До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

petko.h.markov
Мнения: 6096
Регистриран на: 27 окт 2009 11:04
Skype: Petko Markov
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот petko.h.markov » 04 сеп 2012 17:58

Защо се определяш като журналист след като нямаш такова образование? Иаз не те харесвам
но на теб не ти пука. Защо си мислиш че на Бербатов трябва да пука за мнението на такива като теб?

donkostadin
Мнения: 54
Регистриран на: 09 фев 2009 14:36
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот donkostadin » 08 сеп 2012 17:47

На 22.08 започнах темата с това , че "Възраждане " нещо не ми харесва -продължавам да го твърдя а ми станаха и още по антиаптични не знам защо?
Според мен това бе начин по някакъв задкулисен начин да се вземе ЦСКА, защо не стана и аз не мога да си отговоря ,всички знаем , че бизнеса на Титан върви успоредно с издигане то на Б.Б от кмет до примиерта ако той беше зад "възраждане "или поне ги подкрепяше работата щеше да стане много бързо, нещо стана но ние не знаем какво,ако в понеделник Титаните почнат да плащат вероятно някой ще ни купи или вече ни е купил-дано да е така!
Още нещо за "Възраждане"- на решаващата среща за прехвърлянето на акциите ивдяхте ли как дойдоха ? с Къси 7/8 панталонки от 30 лева , слезнаха от един джип всичките с тази форма и по чехли, е извинявайте ама нали ще визмате отбор за 20 милиона , поне се облечете:) Според мен добре , че нищо не стана!Заминавам на море като се върна искам да имаме нов собственик и да сме се оправили:)
за 10 дни съм на море , не за три месеца:)

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

ВЪПРОС КЪМ НИКИ АЛЕКСАНДРОВ

Мнениеот mad forest » 23 сеп 2012 13:04

[center]Изображение[/center]

Искам да попитам коментатора Ники Александров, а и другите потребители на форума, това на снимката според Вас ли е бенгалски огън?
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
727150
Мнения: 2011
Регистриран на: 23 окт 2008 12:12
Контакти:

Re: ВЪПРОС КЪМ НИКИ АЛЕКСАНДРОВ

Мнениеот 727150 » 23 сеп 2012 13:07

mad forest написа:[center]Изображение[/center]

Искам да попитам коментатора Ники Александров това на снимката според него ли е бенгалски огън?

Човекът е искал да каже , че бенгалец я е хвърлил . :)
Един отбор с история от два месеца , с нула титли и нула купи , неправомерно ползва емблемата и стадиона на друг отбор , чийто фенове с готовност гласуваха за евтаназията му .

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот mad forest » 24 сеп 2012 22:10

Май Александров не чете темата или не му е угодно да напише два реда!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

npk
Мнения: 1
Регистриран на: 30 окт 2012 06:34
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот npk » 30 окт 2012 07:05

На вниманието на Ники Александров - търсеният анимационен герой от предаването на 29 октомври се казва The Road Runner.

Справка интернет:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MiNoAFMmnwE[/youtube]

Поздрави :mrgreen:

ivodelev
Мнения: 15
Регистриран на: 07 авг 2012 17:28
Контакти:

г-н Александров защо пак сте "наопаки"

Мнениеот ivodelev » 09 дек 2013 17:26

Защо питам когато някой предложи нещо и то не лошо Вие пак сте на наопаки на всичко и всички.
Нима е лошо да има добри терени нима е лошо да ма повече дербита повече силни мачове или ви притеснява това че тогава ще ядете бой доста повече.
Когато правите сравнение с Лудогорец арена и Армията и това колко мача са играни там спомнете си от кога няма мач от Европа там и какъв е терена там пък тогава си говорете.
И последно свалете тези червени очила че почва много да Ви личи.
И да не забравя поздрави о Шумен.

Потребителски аватар
arsenvengerin
Мнения: 901
Регистриран на: 27 мар 2010 22:53
Контакти:

Re: г-н Александров защо пак сте "наопаки"

Мнениеот arsenvengerin » 09 дек 2013 17:49

Ники Александров винаги е в опозиция
Обичам Левски

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: г-н Александров защо пак сте "наопаки"

Мнениеот kanari » 09 дек 2013 17:56

Александорв , само глупости приказва и повече напомня на пристрастния пияница в еврофутбола , отколкото на спортен журналист .

kiko75
Мнения: 1901
Регистриран на: 01 ное 2008 23:25
Контакти:

Re: г-н Александров защо пак сте "наопаки"

Мнениеот kiko75 » 09 дек 2013 18:03

даже е мек ники сектора за гости в разград нестава за животни не да се гледа футбол и ако вие( селяци ) ходите по 15 души то от левски и ЦСКА не ходят само роднините на футболистите така че не се правете на много умни
в американски форум питаш и ти отговарят, в руски - питаш и те питат ти кой си и защо питаш, в български - питаш и ти обясняват колко си тъп.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта