Тренъорският пост в ЦСКА???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Xanko » 29 мар 2010 16:05

Боримечката написа:
Xanko написа:
blue_ power1 написа:Ха сега да видите,кво става без читав тренер-ние в Левски тоя филм го гледаме 2 години...Кофти работа е това,да знаете...

Той пък Андоне един свестен хайде не си кривете душата не ме се вярва да има фен на ЦСКА на който да му е харесало как Андоне води мачовете на отбора лошото е че от Д. Пенев на сам който и да дойде все от трън та на глог.

Генералната им грешка беше,че махнаха Любо.Хубав лош и подготовка ше си направи и бяха длъжни да го оставят до края на шампионата.Просто Титаните са неспособни да се справят!Сега се набутаха в един кръговрат,няма измъкване.Ама който сам си го направи...

Е да ама Любо караше право куме в очи и едва ли щеше да се съгласи и на 50% от "звездната" селекция от зимата или пък тоя тумбак Караиванов да го командва.

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот krum_kravov » 29 мар 2010 16:08

mistreated написа:
krum_kravov написа:
mistreated написа:Варианти има много, все пак това е ЦСКА. Желаещи винаги ще има, въпроса е кой да се избере. Стойчо сигурно ще ни направи шампиони, ако не тази година, то догодина, но на каква цена? За мен много удачен избор би бил Стефан Грозданов. Той е треньор, който е водил силни отбори, знае какво е да работиш под натиск. Предложенията за Велков и Ясен Петров не са лоши, но те не са свикнали на такова напрежение и няма да издържат.




Стефан Грозданов НИКОГА, АМА НИКОГА не би станал треньор на ЦСКА...


Това пък как го реши?


Не съм го решил, то се знае. Ако поне малко познавате Грозданов ще знаете, че съм прав. Юноша на Левски, израснал на "Георги Аспарухов", минал през всички формации на отбора, болен левскар от дете (сам го е казвал), бивш треньор на Левски. Освен това е човек на честта (който го познава, знае за какво говоря) и не би станал треньор на ЦСКА за нищо на света, още повече на тези години и стова име, което си е направил. Де факто той няма какво да доказва, всички знаят, че е добър треньор и така ще го запомнят.

boyan_84
Мнения: 94
Регистриран на: 03 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот boyan_84 » 29 мар 2010 16:09

Аз искам Любо Пенев отново за треньор на ЦСКА!
http://www.facebook.com/boyan.cska?ref= ... 644&ref=ts

Потребителски аватар
krum_kravov
Мнения: 454
Регистриран на: 20 авг 2008 21:39
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот krum_kravov » 29 мар 2010 16:10

boyan_84 написа:Аз искам Любо Пенев отново за треньор на ЦСКА!
http://www.facebook.com/boyan.cska?ref= ... 644&ref=ts



И аз :) :) :) :) :)

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот blue_ power1 » 29 мар 2010 16:11

Любо такива,като "тумбака" Караиванов ги праща да духат супата...И си е прав човека... :lol:

venom
Мнения: 1034
Регистриран на: 20 авг 2009 01:01

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот venom » 29 мар 2010 16:11

Има вариант Любо Пенев да се върне. Другия актуален вариант е Стойчо Младенов, обаче на него трябва да му платят неустойката в Египет.

Потребителски аватар
Боримечката
Мнения: 398
Регистриран на: 19 ное 2008 20:10
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот Боримечката » 29 мар 2010 16:11

Xanko написа:Е да ама Любо караше право куме в очи и едва ли щеше да се съгласи и на 50% от "звездната" селекция от зимата или пък тоя тумбак Караиванов да го командва.
"
За това иде реч ;)

Потребителски аватар
BaLoN
Мнения: 738
Регистриран на: 06 ное 2009 18:05
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот BaLoN » 29 мар 2010 16:13

Не разбраха тези наши собственици,че трябва да се даде време на този който е начело на ЦСКА !!! Слушам го Борисов снощи в "Нека говорат с Росен Петров" и ми стана много болно от факта,че с толкова лека рака вее бялото знаме ( еми далжа ми Сашо Томов пари и това беше варианта да си ги върна затова взех ЦСКА ... еми ЦСКА е бизнес,нямаме лоби в БФС,а аз се познавам с Боби Михаилов от миналата година но от тогава не сме се чували,не ме интересуват и т.н.) Неможе без никаква тръпка да говориш за ЦСКА,идеал зад който седат милиони фенове !!! Смятам,че ако това се случи и Андоне си тръгне,ние феновете само ще загубим,защото личеше от далеч,че започва да гради нещо голямо,имаше идея,имаше игра.Но,ако си тръгне за мен най-добрият вариант е Стойчо Младенов,един истински армеец,който ни е показвал неведнъж,че знае как и има хъса и голямото сърце за да го постигне! Но,който и да доиде ако го махнат след 2 месеца пак, нищо добро не ни чака с тези собственици !!! :( :evil: :evil: :evil: :!:
catch me ... if you can !

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот blue_ power1 » 29 мар 2010 16:14

Мисля,че Зафиров ще го оставят да изкара сезона,а нов треньор от лятото ще имате...лично мнение.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Кой да наследи Андоне

Мнениеот garfild8 » 29 мар 2010 16:16

Защо изобщо махнаха Любо?Промени ли се нещо при Андоне?Май само стана по-зле.Да си берат сега гайлето,''умните'' Титани.
Само Черно море.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта