Обединение,сега,веднага!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ММ1914 » 25 юли 2016 11:06

Долно уйно написа:Ганчев плаща по 10 000лв на Анималс на месец, защо им ги дава не зная.

Защото са много убави и представителни.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ivo55 » 25 юли 2016 11:12

Милите, за 100-200лв на калпак начи ... Убедихте ме.
Според мен тези си докарват доста повече по съвсем други начини ... по подобие на едни братчеди по на Запад.

Хайде малко по сериозни опорни точки.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4003
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Странджата » 25 юли 2016 11:14

Не съм цесекар, но съм си казал отдавна мнението- то е на левскар, за който цесекарите са най-стойностните съперници. Ще го синтезирам - името на ЦСКА бе окаляно от хора, за които няма морал, а има само бизмес, проекти, манипулации и печалби. Не казвам, че и нашето не неопетнено - излишно е да се спори кое е повече. Това не променя нещата.
Колкото до проблема ви - то е синтезиран от автора на темата:
"Ако наистина ЦСКА на привържениците и генералите е моралното ЦСКА, тогава защо не се обедини с това на Ганчев" Какво показва анализът - че има две ЦСКА-та - едното - на привържениците, другото на Ганчев. И още - призовава се не за обединение, а за признаване само на едното - това на Ганчев. Повтарям - на Ганчев, което се предлага да стане на привържениците.
Дано по-скоро да се успокоите. Но ми се струва, че тези от ЦСКА на Ганчев ще трябва открито да кажат - това ЦСКА е на Ганчев и ние него харесваме, другото вече не е наше. Другата фраза е почти огледална - това ЦСКА е на Ганчев и ние не го харесваме, другото е наше.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24560
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот boabbb » 25 юли 2016 11:22

Странджа, няма две ЦСКА-та ... Има едно, което е напът да фалира и друго, което претендира за негов наследник, имайки всички футболни и финансови достойнства за това ( дай да не се лъжеме, парите са винаги важни ) :| Това дружество, което се създаде миналата седмица няма нито играчи, нито каквато и да било дейност ... Няма и пари, за съжаление :| Каквото и да си говорим, развиването на футбол е скъп лукс в България, аз и ти ( надявам се да бъркам за тебе :lol: ) не можем да си го позволим, затова само гледаме отстрани какво се прави и се чепкаме за спорта :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ММ1914 » 25 юли 2016 11:29

ivo55 написа:Милите, за 100-200лв на калпак начи ... Убедихте ме.
Според мен тези си докарват доста повече по съвсем други начини ... по подобие на едни братчеди по на Запад.

Хайде малко по сериозни опорни точки.

Това е само за присъствие и за леки ангажименти с охраната. Бизнесът им процъфтява същевременно.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот vg_vasilev » 25 юли 2016 11:35

ULTRA RED написа:няма как да има обединяване!!!поне за мене.на 33 години съм,а от 16 годишен ходя на мачове на ЦСКА.за какво да се обединя,С КОЙ???освен стадиона, кой с какво и кого има общо с ЦСКА???никой с нищо...колкото и да ми е гадно и да ме боли да го кажа-ЦСКА вече го няма...стига с тая пропаганда,поне аз за мене мога да кажа- фен на Литекс и Чавдар няма да ставам,най малко от морална гледна точка...но всеки сам си преценява.


Подкрепям !

Локо София почнаха от нулата и вече има някакъв шанс за тях.
ЦСКА се запънаха и не искаха да играят по селски терени 3-4 месеца и сега са тотално в калта.

А за капак - Литекс иска да им вземе купите и историята.
И какво се оказва - вместо да имаме тази година Литекс Б група, а догодина - в А и ЦСКА - във В група и догодина - в Б в момента имаме идно голямо НИЩО.
И Ганчев,Перуката и Бойко правят на маймуни феновете на два от водещите клуба на маймуни.

Noname
Мнения: 97
Регистриран на: 12 сеп 2010 23:55
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Noname » 25 юли 2016 11:37

Просто закъсняхте! Трябваше да се обедините, още когато ви казаха десетки пъти по заобиколен начин, че ЦСКА няма да го бъде, че ще преименуват и преоблекат друг отбор. Бяхте в сравнително силна позиция. Сега сте никой по отношение на бъдещето на "ЦСКА-София". Този отбор завинаги остава "Чавдар" Етрополе - преименуван на "ЦСКА 1948" - "купил" "Литекс" - преименуван и преместен в София. По отношение на миналото на ЦСКА сте само едни мечтатели.
Честно - ченето ми увисна, когато, след спечелване на купата и еуфорията, която това ви донесе, клекнахте и започнахте да правите всичко за пари.
Само ако бяхте заявили, че няма друг път за вас, освен запазване на ЦСКА на каквато и да е тежка цена, никой нямаше да си позволи подобни алабализми и шменти капели, за да се докопа до кокала. Мда! Базите на ЦСКА са кокал, който струва много повече от 20 милиона и вие позволихте на Ганчев да го захапе безплатно. Само сега и само на цената на смъртта на единствения "армейски" отбор.
Не знам и не ме интересува дали някога отново ще се обедините. Вероятно ще има стъпки в тази посока. Мечтата ЦСКА = "ЦСКА-София", обаче, няма да е единствено източник на нов фолклор в агитките. Раната остава завинаги...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот W84me » 25 юли 2016 11:39

Носете си кръста! Щом другите отбори могат да плащат, значи и вие трябва да плащате. Аман от комунистически номера.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4003
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: boabbb

Мнениеот Странджата » 25 юли 2016 11:40

Бих се съгласил с тебе безусловно, ако да си привърженик на един отбор беше нещо рационално, обяснимо. Ако беше, щяхме всички да сме от ЦСКА, с изключение на годините, когато Левски имаше отбор, по-добър, а сега щяхме да сме от Лудогорец и през ум нямаше да ни минава ни за червени, ни за сини. За това пиша, че има две ЦСКА-та, защото за този, който обича, а обичта е ирационална като омразата, любимият(любимата) никога не са мъртви. Затова тези, които не признават ЦСКА на Ганчев, не са по-различни от онези, които го признават. Кой за какво харесва едното или другото - това е отговор, който всеки може да си даде за себе си - той е интимен ...
Последна промяна от Странджата на 25 юли 2016 11:54, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот Долно уйно » 25 юли 2016 11:45

ivo55 написа:Милите, за 100-200лв на калпак начи ... Убедихте ме.
Според мен тези си докарват доста повече по съвсем други начини ... по подобие на едни братчеди по на Запад.

Хайде малко по сериозни опорни точки.

Доста сериозни източници на информация имам, които не са от агенцията "Една баба пред блока".
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта