Левски: Селекция и лятна подготовка 2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Svetlio
Мнения: 940
Регистриран на: 27 мар 2008 17:39
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Svetlio » 26 май 2013 13:34

Прохазка и Жоао Силва за мен определено са разочарования, не съм убеден,че заслужават още 1 сезон на Герена. Лошо впечатление ми прави и завършващия удар на някои от играчите - Гари Родригес е бърз, пробива, но ударът му често е много нещастен и слаб и трябва много да работи за да го подобри. Мюлдер въпреки че е защитник също вчера ме напуши на смях като го видях как ритна топката към вратата. Рамос - в никакъв случай да не клякат пред исканията му за драстично увеличение на заплатата, не го заслужава, и сега е един от най-скъпоплатените така или иначе. Истината е,че трябва много, много работа. Иска ми се и да виждам по-често в игра Антонио Вутов,братята Цоневи и други таланти от школата, а не само да търкат пейката. Имахме достатъчно други надежди, които с години ги водихме бъдещи звезди, а какво стана с тях-нищо(пример-Лъчо Балтанов).

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Sisi 1914 » 26 май 2013 13:40

Гари задължително трябва да остане!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот zlatan » 26 май 2013 13:47

тежки дни идат на Герена в това съм сигурен,както и че утре Батков няма да приема оставката на Тонев.
Последна промяна от zlatan на 26 май 2013 13:51, променено общо 1 път.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 26 май 2013 13:47

batmanlevski написа:поп Кръстьо ( Везалов ) като го изгонят трябва да върне и до стотинка всичко каквото е взел от Левски,парите от разград ще му стигнат за цял живот !

Първо е добре да знаеш, защото се пишеш левскар, че поп Кръстю Никифоров не е предал Васил Левски. Това е доказано от историци. На входа на храма "Успение Богородично" в Ловеч, където е служил отецът, сега има възпоменателна плоча.
Второ: Везалов беше доста време контузен. Липсва всякаква обиграност между нашите централни защитници, които не са играли в един състав повече от два мача поред - контузии, глупави картони, слаба форма. И най-добрите защитници са си вкарвали красиви автоголове във важни мачове (Иван Вуцов). Тъп автогол си вкара дори Любо Пенев преди години. А какво да кажем за автогола, който си набутаха "Лудогорец" миналата седмица!? Мога да давам още много примери, но спирам дотук. Мисли малко, преди да ръсиш глупости. 8-)
П.П. По темата ще помисля и тогава ще дам пълно мнение. Цялата лятна пауза е пред нас. ;) Гари Родригес трябва да остане задължително, вратарите също. Смятам, че не трябва да се прави генерална чистка и почти изцяло нова селекция, както в предишните години. Гръбнакът на отбора трябва задължително да бъде запазен и задължително да се стабилизира защитата, най-вече в центъра. 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 26 май 2013 13:52, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

dozo
Мнения: 36
Регистриран на: 28 авг 2009 19:42
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот dozo » 26 май 2013 13:49

Истината момчета е, че г-н Б....в последните дестина дена забогатя бая. Не му пука за феновете, не му пука за Левски, не му пука за нищо - интересуват го само парите. И мисля, че това донякъде е нормално. В страна, където ВСИЧКО се прави без морал, просто няма как да е по друг начин. Смятам и вие не се съмнявате в това, че са разиграни едни яки суми на черно тото и са взети едни още по-яки суми. Не може иначе в рамките на 10 дена да се усереш за две сигурни купи. Няма как да стане това. При положение, че си спечелил двубоите срещу преките си съперници в рамките на сезона- това впрочем не помня от кога не се е случвало - да се издъниш срещу отбори, които са в средата на таблицата... ТОВА СА МАЧОВЕ С ВИСОКИ КОЕФИЦИЕНТИ, НА КОИТО СА ЗАЛОЖЕНИ ЯКИ МАНГИЗИ, МАЧОВЕТЕ СА ПРОДАДЕНИ И СА СПЕЧЕЛЕНИ ЛУДИ ПАРИ ОТ ЧЕРНО ТОТО. Омръзна ми да ги гледам тези артисти на терена - вече така са се изпипали, че даже и сълзи изкарват. А вие си чешайте езиците във форума, като си нямате друга работа. И вижте, няма застраховани отбори в тая работа - чорбата, гората, все тая. И техните фенове ще си ближат раните, докато дебеловратите им и шкембести президенти на клубове си пълнят гушите. Каква шампионска лига, какви пет лева - вие сте луди...

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот tarikat » 26 май 2013 14:00

Напускат: Ели, Старокин, Кр. Рамос, Базил, Прохазка, Михелич, Пламен Димов, Милен Василев, Илиян Йорданов
Везалов досега в другите мачове ми харесваше, доста стабилен беше. Дано остане и намери силите да забрави този мач и да бъде по-добър отвсякога!

Състав за догодина

Вратари: Пламен Илиев, Михаил Иванов
Защитници: Мюлдер, нов ляв бек, Везалов, Милиев, Димов, Пинто + Терзиев (Черноморец) ? + още някой отдясно
Халфове и нападатели: Вутов, Гаджев, Велев, двама нови опорни, плеймейкър, Гари, Жоао, 2 нови нападател + крило

Треньор: Херо

Потребителски аватар
denis888
Мнения: 52
Регистриран на: 26 окт 2008 23:13
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот denis888 » 26 май 2013 14:06

Всички да останат много са добри . И треньорчето и директорчетата и всичката помия трябва да остане .
АЗ ОБИЧАМ АПОСТОЛА , НО МРАЗЯ БАТКОФ И ЛЕФСКИ

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот santiliana » 26 май 2013 14:10

Captain Stottlemeyer написа:
batmanlevski написа:поп Кръстьо ( Везалов ) като го изгонят трябва да върне и до стотинка всичко каквото е взел от Левски,парите от разград ще му стигнат за цял живот !

Първо е добре да знаеш, защото се пишеш левскар, че поп Кръстю Никифоров не е предал Васил Левски. Това е доказано от историци. На входа на храма "Успение Богородично" в Ловеч, където е служил отецът, сега има възпоменателна плоча.
Второ: Везалов беше доста време контузен. Липсва всякаква обиграност между нашите централни защитници, които не са играли в един състав повече от два мача поред - контузии, глупави картони, слаба форма. И най-добрите защитници са си вкарвали красиви автоголове във важни мачове (Иван Вуцов). Тъп автогол си вкара дори Любо Пенев преди години. А какво да кажем за автогола, който си набутаха "Лудогорец" миналата седмица!? Мога да давам още много примери, но спирам дотук. Мисли малко, преди да ръсиш глупости. 8-)
П.П. По темата ще помисля и тогава ще дам пълно мнение. Цялата лятна пауза е пред нас. ;) Гари Родригес трябва да остане задължително, вратарите също. Смятам, че не трябва да се прави генерална чистка и почти изцяло нова селекция, както в предишните години. Гръбнакът на отбора трябва задължително да бъде запазен и задължително да се стабилизира защитата, най-вече в центъра. 8-)

кой е гръбнака, че дотук само задници в отбора лъснаха, братче... :)
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот Kolec » 26 май 2013 14:22

Не е моя работа да пиша тук, само искам и аз да изразя моето мнение...
1. Разкарвате всички чужденци освен Родригез и Силва.
2. Сменяте треньора!
3. Поглеждате към школата, и обигравате младите (Съмнявам се школата на Левски да е толкова закърняла че да не могат да се извадят добри играчи)
4. Подкрепяйте младите момчета!

За моя любим отбор мисля че трябва да се направи същото, само трябва да се оставят Лукас Саша, Марсиньо и Варела ... НО е задължително да се отървем от преводача, Присо, Платини, Бандаловски, Делев, Стоянов и Попов!
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Кои играчи трябва да останат и да напуснат Герена

Мнениеот TNT » 26 май 2013 14:23

няма да е лошо........за другите отбори,да си запазите "гръбнака" на отбора :lol: :lol: Догодина с тоя гръбнак със сигурност ще сте безгръбначен отбор :lol: :mrgreen:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта