NBA 2018-2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 13 яну 2019 09:16

Тия нищо няма да направят глупаци...
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20389
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 13 яну 2019 10:15

pill написа:Тия нищо няма да направят глупаци...

Еми майната им,да няма да им се моля...! Аз като им гледам годините от регистрациите,които си правят...еми те повечето са на по 20 години или по-малки.

британски рап
https://youtu.be/wyI3XzSr-OM
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 14 яну 2019 06:57

Направихме лекция на Езерняците :lol:
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 14 яну 2019 08:24

Брадата 1-17 от тройката, 15/18 от фал линията ххахахахаах
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20389
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 14 яну 2019 09:24

obi4am_pirin написа:Направихме лекция на Езерняците :lol:

Тия Лейкърс могат ли да паднат от вас,бе...Преди малко си пуснах приложението на телефона и гледам невярващо ! :idea:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот obi4am_pirin » 14 яну 2019 10:10

Drunken_Master написа:
obi4am_pirin написа:Направихме лекция на Езерняците :lol:

Тия Лейкърс могат ли да паднат от вас,бе...Преди малко си пуснах приложението на телефона и гледам невярващо ! :idea:

Тези дето имаше шанс да бием ни биха... Но пък Лейкърс без Кинг Джеймс са...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20389
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 14 яну 2019 10:25

Кливлънд,Чикаго,Никс и Сънс май са с най-големи шансове за сензацията Зион Уилямсън от Дюк...
Според мен сега е моментът за трейд на Кевин Лав за пикове и Кавалиърс да започнат "на чисто".И без това в защита редовно го правят смешен...Започнете да градите покрай турчето и Секстън !
А Лейкърс без ЛеБрон Джеймс не могат и обувките да си вържат...От Никс паднаха,сега падат и от Кавс !? :roll:
Но да не тръгваме да пишем за Кралят,понеже съфорумецът pill много го обича... :mrgreen:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Tiberius » 14 яну 2019 13:11

То не е само Зион. Ар Джей Барет и Камерън Редиш са също много талантливи момчета, но не получават чак толкова внимание в медиите. Общо взето първите три пика са ясни (1.Зион, 2. Барет, 3. Редиш). И тримата играят за Дюк. Интересно ще ми е в кои отбори ще отидат.

Голям мач на Мавс! Въпреки загубата ми напълниха душата. Това е играта, която искам да виждам във всеки мач. Дончич за пореден път беше на много добро ниво, но този път не му се получиха клъч стрелбите, докато на Стеф му се получиха и като цяло в този мач Стеф беше феноменален. Дюрант и Стеф правят огромната разлика между Уориърс и останалите. Пълен регрес в представянето на Клей и Грийн и няма да се учудя, ако ги трейднат за Антъни Дейвис, каквито слухове имаше.

Боли ме за Йокич! Отново е на висота срещу Портланд (40 точки, 10 борби и 8 асистенции). Прави невероятен сезон за Денвър, които са на първо място на Запад, но не получава никакво признание за труда си. Не само , че не го обсъждат за МВП, но има голяма вероятност да не влезе в "Мача на звездите". Може би единствено сър Чарлз Баркли повдигна въпроса за неглижирането на сърбина. Категорично той е най-подцененият баскетболист в НБА.

Цирковата трупа от Ел Ей има ли смисъл да ги коментираме?! :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20389
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот Drunken_Master » 14 яну 2019 16:59

Бях го написал преди време в един друг сайт,но ще се повторя...Лейкърс покрай Д'Антъни и Скот дълго време бяха боксовата круша на лигата и танкваха солидно,но...на "горните етажи" допуснаха адски много грешки.И така вместо Лари Нанс,Джордън Кларксън,Лонзо Бол и другите ретарди,можеха да вземат Тейтъм,Йокич,Миротич,Богданович...Изпуснаха ДиАнджело Ръсел,изпуснаха Джулиъс Рандъл и то по адски нелеп начин...ОК,Меджик Джонсън успя да докара едно голямо име като това на ЛеБрон Джеймс,който да махне насъбралият се прах от франчайзът,но това не е достатъчно.Тоя Лонзо Бол е сигурно най-големият бъст в историята.Пропуска добавки с табло.Пропуска и поднасяния сам срещу коша,бе ! А уж го гласяха за франчайз играчът,който щял да изведе езерняците до нови висини ?! Люк Уолтън и той е за уволнение,според мен...Държи Ивица Зубац на пейката,а пуска дървесният материал Тайсън Чандлър ?! Бийзли също заслужава повече минути,според мен.Никаква логика за вземането на таймаути,ротации и т.н. Защитата за трети пореден сезон при него е ахилесовата пета ! Брендън Инграм е трагичен,а и с тази физика прилича на наркозависим.Да не говоря,че процентите му от тройката и от линията за наказателен удар са направо посредствени.А и него го водеха уж "новият Коби" и тем подобни глупости.Джош Харт направи някои добри мачове напоследък,но общо-взето е трагичен.Колдуейл Поуп също... ЛеБрон Джеймс ще пропусне поне още три срещи,а плейофите се отдалечават !



П.П.
Warped откакто се отрече от НБА след последните финали и написа,че ще гледа само американски футбол,хокей и Руската лига,вече окончателно спря да пише ! Спазва си обещанието ! Само влиза да чете глупостите ни и дотам ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1842
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA 2018-2019

Мнениеот pill » 14 яну 2019 17:40

Зион в Кавс… Що ми се струва супер нагласено?
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта