NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2020 16:18

Ако всички сте такива "образи" не ща да имам никаква връзка. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rmfan5 » 12 окт 2020 16:25

На Янис пък какво са му винонви Милоуки, имат приличен отбор.
И двете години падат основно защото другият отбор знае как да го изкара от играта, разбирам да ги носи на гръб и тогава да се говори да ходи в друг отбор ама досега не е показал супер добро ниво в плейофите.

Харел и Лу може да имат 10 награди за шести човек, но в защита всеки отбор ги търси за да атакува през тях.
Основният им принос е вкарването на точки, а тези плейофи и там бяха зле.

Рондо беше машина този сезон в плеойфите, даже и стрелбата му беше елитна.

Лейкърс са много здрави в защита и е кеф да ги гледаш.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20429
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Клипърс

Мнениеот Drunken_Master » 12 окт 2020 16:39

Виж сега, аз съм съгласен, че и двамата са дупка в защита, но при положение, че двете им звезди не са били убедителни е съвсем логично натискът от провалът, да падне върху техните плещи. Нали не се очаква от пейката да печели мачовете на един отбор, който беше тотален фаворит за титлата ? Стига, бе, човек... Ленърд беше с успеваемост 6-22 и 14 точки в седмата среща. Това са ти 27% ! Ако беше ЛеБрон Джеймс в неговата позиция и подобно представяне във фейсинг елиминейшън, понеже постоянно става дума за него, щеше да бъде разпънат на кръст. Във втората среща, когато Денвър им изравниха, пък беше с 4-17 и 13 точки, което са си 23%. Просто редуваше много силни с много слаби мачове.
А и между другото точно пък Рондо е доста далече от нивото, което беше в защита едно време, при престоят му в Селтикс. Понеже и за защитата стана дума.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Клипърс

Мнениеот rmfan5 » 12 окт 2020 17:46

Drunken_Master написа:Виж сега, аз съм съгласен, че и двамата са дупка в защита, но при положение, че двете им звезди не са били убедителни е съвсем логично натискът от провалът, да падне върху техните плещи. Нали не се очаква от пейката да печели мачовете на един отбор, който беше тотален фаворит за титлата ? Стига, бе, човек... Ленърд беше с успеваемост 6-22 и 14 точки в седмата среща. Това са ти 27% ! Ако беше ЛеБрон Джеймс в неговата позиция и подобно представяне във фейсинг елиминейшън, понеже постоянно става дума за него, щеше да бъде разпънат на кръст. Във втората среща, когато Денвър им изравниха, пък беше с 4-17 и 13 точки, което са си 23%. Просто редуваше много силни с много слаби мачове.
А и между другото точно пък Рондо е доста далече от нивото, което беше в защита едно време, при престоят му в Селтикс. Понеже и за защитата стана дума.


Аз не казвам че PG и Ленърд са играли добре, а че това че в post season-a Рондо беше по-полезен от тези двамата (L.Will и Harell).
А и преди сезона беше голяма дъхане от P.Bev, L.Will, близнака и PG, Харел разправяше че бил модерният Родман, и Денвър ги приземиха много приятно.
Клипърс играха без true playmaker, което в плеойфите помага доста.
Ленърд имаше този плюс миналият сезон защото вместо той да почва атаката това го правеше Кайл Лаури и Кауай можеше да стига по-лесно до удобните си места.

Още нещо което бих добавил играчите на Лейкърс им позвалят да играят адски адаптивно и да сменят стила спрямо опонента.
Играха small ball срещу Рокетс, след това Dwight и McGee получиха минути за да се нагодят за Йокич и Денвър.
И сега пак в финалите последният мач минаха към line up-a с Дейвис на 5.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20429
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Плеймейкър

Мнениеот Drunken_Master » 12 окт 2020 17:56

Стига и ти с този тру пойнт гард, тези вече са на изчезване. Крис Пол е от последните мохикани. Играта вече е много по-бърза, чака се предимно на дъгата за пасове и т.н. Няма такива гардчета, дето да правят по 12-13 асистенции средно на мач. Все едно да очакваш да се върнат типичните центрове. Дръмънд, Капела и Гобер хич не ми напомнят на едновремешните центрове, въпреки че пак ги смятат за типични.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Плеймейкър

Мнениеот rmfan5 » 12 окт 2020 18:47

Drunken_Master написа:Стига и ти с този тру пойнт гард, тези вече са на изчезване. Крис Пол е от последните мохикани. Играта вече е много по-бърза, чака се предимно на дъгата за пасове и т.н. Няма такива гардчета, дето да правят по 12-13 асистенции средно на мач. Все едно да очакваш да се върнат типичните центрове. Дръмънд, Капела и Гобер хич не ми напомнят на едновремешните центрове, въпреки че пак ги смятат за типични.


Не става въпрос да прави 12-13 асистенции а да може да организира атаката на отбора тип Рондо, Рубио, Лаури първите които ми идват на ум, които не са най-добрите вкарвачи но могат да създават ситуации за другите играчи.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20429
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Кайри Лидера

Мнениеот Drunken_Master » 12 окт 2020 18:56

Да, де... точно тези имах в предвид и аз.
Какво стана с твоето момче - Кайри 'Лидера' Ървинг ? Нали и той беше голямата работа, искал да се доказва, щял да бъде лидер и т.н. ? От както напусна Кливлънд и ЛеБрон Джеймс е в тотален регрес. Едни плейофни серии изигра със Селтикс, и то по-добре да не ги беше изиграл. Цял мач не я пусна тая проклета топка, тухла до тухла... Направо я взимаше от ръцете на Ал Хорфърд. Бруклин пък 300 пъти по-добре играят без него, виж им статистиката. Баланса им е по-добър без него, отколкото с...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2592
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Кайри Лидера

Мнениеот rmfan5 » 12 окт 2020 19:48

Drunken_Master написа:Да, де... точно тези имах в предвид и аз.
Какво стана с твоето момче - Кайри 'Лидера' Ървинг ? Нали и той беше голямата работа, искал да се доказва, щял да бъде лидер и т.н. ? От както напусна Кливлънд и ЛеБрон Джеймс е в тотален регрес. Едни плейофни серии изигра със Селтикс, и то по-добре да не ги беше изиграл. Цял мач не я пусна тая проклета топка, тухла до тухла... Направо я взимаше от ръцете на Ал Хорфърд. Бруклин пък 300 пъти по-добре играят без него, виж им статистиката. Баланса им е по-добър без него, отколкото с...


Кайри пък какво общо има с тая тема... :lol:
Иначе той си върви надолу след 2017 и последно време чупи тъпомера с изказванията си.
Играта му все още си е доста приятна за гледане и си остава един от топ гардове в лигата нищо че лафи дебилщини на моменти.
И няма лошо че искаше да бъде лидер в Бостон, че не му се получи да но и той е човек и какво лошо има да опиташ.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 12 окт 2020 20:18

Аз това мнение за Кайри имам чувството че го чета поне за 16-ти път. Дори дума по дума е същото, сигурно си ги има някъде написани и ги копира за по-бързо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20429
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Лейкърс

Мнениеот Drunken_Master » 12 окт 2020 20:43

rhaegar написа:Аз това мнение за Кайри имам чувството че го чета поне за 16-ти път. Дори дума по дума е същото, сигурно си ги има някъде написани и ги копира за по-бързо.

Ти като много дрънкаш, вземете си го за вас... :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта