Висша лига - сезон (2019-20)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Thsmith » 05 юни 2019 19:03

KOPScousers написа:
Thsmith написа:Честно казано, само уникалните "качества" на плешивия наркоман са в състояние да костват титлата на Сити.
Имат много по-добър и широк състав от останалите и дори той не е достатъчен за да ги разсипе.

Според мен Ливърпул (макар и да ми допада много развитието им и да им стискам палци в битката) няма да имат силите да прехвърлят 86-88т. ;)

Много е рано за такива прогнози. Ливърпул ще се раздели с не малко футболисти това лято и ще разполага с доста сериозни средства за нови играчи, каквито собственикът обеща, че ще има, за да бъде изпълнена най-голямата цел - титлата в Англия. Пък и този сезон не беше най-добрият възможен за Салах. Мисля, че е ясно какво щеше да стане, ако този сезон беше във формата си от миналия. Фирмино също не направи някакъв забележителен сезон, ако махнем 3-те му гола срещу Арсенал, остават 9, което си е малко като погледнем Агуеро, Кейн и Обамеянг например. След 2 месеца ще стане ясно какво може да се очаква от Ливърпул. ;)

Аз като цяло не смятам, че Аладин ще направи по силен сезон. По скоро обратното, а по големите ми очаквания са към Мане.
Не смятам обаче, че може да повторят втори пореден сезон без много силно подсилване. И като цяло смятам (дано не съм прав), че това е пика Ви. Просто според мен е невъзможно да държиш същото ниво на раздаване и на бягане в няколко последователни гоидни от едни и същи състезатели, които при това вече са триумфирали в ШЛ.


Ще видим какво ще се случи лятото, дано прогнозите ми да не са верни.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот CSKA69 » 05 юни 2019 20:04

Ако Сити вземат Хари Магуайър,Родри и Жоао Феликс, каквито са слуховете в момента, нещата за конкуренцията ще станат направо отчайващи :lol: Любопитно е да се види дали Сане ще остане, защото иначе триото Сане-Стърлинг-Феликс би трябвало да бъде козът на Сити за истинския требъл този път ;)
Изображение

Изображение

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот plmar » 05 юни 2019 20:17

Thsmith написа:
KOPScousers написа:
Thsmith написа:Честно казано, само уникалните "качества" на плешивия наркоман са в състояние да костват титлата на Сити.
Имат много по-добър и широк състав от останалите и дори той не е достатъчен за да ги разсипе.

Според мен Ливърпул (макар и да ми допада много развитието им и да им стискам палци в битката) няма да имат силите да прехвърлят 86-88т. ;)

Много е рано за такива прогнози. Ливърпул ще се раздели с не малко футболисти това лято и ще разполага с доста сериозни средства за нови играчи, каквито собственикът обеща, че ще има, за да бъде изпълнена най-голямата цел - титлата в Англия. Пък и този сезон не беше най-добрият възможен за Салах. Мисля, че е ясно какво щеше да стане, ако този сезон беше във формата си от миналия. Фирмино също не направи някакъв забележителен сезон, ако махнем 3-те му гола срещу Арсенал, остават 9, което си е малко като погледнем Агуеро, Кейн и Обамеянг например. След 2 месеца ще стане ясно какво може да се очаква от Ливърпул. ;)

Аз като цяло не смятам, че Аладин ще направи по силен сезон. По скоро обратното, а по големите ми очаквания са към Мане.
Не смятам обаче, че може да повторят втори пореден сезон без много силно подсилване. И като цяло смятам (дано не съм прав), че това е пика Ви. Просто според мен е невъзможно да държиш същото ниво на раздаване и на бягане в няколко последователни гоидни от едни и същи състезатели, които при това вече са триумфирали в ШЛ.


Добре де, само аз/ние ли виждаме че Клоп надгражда всяка година? Ако някой си мисли че от август ще почне да разгражда, от мен да знае, много, ама мноооооооого се е объркал!

А за пътя към "Ататюрк" нещо да кажете?
Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот KOPScousers » 05 юни 2019 20:27

CSKA69 написа:Ако Сити вземат Хари Магуайър,Родри и Жоао Феликс, каквито са слуховете в момента, нещата за конкуренцията ще станат направо отчайващи :lol: Любопитно е да се види дали Сане ще остане, защото иначе триото Сане-Стърлинг-Феликс би трябвало да бъде козът на Сити за истинския требъл този път ;)

Докато наркомана е начело на Сити, вероятността Сане да остане не е голяма според мен. Този футболист би бил твърд титуляр във ВСЕКИ един клуб в света, даже оная му работа е футболист. Тоя го държи резерва и явно имат сериозни търкания. Бих дал всичко да го вземем, но е ясно, че шансовете са под нулата. Тоя Феликс може и да се окаже поредният надут балон, който се пука преди да навърши 20г. Ще го видим довечера, но такива като Мбапе са страшна рядкост.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

CSKA69
Мнения: 4571
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот CSKA69 » 05 юни 2019 20:33

Лерой Сане е футболистът, който най-много ми напомня на младия Кристиано Роналдо ;) Мечта ми е да го видя с бялата фланелка, но едва ли.. Жоао Феликс пък от това, което съм му гледал, страшно много ми напомня на.. младия Меси :shock: :lol: Нямам никакво съмнение, че под ръководството на Гуардиола португалецът ще достигне статус на световна звезда :idea:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=K-zFqqR74zk[/youtube]
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот slash1912 » 05 юни 2019 21:19

CSKA69 написа:Лерой Сане е футболистът, който най-много ми напомня на младия Кристиано Роналдо ;) Мечта ми е да го видя с бялата фланелка, но едва ли..

[offtopic]Знаеш ли колко мача трябва да уреди чичо Венци ,за да може да си го позволи :cry:[/offtopic]
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот rhaegar » 05 юни 2019 22:14

Ем от много работи зависи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13869
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Pichichi » 05 юни 2019 22:31

Значи за Родри, Сити да забравят за година поне. А Салах според мен никога повече няма да направи сезон като миналогодишния. Мане за мен е по-добър от Салах.
Последна промяна от Pichichi на 06 юни 2019 09:57, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23513
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Thsmith » 06 юни 2019 00:59

plmar написа:Добре де, само аз/ние ли виждаме че Клоп надгражда всяка година? Ако някой си мисли че от август ще почне да разгражда, от мен да знае, много, ама мноооооооого се е объркал!

А за пътя към "Ататюрк" нещо да кажете?


Никой не надгражда всяка година. Винаги следва спад. И при Сър Алекс ако щеш нямаше само надграждане, това е невъзможно.
В Борусия също нещата не бяха добри в края, просто това е естествен процес. Сигурно щеше да ги стабилизира в следващата година, но няма как да очакваш, че линията би била само възходяща.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Plovdiv_1926
Мнения: 1237
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Plovdiv_1926 » 06 юни 2019 01:48

Thsmith написа:
plmar написа:Добре де, само аз/ние ли виждаме че Клоп надгражда всяка година? Ако някой си мисли че от август ще почне да разгражда, от мен да знае, много, ама мноооооооого се е объркал!

А за пътя към "Ататюрк" нещо да кажете?


Никой не надгражда всяка година. Винаги следва спад. И при Сър Алекс ако щеш нямаше само надграждане, това е невъзможно.
В Борусия също нещата не бяха добри в края, просто това е естествен процес. Сигурно щеше да ги стабилизира в следващата година, но няма как да очакваш, че линията би била само възходяща.

А бе, ако не му взимаха по звезда от отбора всяка година в Дортмунд, не се знаеше кога щеше да дойде този спад. Вероятно би го забавил с поне година и нещо.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта