:19

Китанов е н път да се оправи. Ти как виждаш нещата да дойде някой класен вратар и да стои резерва. В това отношение Илко имаше доза късмет, но явно видя накъде отиват нещата и... . Десен бек понеже имахме на световно ниво затова тъгуваш сигурно. Заради това диване Сашо и глупостите му загубихме маса важни точки, като най- пресния пример е мача с Литекс. Станчев ще се справи и освен всичко не е така рисков. освен това дойде и Кулибали, който може да застане навсякъде. Кольо си знае работата- щом от Танко, Бачев и Мишо направи желязна защита значи и сега ще стане.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 12 фев 2015 21:15

Vladislav написа:Китанов е н път да се оправи. Ти как виждаш нещата да дойде някой класен вратар и да стои резерва. В това отношение Илко имаше доза късмет, но явно видя накъде отиват нещата и... . Десен бек понеже имахме на световно ниво затова тъгуваш сигурно. Заради това диване Сашо и глупостите му загубихме маса важни точки, като най- пресния пример е мача с Литекс. Станчев ще се справи и освен всичко не е така рисков. освен това дойде и Кулибали, който може да застане навсякъде. Кольо си знае работата- щом от Танко, Бачев и Мишо направи желязна защита значи и сега ще стане.

Ние досега нямахме истински десен бек,а халф бек,който даже и не можеше да играе като такъв/нищо лошо за Сашко,стараеше се много,сърцат и борбен играч,просто нямаше достатъчно класа/.Станчев от друга страна изглежда по спокоен и уверен,по добре се пласира,но при него лошият му късмет го прави голмайстор на противниците ни.Сега очаквам следващият ход на Кольо-поредният опорен халф/Паланков/,на бека като Мишо едно време.Може и да се получи,знае ли човек?Защото Кулибали би бил много по полезен на позицията опорен халф,влизайки в ролята на централен защитник когато се наложи.За нашият отбор Кулибали ще е нещо като Матеус едно време,когато започна основно да играе като ЦЗ изнасящ топката като плеймейкър.Това очаквам да видим и си мисля че ще е скоро.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ticha i vladislav » 13 фев 2015 09:23

Готвача написа:
Vladislav написа:Китанов е н път да се оправи. Ти как виждаш нещата да дойде някой класен вратар и да стои резерва. В това отношение Илко имаше доза късмет, но явно видя накъде отиват нещата и... . Десен бек понеже имахме на световно ниво затова тъгуваш сигурно. Заради това диване Сашо и глупостите му загубихме маса важни точки, като най- пресния пример е мача с Литекс. Станчев ще се справи и освен всичко не е така рисков. освен това дойде и Кулибали, който може да застане навсякъде. Кольо си знае работата- щом от Танко, Бачев и Мишо направи желязна защита значи и сега ще стане.

Ние досега нямахме истински десен бек,а халф бек,който даже и не можеше да играе като такъв/нищо лошо за Сашко,стараеше се много,сърцат и борбен играч,просто нямаше достатъчно класа/.Станчев от друга страна изглежда по спокоен и уверен,по добре се пласира,но при него лошият му късмет го прави голмайстор на противниците ни.Сега очаквам следващият ход на Кольо-поредният опорен халф/Паланков/,на бека като Мишо едно време.Може и да се получи,знае ли човек?Защото Кулибали би бил много по полезен на позицията опорен халф,влизайки в ролята на централен защитник когато се наложи.За нашият отбор Кулибали ще е нещо като Матеус едно време,когато започна основно да играе като ЦЗ изнасящ топката като плеймейкър.Това очаквам да видим и си мисля че ще е скоро.

Сравнението между Кулибали и Матеус ми оправи настроението тази сутрин,благодаря сърдечно!
Черно море-първият шампион по футбол в България

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот КироВарна » 13 фев 2015 10:14

ticha i vladislav написа:
Готвача написа:
Vladislav написа:Китанов е н път да се оправи. Ти как виждаш нещата да дойде някой класен вратар и да стои резерва. В това отношение Илко имаше доза късмет, но явно видя накъде отиват нещата и... . Десен бек понеже имахме на световно ниво затова тъгуваш сигурно. Заради това диване Сашо и глупостите му загубихме маса важни точки, като най- пресния пример е мача с Литекс. Станчев ще се справи и освен всичко не е така рисков. освен това дойде и Кулибали, който може да застане навсякъде. Кольо си знае работата- щом от Танко, Бачев и Мишо направи желязна защита значи и сега ще стане.

Ние досега нямахме истински десен бек,а халф бек,който даже и не можеше да играе като такъв/нищо лошо за Сашко,стараеше се много,сърцат и борбен играч,просто нямаше достатъчно класа/.Станчев от друга страна изглежда по спокоен и уверен,по добре се пласира,но при него лошият му късмет го прави голмайстор на противниците ни.Сега очаквам следващият ход на Кольо-поредният опорен халф/Паланков/,на бека като Мишо едно време.Може и да се получи,знае ли човек?Защото Кулибали би бил много по полезен на позицията опорен халф,влизайки в ролята на централен защитник когато се наложи.За нашият отбор Кулибали ще е нещо като Матеус едно време,когато започна основно да играе като ЦЗ изнасящ топката като плеймейкър.Това очаквам да видим и си мисля че ще е скоро.

Сравнението между Кулибали и Матеус ми оправи настроението тази сутрин,благодаря сърдечно!

Сравнение между Матеус и Кулибали е много трудно да се прави.Матеус е по бледичък и по често се жени!Както по-горе беше казано,приличат си само по стил на игра!А ако трябва да съм сериозен,аз поддържам идеята за преквалифициране на опорен халф в десен бек....но не Паланков,а именно Кулибали!По бърз и по подвижен е.А мястото пред защитата,мисля че е резервирано за Стенио!Той се представя там блестящо!Защо да разваляме готовата работа?По темата за десния бек,ми е интересно,защо нашите не се поинтересуваха от Шоко?Когато го освободиха от Лудогорец.Толкова време е бил без отбор.ЦСКА го прилапаха.

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Vladislav » 13 фев 2015 12:01

Паланков е сякаш тромавичък за десен бек. Кулибали не си спомням да съм го гледал да играе бек, но ще видим. За типичен бек е висок. От друга страна нашата схема на игра е уникална и всичко може да се очаква. Според мен имаме достатъчно футболисти и като количество и като качество. Най- важното е всички да са здрави и Кольо да има варианти. Най- важният ни мач очевидно ще е с Локо Сф, но преди това трябва да бием Славия. А това няма да е никак лесно. Във Варна с тях играем трудно, а и те по принцип са си крив отбор.

Sole
Мнения: 4563
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Sole » 13 фев 2015 18:18

Последната контрола на Черно море е утре с Добруджа
posted 2015/02/13 / No Comments
Черно море ще приключи финалния етап от зимната си подготовка с контрола срещу 6-ия във 2-ия ни ешелон Добруджа . Спарингът е утре от 13 ч на стадион Младост във Варна, като в нея наставникът на моряците Никола Спасов ще използва различни тактически варианти срещу добричлии. Със сигурност проверката по различни причини ще пропуснат Георги Божилов, Георги Китанов, Даниел Георгиев и Стенио дос Сантос. Следващата събота на 21 февруари от 13 ч варненци приемат на ста
дион Тича Локомотив ГО в първи ¼ мач от турнира за купата на страната, а първата им среща от пролетния дял на шампионата в А ПФГ е отново в морската ни столица, на 27 февруари /петък/ , от 14.30 срещу Славия . Преди това на 18 февруари в курортния комплекс Албена дублиращия тим на моряците подсилен с няколко играчи от мъжкия отбор ще срещне в контролна среща елитния молдовски тим Динамо Ауто.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 14 фев 2015 07:58

Vladislav написа:Паланков е сякаш тромавичък за десен бек. Кулибали не си спомням да съм го гледал да играе бек, но ще видим. За типичен бек е висок. От друга страна нашата схема на игра е уникална и всичко може да се очаква. Според мен имаме достатъчно футболисти и като количество и като качество. Най- важното е всички да са здрави и Кольо да има варианти. Най- важният ни мач очевидно ще е с Локо Сф, но преди това трябва да бием Славия. А това няма да е никак лесно. Във Варна с тях играем трудно, а и те по принцип са си крив отбор.

Най трудното нещо за промяна в даден човек е начина на мислене.В тази връзка искам да ви попитам,колко пъргав и бърз беше Мишо Лазаров,когато го поставиха на десният бек.И дали някой си спомня,как една черна перла/дали не беше Гара/на един мач на Тича,го настигна след като изоставаше с около 30 метра.Според мен не е въпроса колко е бърз,а как си затваря пространствата.Другото е дали би паснал такъв играч на точно тази схема,но поради липса на чист бек,трябва да се оправяме с наличното.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот black sea » 14 фев 2015 08:51

Най-важни са резултатите. На първо време, ако отстраним Локо ГО и спечелим трите мача за първенство - всичко ще е наред и няма да има недоволни. Ако се издъним, ще започнем феновете да мърморим, което ще си е напълно нормално и логично.
Отбора е сравнително добър, като за нашите си стандарти. Засега пълно доверие към бат Кольо и дано да не се провалим, защото при тези смешни отбори в България, едно оставане извън първите шест ще си е провал отвсякъде.
Селекцията си е прилична, но уточнявам като за без пари. Аз лично имам притеснения относно вратарския пост и липсата на типичен десен бек, но времето и резултатите ще покажат...

Vladislav
Мнения: 1605
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Vladislav » 14 фев 2015 08:58

Няма за какво да мърморим си мисля. След този отчайващ старт на първенството, трагичната ни игра, немалкото контузии... едва ли някой си е мислил че в момента ще имаме шанс да се борим за нещо различно от спасение. Ако не беше онзи малшанс срещу Литекс положението щеше да е даже по- скоро оптимистично. Също и ако ни бяха дали онази кристална дузпа срещу Левски с която ставаше 2:0 и при три наши победи до края те нямаше как да ни изпреварят... Както и да е... минало заминало.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта