Висша лига - сезон (2018-19)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Alexx » 03 дек 2018 13:28

THE G.A.M.E написа:
За мен лично би било интересно някой британски тим да събере най-добре центриращите крила + най-добре играещите с глава нападатели и бранители, в света, да видим к'во ще се получи. :mrgreen:


Такъв отбор стана шампион през 2016

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот CSKA69 » 04 дек 2018 23:13

И после защо съм привърженик на Гуардиола и идеите му за футбола! Зверска е лекотата, с която неговият Сити създава положение след положение пред вратата на противника ;) Какви подавания по ширина, какви пет лева :lol: Доминацията им над отборите в Англия е просто шокираща и обезкуражава . Моят Ливърпул прави може би най-силният си сезон, откакто ги гледам, но съм твърдо убеден, че няма шанс да отнеме титлата на тази прекрасна футболна машина, която Пеп сътвори в Манчестър ...
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Thsmith » 04 дек 2018 23:29

CSKA69 написа:И после защо съм привърженик на Гуардиола и идеите му за футбола!

Вече сам се питаш и сам си отговаряш ли?

пп Днес казван ли е дежурния шнур за наркомана? Не чуваааам? :lol: Кой каза?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот kingofpop » 05 дек 2018 06:51

CSKA69 написа:И после защо съм привърженик на Гуардиола и идеите му за футбола! Зверска е лекотата, с която неговият Сити създава положение след положение пред вратата на противника ;) Какви подавания по ширина, какви пет лева :lol: Доминацията им над отборите в Англия е просто шокираща и обезкуражава . Моят Ливърпул прави може би най-силният си сезон, откакто ги гледам, но съм твърдо убеден, че няма шанс да отнеме титлата на тази прекрасна футболна машина, която Пеп сътвори в Манчестър ...


абсолютно....Ливъпрул имат добър отбор, но няма как да ги сравняваш със Сити на този етап, може само дето имат по-добър вратар....всички други постове отстъпват с много, да не говорим,че те нямат и нападател и изпитват доста трудности този сезон в атака


много ми е кеф как хранеха Гуардиола, а той за втори пореден сезон ще стане шампион много преди края и реално обезсмисля първенството :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот Alexx » 05 дек 2018 11:56

Това че имат по добри играчи викаш не е от значение?

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот JackPackage » 05 дек 2018 12:03

kingofpop написа:
CSKA69 написа:И после защо съм привърженик на Гуардиола и идеите му за футбола! Зверска е лекотата, с която неговият Сити създава положение след положение пред вратата на противника ;) Какви подавания по ширина, какви пет лева :lol: Доминацията им над отборите в Англия е просто шокираща и обезкуражава . Моят Ливърпул прави може би най-силният си сезон, откакто ги гледам, но съм твърдо убеден, че няма шанс да отнеме титлата на тази прекрасна футболна машина, която Пеп сътвори в Манчестър ...


абсолютно....Ливъпрул имат добър отбор, но няма как да ги сравняваш със Сити на този етап, може само дето имат по-добър вратар....всички други постове отстъпват с много, да не говорим,че те нямат и нападател и изпитват доста трудности този сезон в атака


много ми е кеф как хранеха Гуардиола, а той за втори пореден сезон ще стане шампион много преди края и реално обезсмисля първенството :mrgreen: :mrgreen:


Нали го видяхме Пеп0000 първия сезон - с най-добрия състав, почна със 6 поредни победи и го еваха след това, едва хвана топ 4 в последния кръг :lol:
После към най-добрия отбор, похарчи още 200-300 млн за трансфери и чак тогава взе титла, а междувременно Уил Григ го ева за ФА Къп с Уигън :lol: :mrgreen:

Днес казали ли сме "Шнур за плешивия наркоман!" ? :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33259
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот 1914.1902 » 05 дек 2018 14:50

Ръководството на Саутхемптън официално обяви назначението на Ралф Хазенхютл за мениджър на тима след уволнението на доскорошния наставник Марк Хюз.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот insaneboy1 » 05 дек 2018 16:13

Alexx написа:Това че имат по добри играчи викаш не е от значение?

викаш докато не стане шампион с владо гаджев и десподов не може да спечели уважението ти :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот JackPackage » 05 дек 2018 16:20

insaneboy1 написа:
Alexx написа:Това че имат по добри играчи викаш не е от значение?

викаш докато не стане шампион с владо гаджев и десподов не може да спечели уважението ти :lol:

Да иде и стане шампион с Милан в Италия, а не да ми става с Байерн в Германия, с Барса с Меси в Испания и със Сити, които имат резерви по 70 млн евра парчето :lol:

В ШЛ го виждаме колко невероятен тактик е Плешо - счупи рекорда от поредни загуби на ботушарски тим в турнира :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2018-19)

Мнениеот plmar » 05 дек 2018 19:31

JackPackage написа:
insaneboy1 написа:
Alexx написа:Това че имат по добри играчи викаш не е от значение?

викаш докато не стане шампион с владо гаджев и десподов не може да спечели уважението ти :lol:

Да иде и стане шампион с Милан в Италия, а не да ми става с Байерн в Германия, с Барса с Меси в Испания и със Сити, които имат резерви по 70 млн евра парчето :lol:

В ШЛ го виждаме колко невероятен тактик е Плешо - счупи рекорда от поредни загуби на ботушарски тим в турнира :lol:


Във визитката му пише - подписвам само срещу празен чек, ако не стигне първия получавам автоматично втори! Така, поне според мен, могат още няколко в бранша.
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта