Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 20 дек 2017 10:57

TristaNNN написа:
GOLEADOR написа:
TristaNNN написа:
kamilata3 написа:Те да го бяха направили пък не се знае какво щеше да стане,защото да те попитам какво би станало ако вас сега ви изхвърлят ,имат си правото даже,честно ти казвам аз не го искам това,нищо че съм фен на ЦСКА.И пускам едно хубаво интервю на един наистина разбиращ от футбол като управление и структуриране Вальо Михов, особено финалните му думи https://www.youtube.com/watch?v=on6JLFpPIOY

Ами нас няма за какво да ни изхвърлят. През годините си обслужвахме и резсрочвахме дълговете, така че да на нямаме проблем с лицензирането, като намирахме начин да плащаме. Вярно, забавяния имаше, също така и нови разсрочвания, но важното е, че чат-пат внасяхме толкова, колкото е нужно по закон, за да не стане белята, докато вие изобщо не плащахте и това е основната разлика.
Ако, както бленуваш ти, ни изхвърлят и наистина има за какво да го направят - ами няма проблем, ще си ритаме във В група и ще обикаляме селата ако наистина сме сгазили лука. Аз предпочитам чист и свят пред закона Левски във В група, отколкото поклонничество на титли и купи на всяка цена. Тирета и позорни ребрандирания са ваш патент - готови сте и майките си да продадете само и само да има тенекия, врагове за громене, победи над говедата и ура-ура. Ама нашият мироглед е малко по-различен и се основава основно на ценности и морал, а не на тенекии и фалш, може би и затова ние виждаме много голям проблем в подмяната и преименуването, докато за вас всичко е съвсем в реда на нещата.
P.S. Не мога да гледам интервюта сега, ще прощаваш.

И всичко това на фона на БК Левски и ВК Левски.После се чудиш защо в България ви викат двуличници!

Коментирам футболните отбори и правилници, от баскетбол и волейбол не се интересувам и следователно не съм наясно със законите и разпоредбите там. Вероятно и ти си босичък в тази сфера, но си видял удобна възможност да плювнеш по Левски и си се възползвал, няма проблем - не ми пречиш.


Не си прав ,много е удобно да кажеш не съм запознат и не ме интересува,то и с футболните не си много запознат,щом твърдиш че незаконно сме в А група,дали имаш доказателства за това,защото ако нямаш си е точно кръчмарско изказване.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 11:12

kamilata3 написа:
TristaNNN написа:
GOLEADOR написа:
TristaNNN написа:
kamilata3 написа:Те да го бяха направили пък не се знае какво щеше да стане,защото да те попитам какво би станало ако вас сега ви изхвърлят ,имат си правото даже,честно ти казвам аз не го искам това,нищо че съм фен на ЦСКА.И пускам едно хубаво интервю на един наистина разбиращ от футбол като управление и структуриране Вальо Михов, особено финалните му думи https://www.youtube.com/watch?v=on6JLFpPIOY

Ами нас няма за какво да ни изхвърлят. През годините си обслужвахме и резсрочвахме дълговете, така че да на нямаме проблем с лицензирането, като намирахме начин да плащаме. Вярно, забавяния имаше, също така и нови разсрочвания, но важното е, че чат-пат внасяхме толкова, колкото е нужно по закон, за да не стане белята, докато вие изобщо не плащахте и това е основната разлика.
Ако, както бленуваш ти, ни изхвърлят и наистина има за какво да го направят - ами няма проблем, ще си ритаме във В група и ще обикаляме селата ако наистина сме сгазили лука. Аз предпочитам чист и свят пред закона Левски във В група, отколкото поклонничество на титли и купи на всяка цена. Тирета и позорни ребрандирания са ваш патент - готови сте и майките си да продадете само и само да има тенекия, врагове за громене, победи над говедата и ура-ура. Ама нашият мироглед е малко по-различен и се основава основно на ценности и морал, а не на тенекии и фалш, може би и затова ние виждаме много голям проблем в подмяната и преименуването, докато за вас всичко е съвсем в реда на нещата.
P.S. Не мога да гледам интервюта сега, ще прощаваш.

И всичко това на фона на БК Левски и ВК Левски.После се чудиш защо в България ви викат двуличници!

Коментирам футболните отбори и правилници, от баскетбол и волейбол не се интересувам и следователно не съм наясно със законите и разпоредбите там. Вероятно и ти си босичък в тази сфера, но си видял удобна възможност да плювнеш по Левски и си се възползвал, няма проблем - не ми пречиш.


Не си прав ,много е удобно да кажеш не съм запознат и не ме интересува,то и с футболните не си много запознат,щом твърдиш че незаконно сме в А група,дали имаш доказателства за това,защото ако нямаш си е точно кръчмарско изказване.

Ами не съм запознат и наистина не ме интересува, независимо как ти звучи на теб. Разбира се, че сте незаконно в ППЛ, вашето участие там е футболното КТБ на века! Извадиха Литекс от А група, след което същият отбор се прекръсти и хоп - айде обратно във великата първа лига, против всякакви правилници и разпоредби. Сетне историята я знаем: Узурпиран стадион със съмнително договорче издадено месеци след като нагло се настанихте там, открадната и неплатена емблема, безочливи, но за сметка на това много вресливи глашатаи-пропагандатори и клика платени човечета, които са позор за журналистическата професия. Това сте вие сега - антипод на славния някога красноармейски тим, достойният противник на терена. Очевидно някой друг не е запознат с футболните правилници и този някой определено не съм аз.
Път ти си разтягай колкото искаш локуми какво сте, що сте и колко сте законни и автентични...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 20 дек 2017 12:25

До тук чета само празни приказки,никъде не ги подкрепи с някакви аргументи,къде пише че сме незаконно в ППЛ,второ емблемата с която играем е с лаврови венци отстрани и нея Г.Ганчев я регистрира сега,отделно какво за стадиона ,не мислиш ли ,че е малко цинично точно сините да говорят кой как се подвизава на даден стадион,като се видя вашия как е даден и какво се плаща,а щом знаеш правилниците повече от нас,ще ми обясниш ли за врътката преди години с Левски на Пешо кучето и набързо регистрирания Левски 1914 как е станало и как играете в А група,отделно и за изказването на Тепсиев че сте били нелегитимни.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот TristaNNN » 20 дек 2017 12:54

kamilata3 написа:До тук чета само празни приказки,никъде не ги подкрепи с някакви аргументи,къде пише че сме незаконно в ППЛ - В Правилника, където е обяснено, че за да участва в А група, един отбор трябва да се класира по спортно-състезателен път. Литекс не се класира по никакъв спортен начин, а се прекръсти и хоп - в А група.,второ емблемата с която играем е с лаврови венци отстрани и нея Г.Ганчев я регистрира сега Прекрасно, аз ако си регистрирам една с петолъчка и букова шума, ще ме припознаете ли? ,отделно какво за стадиона ,не мислиш ли ,че е малко цинично НЕ точно сините да говорят кой как се подвизава на даден стадион,като се видя вашия как е даден Преди това ни заграбиха нашия, много ясно, че ще ни дадат нещо в замяна.[color=#0000FF] Е, изритаха ни от центъра в краен квартал, ама няма проблем, нали ни е гадно.[/color] и какво се плаща Нищо, ние сме си у дома, на кого да плащаме? Ако визираш разни такси смет, веднага напомням да се прави разлика между ПФК-то, СК-то и ОСК-то,а щом знаеш правилниците повече от нас,Факт! Вие такива неща не четете, за вас е важна само думата на вожда.ще ми обясниш ли за врътката преди години с Левски на Пешо кучето и набързо регистрирания Левски 1914 как е станало - Така: Кучето реши да забогатее изведнъж, след което съдът му показа кукиш. и как играете в А група, Съобразно правилниците си играем. Без тирета и припознаване на селски отборчета. отделно и за изказването на Тепсиев че сте били нелегитимни.Тая смехория просто не заслужава коментар.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kamilata3
Мнения: 697
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот kamilata3 » 20 дек 2017 15:11

Нещо не ти разбирам логиката за емблемата ,това е нова емблема на ЦСКА ,ти каза че играем със старата незаконно,второ направи се напълно нова лига и бяха поканени клубове който да участват в нея,не ни поканиха само нас ,кой е тоя вашия стадион който са ви взели,ползвате раковски, герена,какво още искате.И накрая думите на Пешо кучето и Тепсиев ,щом не ви изнася са глупости.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Кашчей » 20 дек 2017 19:10

kamilata3 написа:До тук чета само празни приказки,никъде не ги подкрепи с някакви аргументи,къде пише че сме незаконно в ППЛ,второ емблемата с която играем е с лаврови венци отстрани и нея Г.Ганчев я регистрира сега,отделно какво за стадиона ,не мислиш ли ,че е малко цинично точно сините да говорят кой как се подвизава на даден стадион,като се видя вашия как е даден и какво се плаща,а щом знаеш правилниците повече от нас,ще ми обясниш ли за врътката преди години с Левски на Пешо кучето и набързо регистрирания Левски 1914 как е станало и как играете в А група,отделно и за изказването на Тепсиев че сте били нелегитимни.


Според действащият Дисциплинарен правилник за сезон 2015-2016, отбор, който е дисциплинарно изхвърлен в по-долна група няма право да се състезава следващият сезон в по-горна, по никакъв начин, дори и след преименуване и ребрандиране.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 20 дек 2017 21:53

Видяхте ли "наказанието" на Каранга от "ребрандирания" тим за показания среден пръст към съдията ??! :lol: :lol: :lol: :lol:

Е, няма такъв ташак ......... всичко е пълна пародия.

Изображение
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 20 дек 2017 22:07

kamilata3 написа:Браво усеща ти се тънкия английски хумор,колкото и да ви се иска това да е друг отбор а не ЦСКА не ви се получава ,но ако за вас е някаква душевна ч...я ок


Кои нас, та вашето ръководство дсиректно писа на КАС, че вие не сте ЦСКА, а Литекс, който просто бил "ребрандиран" ........

Вие сте Литекс със сменен адрес и име, това е пълен и неоспорим факт !!!! Колкото и да се опитвате по македонски да подменяте историята.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот Кашчей » 20 дек 2017 22:09

1982 написа:Видяхте ли "наказанието" на Каранга от "ребрандирания" тим за показания среден пръст към съдията ??! :lol: :lol: :lol: :lol:

Е, няма такъв ташак ......... всичко е пълна пародия.

Изображение


В Англия гори за 4-8 мача, отделно и от клуба ще има наказание.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот 1982 » 20 дек 2017 22:13

Не, бе, и тия после ми реват как били мачкани и репресирани ....... техният отбор е бутан по най-гнусния възможен начин от БФС, "държава" и каквото още щеш, но те имат наглостта даже да твърдят, че имало геноцид над тях ........

Каранга спира с ръце удари към вратата им в наказателното поле, показва средни пръсти на съдиите ..... и нищо, батко, всички си затварят очите.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта