До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

donkostadin
Мнения: 54
Регистриран на: 09 фев 2009 14:36
Контакти:

До Ники Александров

Мнениеот donkostadin » 22 авг 2012 15:18

Ники, искам ако е възможно, чрез теб да задам няколко въпроса на хората стоящи зад "ЦСКА възраждане"
1.При положение , че дори като си купих личната ми кола за 4000 лв. проверих продавача за запор от кредитни институции, истински бизнесмени за каквито се представят хората който стоят зад "ЦСКА възраждане" да не знаят , че акциите са под запор и да са изненадани-това е супер смешно!
2.Втора лъжа от днес "събрали сме само 300 000 лв. ,защото останалите бизнесмени са в чужбина:)
пак супер смешно-истинсите бизнесмени имат адвокати, има наредителски сметки, има електронен подпис и т.н
3. тези въпросни 300 000 лв. са събрани от 5-6 човека - до 5 000 000 лв са необходими още около 90 човека и те всичките са в чужбина:)
Май ЦСКА отива в ръцете на далеч по големи цървули от колкото титан(ако изобщо някога са били на титан и това дружество не е параван)
Някакви смешници ми обясняват всеки ден врели некипели .
И това прехвърляне на акции без пари?
Все едно аз и комшията правим инициативен комитет , защото сме недоволни че Ливърпул не е ставал 10 години шампион и отиваме при американците и им казваме "абе клъфи, вие не стопанисвате Ливърпул правилно я ни прехвърлете акците безвъзмедно ние ще управяваме по добре"
Титан плати някъде 10-12 милиона доколкото си спомням и сега е така без един лев ето ви акциите:)

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: До Ники Александров

Мнениеот GOLEADOR » 22 авг 2012 15:29

Какво значение има,че комитета е поискал акциите на ЦСКА?Щом собственика е решил да им ги даде какъв е проблема?И дай им малко време на новите да влезнат да управляват,тогава ги определяй какви са!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

radko_piratko
Мнения: 155
Регистриран на: 28 юли 2011 17:42
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот radko_piratko » 22 авг 2012 15:36

Всичко това по-скоро ми мирише на фалит,отколкото но възраждане.

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот mertezaker » 22 авг 2012 15:43

т donkostadin на 22 Авг 2012 15:18
Ники, искам ако е възможно, чрез теб да задам няколко въпроса на хората стоящи зад "ЦСКА възраждане"
1.При положение , че дори като си купих личната ми кола за 4000 лв. проверих продавача за запор от кредитни институции, истински бизнесмени за каквито се представят хората който стоят зад "ЦСКА възраждане" да не знаят , че акциите са под запор и да са изненадани-това е супер смешно!
2.Втора лъжа от днес "събрали сме само 300 000 лв. ,защото останалите бизнесмени са в чужбина:)
пак супер смешно-истинсите бизнесмени имат адвокати, има наредителски сметки, има електронен подпис и т.н
3. тези въпросни 300 000 лв. са събрани от 5-6 човека - до 5 000 000 лв са необходими още около 90 човека и те всичките са в чужбина:)
Май ЦСКА отива в ръцете на далеч по големи цървули от колкото титан(ако изобщо някога са били на титан и това дружество не е параван)
Някакви смешници ми обясняват всеки ден врели некипели .
И това прехвърляне на акции без пари?
Все едно аз и комшията правим инициативен комитет , защото сме недоволни че Ливърпул не е ставал 10 години шампион и отиваме при американците и им казваме "абе клъфи, вие не стопанисвате Ливърпул правилно я ни прехвърлете акците безвъзмедно ние ще управяваме по добре"
Титан плати някъде 10-12 милиона доколкото си спомням и сега е така без един лев ето ви акциите:)


Аз лично съм настроен много скептично към тази управленска структура, но си мисля все пак че по-лошо няма как да стане...

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот ehh » 22 авг 2012 15:49

О, сигурно може и по-лошо да стане. От няколко години ми се струва, че ЦСКА се води към фалит (закриване). Само вижте колко собственици се изредиха през вашия клуб и как по-добре въобще не става, ами даже напротив.
Като видя такива инициативни комитети, които иначе говорят с много надъхани приказки, ми е ясно, че всичко е от ден до пладне. Нещата се случват с по-малко говорене и повече действия. Давам пример със стадионите, които се плануват да се построят в България. Само си спомнете що говорилня беше, що проекти, намерения и т.н. и накрая едно голямо нищо.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
vili2010
Мнения: 136
Регистриран на: 06 апр 2012 18:54
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот vili2010 » 22 авг 2012 15:56

А защо не попита ТИТАНИТЕ преди да купят ЦСКА , колко и на кого пари дължеше ЛУПИ. Усещам , че го караш провакативно. Нека да видим какво ще направят "новите" и тогава ще ги определяме какви са. От това което е в момента по - лошо едва ли има.

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот blue SASHO77 » 22 авг 2012 16:05

С всичко написано от теб съм съгласен, ама, тва с Ливърпул изби рибата братче!!! Ти явно си на 12-13 години,или се лъжа!!!
САМО ЛЕВСКИ

arsenalko
Мнения: 96
Регистриран на: 13 яну 2009 18:19
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот arsenalko » 22 авг 2012 16:15

И при Черепа и при Томов викахме "Махайте се - по - лошо няма накъде".

Потребителски аватар
ЛАЗО ЛЕВСКАРА
Мнения: 297
Регистриран на: 04 авг 2010 09:46
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот ЛАЗО ЛЕВСКАРА » 22 авг 2012 16:15

vili2010 написа:А защо не попита ТИТАНИТЕ преди да купят ЦСКА , колко и на кого пари дължеше ЛУПИ. Усещам , че го караш провакативно. Нека да видим какво ще направят "новите" и тогава ще ги определяме какви са. От това което е в момента по - лошо едва ли има.

Братле винаги има по-лошо, стара мъдрост.

donkostadin
Мнения: 54
Регистриран на: 09 фев 2009 14:36
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот donkostadin » 22 авг 2012 16:20

blue SASHO77 написа:С всичко написано от теб съм съгласен, ама, тва с Ливърпул изби рибата братче!!! Ти явно си на 12-13 години,или се лъжа!!!

За Ливърпул така го казах -наистина не знам , не са ми любим отбор


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта